Fotografijos verta akimirka

Sukurtas tiems, kas išties mėgsta greitį. Būkite pirmieji, užfiksavę tai, kas neįprasta, ir išsaugokite tas akimirkas, kurias praleidžia kiti fotografai. Nesvarbu, ar darote nuotraukas, ar vaizdo įrašus, dabar galite kaip niekad lig šiol išreikšti savo kūrybiškumą.

story-02-left

Sekite ir fokusuokite greitai judančius objektus.

story-02-right

Atskleiskite savo kūrybiškumą

0%

  Neatsilikite net ir nuo greičiausiai besirutuliojančio veiksmo

  Užfiksuokite pageidaujamą akimirką, kad ir kaip greitai viskas vyktų

  Fotografuokite iki 10 kadrų per sekundę serijomis naudodami visiškai automatinį fokusavimą ir automatinę ekspoziciją. Jautrus valdymas leidžia užfiksuoti tą taip trokštamą sekundės dalį tetrunkantį vaizdą, o talpus buferis – fotografuoti nesustojant, bet ir neprarandant kokybės.

  0%
   EOS 7D Mark II

   Pagaukite svarbiausią akimirką

   „EOS 7D Mark II“ naudoja du DIGIC 6 vaizdo procesorius, kurie užtikrina greitą fotoaparato veikimą. Minimalus vėlavimas fotografuojant leidžia itin tiksliai fiksuoti pro šalį lekiančias akimirkas.

   65 taškų plačios apimties automatinis fokusavimas

   Itin tiksliam fokusavimui užtikrinti „EOS 7D Mark II“ naudoja 65 fokusavimo taškus, leidžiančius sekti greitai judančius objektus. Visi fokusavimo taškai yra „kryžminio tipo“, tad gali sparčiai ir tiksliai užfiksuoti tiek horizontalias, tiek vertikalias detales. „7D Mark II“ pritaikytas fotografuoti ir didelėje prietemoje, ir gali fokusuoti net mėnesienoje, kai šviesumo lygis nukrenta net iki -3EV.

   * Galimų naudoti AF taškų, kryžminio tipo taškų ir dvigubų kryžminio tipo AF taškų skaičius priklauso nuo objektyvo

   EOS 7D Mark II
   EOS 7D Mark II

   AF taškų pasirinkimas

   Galite naudoti visus 65 AF taškus kartu arba grupuoti juos į keičiamos padėties zonas, dengiančias ne centre esančius objektus. Taip pat galite pasirinkti vos vieną AF tašką ir tiksliai fokusuoti tam tikrą vaizdo vietą.

   Pažangus „iTR“ fokusavimas

   „EOS 7D Mark II“ naudojama „iTR AF“ fokusavimo sistema atpažįsta ir seka kadre judančius objektus pagal spalvą ir veido informaciją. AF jautrumą galima tinkinti paprastu įrankiu, kuris reguliuoja fokusuojančio sekimo nuostatas pagal aplinkos ir objekto pobūdį, kad trumpam priešais fotografuojamą objektą pasirodę kiti objektai nesutrikdytų fokusavimo eigos.

   EOS 7D Mark II
   0%

    Parodos lygio kokybės spaudiniai

    Naujo dizaino 20,2 megapikselio jutiklis pasiekia parodos vertų rezultatų fotografuojant viską nuo laukinės gamtos iki lenktynių sporto ar gatvės įvykių. Net ir esant silpnam apšvietimui „EOS 7D Mark II“ daro detalių kupinas nuotraukas ir vaizdo įrašus.

    EOS 7D Mark II
    EOS 7D Mark II

    150 000 pikselių matavimo jutiklis su infraraudonųjų spindulių aptikimo funkcija

    Siekiant pastovaus ir tikslaus ekspozicijos matavimo, „EOS 7D Mark II“ naudoja 150 000 pikselių jutiklį, padalinantį vaizdą į 252 sritis. Kiekviena šių sričių išanalizuojama, kad būtų automatiškai nustatytos arba fotografui parekomenduotos tinkamos ekspozicijos nuostatos. Siekiant didesnio tikslumo esant sudėtingam apšvietimui, kartu su šviesa matomoje spektro dalyje matuojami ir infraraudonieji spinduliai.

    Aukščiausia kokybė prietemoje

    Net ir nukritus apšvietimo lygiui galite fotografuoti nevaržydami savo kūrybiškumo. „EOS 7D Mark II“ užtikrina aukščiausią vaizdo kokybę esant jautrumui iki ISO 16 000 (galima padidinti iki ISO 51 200 atitikmens), o tai suteikia puikias galimybes fotografuoti gatvėje, užfiksuoti veiksmą sudėtingomis sąlygomis ir netgi užsiimti makrofotografija nuo rankos.

