Canon CN-E18-80mm T4.4 L IS KAS S

CN-E18-80mm T4.4 L IS KAS S

Vaizdo produkcijos revoliucija. Didelio formato „Canon CN-E18-80mm T4.4 L IS KAS S“ – tai aukštos klasės „Cine-Servo“ savybės, pvz., ypač sklandus servomechanizmo priartinimas ir fokusavimas, už prieinamą kainą.

Pranašumai

 • Dėl suderinamo „Canon“ EF stovo galima naudoti sparčiai ir tiksliai veikiantį „Dual Pixel CMOS“ automatinį fokusavimą, tiekti energiją iš kameros į objektyvo servomechanizmą, automatiškai gauti objektyvo metaduomenis, kad vaizdą vėliau būtų lengviau apdoroti, ir naudoti objektyvo funkcijas, pvz., periferinio apšvietimo korekcijos.
 • Konkrečiam tikslui skirti vaizdo objektyvai su 18–80 mm židinio nuotoliu ir 4,4 k. optinio artinimo galimybe
 • „Canon CN-E18-80mm T4.4 L IS KAS S“ aukštos klasės funkcijos puikiai tiks profesionaliems ir pažengusiesiems videografams
 • Su pasirenkama „Canon ZSG-C10“ nuotolinio artinimo rankena (parduodama atskirai) galima sklandžiai valdyti artinimą, be to, ji turi specialų vieno kadro AF mygtuką ir ją galima naudoti rankose, ant pečių arba ant trikojo
 • Aukščiausios kokybės „Canon“ optiniai elementai užtikrina stabilų T4.4 (F4) šviesumą visame artinimo diapazone
 • DC & USM varikliai sparčiam, sklandžiam ir tyliam servomechanizmo artinimui ir fokusavimo valdymui
 • 3 vaizdo stabilizavimo režimai ryškiam ir aiškiam vaizdo įrašui
 • Lengva naudoti ir dirbti, nes 1,2 kg svoris tinka ir dronams
 • 9 lapelių vyzdinė diafragma padeda sukurti gražų, kinematografinį „bokeh“ efektą
 • Didelė optinio šviesos išsklaidymo galia ir optomechaninė konstrukcija, atitinkanti visus 4K filmavimo reikalavimus
 • Gerokai sumažintas „fokusavimo alsavimas“ reiškia mažesnį iškraipymą ir tolygesnį filmavimą

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon CN-E18-80mm T4.4 L IS KAS S

Profesionalūs optiniai kino elementai videografams


Nuo kino iki dokumentinių filmų, nuo vestuvių iki įmonės vaizdo įrašų – „Canon CN-E18-80mm T4.4 L IS KAS S| („Compact Cine Servo Lens“) yra skirtas profesionaliems operatoriams ir pažengusiesiems videografams-mėgėjams. Šis objektyvas pasižymi galingu 4,4 k. optiniu artinimu ir 18–80 mm židinio nuotoliu, bet sveria tik 1,2 kg. Be to, jame yra tikslaus servomechanizmo artinimo ir fokusavimo funkcijos, kurios užtikrina profesionalų jūsų įrašų vaizdą ir pojūtį.

Visi suderinamumo su EF stovu pranašumai


Objektyvas „Canon Compact Cine Servo Lens“ yra sukurtas naudoti su „Canon“ EF stovą turinčiais DSLR fotoaparatais ir suderinamomis vaizdo kameromis su nuimamais objektyvais, todėl galima išnaudoti gausybę „Canon“ EF stovo funkcijų, įskaitant 3 vaizdo stabilizavimo režimus ir ypač spartų automatinį fokusavimą. Su galingu „Dual Pixel CMOS AF“ galima vos spustelėjus mygtuką greitai ir tiksliai sufokusuoti, o nuolatinis AF leidžia sekti objektą ir išlaikyti jį sufokusuotą. Periferinio apšvietimo korekcija padeda išlaikyti vienodą apšvietimą visame kadre, be to, užtikrinamas nuolatinis objektyvo ir vaizdo kameros ryšys, todėl galima gauti objektyvo metaduomenis, kad būtų lengviau vėliau apdoroti vaizdus, ir vaizdo kameros ekrane pasirinkti „T“ arba „F“ skaičių.

Nuostabus „bokeh“ efektas


Vienas iš puikaus vaizdo įrašo bruožų yra lauko gylis, kuris padeda pritraukti žvilgsnį ir sutelkti žiūrovo dėmesį į jūsų objektą. Su objektyvu „Canon Compact Cine Servo Lens“ yra paprasta pasiekti išskirtinį, nesufokusuoto „bokeh“ efektą, nes jis turi 9 menčių vyzdinę diafragmą, kuri sulieja šviesos taškus į malonų „bokeh“ foną, kuriame jūsų darbas išties išsiskirs.

Mažiau „alsuojantis fokusavimas“


Naudojant fotografijos objektyvus vaizdo įrašų projektams, gali kilti problemų dėl „alsuojančio fokusavimo“. „Alsuojantis fokusavimas“ tai subtilus perspektyvos iškraipymas, įvykstantis objektyvui priartinant ir nutolinant vaizdą, tačiau „Canon Compact Cine Servo Lens“ yra specialus videografijos objektyvas, sukurtas taip, kad būtų kuo labiau sumažintas „alsuojantis fokusavimas“ ir būtų kuo mažiau iškraipymų.

4K kokybės optiniai elementai


Objektyvas „Canon Compact Cine Servo Lens“ yra sukurtas ilgam laikui. „Canon“ inžinieriai pasirūpino, kad šviesa jame būtų tiksliai išsklaidoma nuo objektyvo vidurio iki kraštų, o jo moduliacijos perdavimo funkcija (MTF) buvo optimaliai pritaikyta 4K vaizdo kamerų reikalavimams. Tobulai kitus „Canon Cinema EOS“ objektyvus atitinkančio sumažinto spalvų iškraipymo ir spalvų balanso objektyvas „Canon Compact Cine Servo Lens“ užtikrina išskirtinę vaizdo kokybę filmuojant tiek 4K, tiek HD raiška.

Pasirenkama nuimama ZSG-C10 servorankena


Specialiai objektyvui „Compact Cine Servo Lens“ sukurta pasirenkama „Canon ZSG-C10“ artinimo rankena suteikia visiškai naujų filmavimo galimybių, kad būtų galima ypač sklandžiai nuotoliniu būdu įjungti artinimo servomechanizmą ir vieno kadro AF. Sujungus su objektyvo korpusu 20 kontaktų kabeliu, ZSG-C10 galima naudoti sumontuotą ant objektyvo cilindro (kad būtų patogu filmuoti nuo peties) arba atkabinti nuo objektyvo ir naudoti laikant rankose. ZSG-C10 turi patogiai valdomą perjungiklį, filmavimo paleidimo ir sustabdymo mygtuką, vieno kadro automatinio fokusavimo mygtuką ir reguliuojamą rankenos kampą, kad būtų patogu naudoti.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon CN-E18-80mm T4.4 L IS KAS S“, jo funkcijas ir pajėgumus.