Canon Macro Ring Lite MR-14EX II

Macro Ring Lite MR-14EX II

Aukštos kokybės „Macrolite“ blykstė, teikianti kūrybinių apšvietimo galimybių fotografams, fotografuojantiems stambiu planu tiek lauko sąlygomis, tiek studijoje.

Pranašumai

  • Žiedinės blykstės dizainas teikia galimybę įvairiai naudoti apšvietimą fotografuojant iš arti
  • Didelė galia: orientacinis skaičius – 14 (ISO 100, m)
  • Atskirai reguliuojami dvigubi blykstės vamzdeliai leidžia kūrybiškai valdyti apšvietimą
  • LED modeliavimo lemputės palengvina komponavimą ir fokusavimą
  • Sparčiai veikianti ir paprasta naudoti: valdoma iš fotoaparato arba tiesiogiai

Išsamiai apie ypatybes

Pažvelkite išsamiau į Canon Macro Ring Lite MR-14EX II

Kūrybiška stambaus plano fotografija su blykste


Žiedinės blykstės dizainas leidžia nuosekliai apšviesti smulkius objektus – tai labai paranku gamtos fotografams, fotografuojantiems gėles ir vabzdžius, taip pat naudotojams, dirbantiems specifinėse mokslo srityse. E-TTL II matavimo funkcija leidžia nesudėtingai nustatyti tinkamą blykstės ekspoziciją.

Kūrybiškas šešėlių valdymas


Dvigubus blykstės vamzdelius galima atskirai reguliuoti šešių padalų diapazone ir taip išgauti įvairų apšvietimo stilių. Naudokite abu vamzdelius vienodai, jei pageidaujate nuotraukų be šešėlio, arba, jei pageidaujate tekstūrą išryškinančio reljefinio apšvietimo, naudokite skirtingo šviesumo vamzdelius. „Macro Ring Lite MR-14EX II“ blykstės galvutę galima sukioti apie objektyvą, taigi šviesa iš pagrindinio šaltinio gali sklisti bet kokiu kampu.

Didelis našumas


Didelė galia (orientacinis skaičius – 14 (ISO 100, m) teikia galimybę fotografuojant iš arti naudoti mažą diafragmą ir maksimalų lauko gylį. Spalvų temperatūros informacija fotografavimo metu perduodama atgal į fotoaparatą ir padeda automatiškai optimizuoti baltos spalvos balansą.

Integruojama su kitomis blykstėmis


Apšviečiant vaizdą keliomis blykstėmis, „Macro Ring Lite MR-14EX II“ galima naudoti kaip optinę belaidę pagrindinę blykstę, paleidžiančią kitas, nustatytas kaip antrines, „Speedlite“ blykstes. Tai paranku, jeigu, pavyzdžiui, naudojate antrą blykstę fonui apšviesti.

Inovacinis intuityvus dizainas


„Macro Ring Lite MR-14EX II“ galite valdyti naudodami EOS fotoaparato valdiklius arba aiškaus vaizdo taškinės matricos ekraną. Šviesi LED modeliavimo lemputė palengvina fokusavimą ir komponavimą prietemoje, o pasirinktinės nuostatos leidžia pritaikyti funkcijas prie darbo stiliaus.

Pastovus įrenginys, kuriuo galite pasitikėti


Dėl spartaus ir tylaus galios atkūrimo funkcijos būsite pasirengę fotografuoti tada, kada to reikės. „Macro Ring Lite MR-14EX II“ po visiškos iškrovos vėl parengiama naudoti vos per 5,5 sek. Savaime valoma „hot-shoe“ jungtis su dviejų linijų elektronine transmisija užtikrina patikimą sujungimą su fotoaparatu.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon Macro Ring Lite MR-14EX II“, jo funkcijas ir pajėgumus.