    EOS 7D Mark II

    Mirgėjimo aptikimas

    Mirganti šviesa, kokią skleidžia, pavyzdžiui, fluorescentinės lemputės, fotografuojant gali nulemti nepastovų šviesumo lygį ir spalvas. Siekiant nuoseklių rezultatų, „EOS 7D Mark II“ gali nustatyti esant tokias fotografavimo sąlygas ir suplanuoti kiekvieną kadrą taip, kad jis būtų fiksuojamas esant didžiausiam bliksinčio šviesos šaltinio skleidžiamos šviesos intensyvumui.

    0%

     Tik jums skirtas fotoaparatas

     Kaip naudosite savąjį „EOS 7D Mark II“? Nustatykite fotografavimo valdiklius, fokusavimo sistemą ir įvairius kitus pasirinktinius valdiklius pagal savo pageidavimus. Asmeniniams poreikiams galima pritaikyti net ir fotoaparato 100 % vaizdo ieškiklį su jo esamojo laiko elektroniniu ekranu.

     Tinkinami valdikliai

     EOS 7D Mark II

     Kaip mėgstate fotografuoti

     Daugelį „EOS 7D Mark II“ valdiklių galima tinkinti, taip pritaikant fotoaparatą konkretiems uždaviniams. Įrašykite savo pasirinktas nuostatas kaip išankstinį nustatymą, kurį ateityje galėsite naudoti iškart.

     Išmanusis vaizdo ieškiklis II

     EOS 7D Mark II

     Išmanusis vaizdo ieškiklis II

     Per „EOS 7D Mark II“ vaizdo ieškiklį galite mėgautis natūraliu vaizdu; ieškiklio aprėptis yra apie 100 procentų, didinimo geba – 1,0 k. Skaidriame LCD ekrane perdengiama fokusavimo ir fotografavimo informacija, o taip pat dviejų ašių elektroninis lygio matuoklis, padedantis nustatyti tiesią horizonto liniją.

     6 išankstiniai AF nustatymai

     Automatinis fokusavimos pagal jūsų pomėgius

     „EOS 7D Mark II“ automatinio fokusavimo sistemą galima pritaikyti konkrečiam fotografuojamam objektui ir fotografavimo sąlygoms. O jeigu reikia skubėti, tiesiog pasirinkite vieną iš šešių išankstinių automatinio fokusavimo nustatymų kombinacijų, pagal kurią bus pakoreguota fotoaparato veiksena.

     EOS 7D Mark II

     Įvairiapusiškas EOS dizainas

     „EOS 7D Mark II“ puikiai susitvarkys su bet kokia fotografine situacija nuo gatvės iki studijos. Dėl didelės spartos ir tikslumo jis puikiai tinka fotografuoti sportą ir veiksmą, o dėl galimybės dirbti prietemoje ir įtaisytos GPS įrangos jis puikiai tinka kelionių fotografams. Tereikia atsakyti į vieną klausimą – kaip naudosite savąjį?

     EOS 7D Mark II

     Lauko sąlygoms skirtas uždoris

     Net ir žymiai suprastėjus sąlygoms, galite drąsiai fotografuoti toliau. Nuo klimato poveikio užsandarinti valdikliai apsaugo „EOS 7D Mark II“ nuo vandens ir dulkių, o magnio lydinio konstrukcija suteikia šiam fotoaparatui daugiau tvirtumo.

     Įtaisyta GPS įranga

     „EOS 7D Mark II“ gali žymėti nuotraukas ir vaizdo įrašus GPS informacija, nurodančia tikslią jūsų buvimo pasaulyje vietą. Galite įrašyti ilgumą, platumą, aukštį ir kompaso kryptį bei pasaulinį koordinuotąjį laiką.

     EOS 7D Mark II

     Didelio dinaminio diapazono (HDR) režimas

     Fotografuojant kontrastingomis sąlygomis, HDR režimas padeda išsaugoti detales tamsiuose šešėliuose ir ryškiai apšviestose vietose. „EOS 7D Mark II“ sparčiai vieną po kitos padaro tris nuotraukas su skirtinga ekspozicija, o tada sulieja jas į vieną, taip fotoaparate sukurdamas natūraliai atrodantį atvaizdą.

     EOS 7D Mark II EOS 7D Mark II

     HDR

     multi-exposure

     Dauginė ekspozicija

     Kurkite fotoaparate sudėtinius atvaizdus, naudodami dauginės ekspozicijos režimą, užklojantį kelis atvaizdus vieną ant kito.

     dual-memory

     Dvigubi atminties kortelių lizdai

     „EOS 7D Mark II“ turi dvigubus atminties kortelių lizdus, tad fotografuodami galite kurti atsargines failų kopijas, o taip pat turite daugiau vietos failams saugoti.

     EOS 7D Mark II

     Dabar su „Wi-Fi“ ryšio galimybe nuotoliniam fotoaparato valdymui ir dalijimuisi vaizdais

     Įdėkite pridedamą „Wi-Fi“ adapterį „W-E1“ į fotoaparato SD kortelės lizdą, kad galėtumėte fotografuoti ir valdyti fotoaparatą belaidžiu būdu – galėsite netgi tiesiogiai žiūrėti jo rodomą vaizdą išmaniajame telefone, planšetiniame arba stacionariajame kompiuteryje. Perkelkite vaizdo failus į išmanųjį įrenginį, kad galėtumėte lengvai jais pasidalyti socialiniuose tinkluose ar per failų dalijimosi paslaugą.

     Pažangios filmų kūrimo priemonės

     Pakylėkite savo filmavimo projektų lygį naudodami visuotinai standartinėmis laikomas funkcijas. Mėgaukitės darydami sulėtintus „Full HD“ įrašus 60 k./s sparta, ir patys reguliuokite garso įrašymą pasinaudoję mikrofono bei ausinių lizdais.

     EOS 7D Mark II

     Aukšto lygio fokusavimas vaizdo įrašuose ir tiesioginės peržiūros režime

     „EOS 7D Mark II“ naudoja dvigubų pikselių CMOS AF technologiją, kuri leidžia sparčiai ir sklandžiai sekti automatiškai fokusuojamus objektus darant vaizdo įrašus ar naudojant tiesioginės peržiūros režimą. Kiekviename pikselyje yra po du fotodiodus, kurie gali veikti atskirai automatinio fokusavimo metu arba kartu įrašant vaizdą. Norint naudoti lėtus fokusavimo atstumo pokyčius, filmuojant galima reguliuoti fokusuojamų objektų sekimo funkcijos spartą ir jautrumą.

     EOS 7D Mark II

     Visada būkite prisijungę

     Atskirą HDMI jungtį galima naudoti „Full-HD“ medžiagos išvesčiai į išorinius įrašymo įrenginius; tai leidžia paprastai prijungti „EOS 7D Mark II“ prie profesionalių vaizdo įrašų redagavimo darbo srautų. Ausinių ir mikrofono lizdai leidžia įrašinėti aukštos kokybės skaitmeninius garso takelius, o begarsiai valdikliai leidžia keisti fotoaparato nuostatas nesukeliant pašalinio triukšmo.

     Programėlė „Canon Photo Companion“

     Programėlė „Canon Photo Companion“

     Geriausia priemonė bet kokiam pasakotojui – mūsų programėlė „Photo Companion“ suteikia galimybę pasiekti asmeniškai pritaikytas ekspertų žinias ir turinį tada, kai jo reikia labiausiai–, tad galite išties įkvėpti savo istorijoms gyvybės.

     Sužinokite daugiau

     Atsisiųskite programėlę „Canon Photo Companion“ iš „iTunes“
     Atsisiųskite programėlę „Canon Photo Companion“ sistemai „Android“

     Geriausių gaminių apdovanojimai

     Techniniai duomenys

     Sužinokite daugiau apie „EOS 7D Mark II“, jo funkcijas ir pajėgumus.

     Iki 10 kadrų per sekundę

     Fotografuokite nepertraukiamomis serijomis iki 10 kadrų per sekundę sparta.

     „Digic 6 Dual“

     Fotografuokite didele raiška ir džiaukitės itin kokybiškai atkuriamomis spalvomis.

     150 000 pikselių RGB + infraraudonųjų spindulių matavimo jutiklis

     Kiekvienas vaizdas išskaidomas ir išanalizuojamas, užtikrinant nuoseklų ir tikslų ekspozicijos matavimą.

     Iki 65 kryžminio tipo taškų automatinis fokusavimas

     Per visą kadrą išdėstyti 65 kryžminio tipo automatinio fokusavimo taškai leidžia fokusuoti bet kurioje kadro vietoje esančius objektus.

     „Full HD“ EOS vaizdo įrašai

     Darykite vaizdo įrašus iki 1080p raiška ir 60 k./s sparta. Mikrofono ir ausinių lizdai lėidžia visiškai valdyti garso įrašymą.

     CF + du SD kortelių lizdai

     Naudojant dvi atminties korteles galima fotografavimo metu automatiškai kurti atsargines atvaizdų kopijas arba turėti daugiau vietos atvaizdams saugoti.

     20,2 megapikselio CMOS

     Darykite puikios kokybės, itin detalias nuotraukas.

     Dvigubų pikselių AF CMOS

     Mėgaukitės sklandžiu ir nuosekliu fokusavimu darydami vaizdo įrašus ir nuotraukas tiesioginės peržiūros režimu.

     GPS

     Fotografuodami žymėkite nuotraukas savo buvimo vietos informacija; ši funkcija itin pravarti kelionių fotografams.

     Kas yra viduje?

     Atsisiųskite tvarkyklių, programinės įrangos, programinės aparatinės įrangos ir vadovų.

     Gaminių palaikymas

     Rekomenduojame jums