Canon EOS C100 Mark II

EOS C100 Mark II

„EOS C100 Mark II“ puikiai tinka individualiai filmų kūrybiai ir leis jums įgyvendinti pačias drąsiausias viizualines ambicijas. Ši intuityvi vaizdo kamera – tai naujos „Cinema EOS“ vaizdo apdorojimo kokybės aukštumos ir tikra kūrybinė laisvė.

Pranašumai

  • 8,3 MP „Super“ 35 mm CMOS jutiklis; „Full HD“
  • Dvigubų pikselių CMOS AF ir veidų aptikimo AF*
  • ISO 102 400; žemas triukšmo lygis
  • Dviejų formatų AVCHD/MP4 įrašymas iki 1080/60p sparta
  • OLED ekranas; patobulintas elektroninis vaizdo ieškiklis
  • Įtaisyta „Wi-Fi“ funkcija ir nuotolinio valdymo parinktys
  • HDMI išvestis
  • EF objektyvo tvirtinimo įtvaras
  • Profesionalų lygmens garsas
  • Prieiga prie CPS paslaugų vaizdo įrašymo įrangos naudotojams

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon EOS C100 Mark II

Mėgaukitės kokybe, kuri nenusileidžia jūsų vizijai


„Canon“ sukurtas ir gaminamas specialiai vaizdui įrašyti pritaikytas 8,3 MP „Super“ 35 mm CMOS jutiklis leidžia daryti stulbinančius „Full HD“ raiškos vaizdo įrašus. Kartu su nauja vaizdo apdorojimo sistema, kuri naudoja aukščiausios kokybės vaizdo kamerai „EOS C500 Digital Cinema“ sukurtas technologijas, jis leidžia daryti puikius didelės raiškos vaizdo įrašus padidintu jautrumu (iki ISO 102 400), žemu triukšmo lygiu, sumažintu slenkančio užrakto glaudinimo iškraipymų kiekiu ir nuostabiai nedideliu lauko gyliu. „Canon“ žymos gama leidžia naudoti 12 platumos padalų (800 % dinaminio diapazono) ir taip užtikrina maksimalų lankstumą atliekant antrinį medžiagos apdorojimą, o „Wide DR“ parinktis įgalina spartesnį darbą pateikdama plataus dinaminio diapazono medžiagą be privalomo spalvų gradavimo.

Tikslesniam valdymui – aukščiausio lygio automatinis fokusavimas


„EOS C100 Mark II“ naudoja „Canon“ dvigubų pikselių CMOS AF, kuris įgalina įspūdingai tikslų valdymą minimaliomis pastangomis. Nepertraukiamas AF automatiškai seka ir fokusuoja objektus ekrano centre, todėl lengviau fiksuoti veiksmą. Vieno kadro padidinto tikslumo AF taip pat leidžia fokusuoti praktiškai be pastangų.
Taip pat galima naudoti ir į veidus reaguojantį veidų aptikimo AF, kurį naudojant paprasta individualiai filmuoti interviu ar reportažus.

Pasirinkite savo uždaviniams tinkamiausius parametrus


Filmuokite be apribojimų ir įgyvendinkite visus išsikeltus tikslus. Galite įrašinėti AVCHD arba MP4 failus į dvi SD atminties korteles iki 1080/60P sparta, naudoti atidėjimo ir vienalaikio įrašymo funkcijas, o taip pat MP4 sulėtinto ir pagreitinto vaizdo įrašymo funkcijas, suteikiančias papildomų kūrybinių galimybių. Galite netgi fiksuoti AVCHD medžiagą HD raiška ir tuo pat metu įrašinėti MP4 failus SD raiška – tai suteikia maksimalų lankstumą reguliuojant darbo srautus ir labai pagreitina darbo eigą.

Lengva nešiotis, paprasta naudoti


„EOS C100 Mark II“ padės jums būti įvairiapusiškam įgyvendinant savo kinematografines ambicijas. Ji yra lengva, paprasta susidėti ir nešiotis, turi tiškalams atsparų tvirtą korpusą, apsaugotą nuo sudėtingų gamtos sąlygų poveikio. Ja filmuoti yra išties patogu. 3,5 col. 1,23 mln. pikselių OLED ekrano skydelis ir didelis, palenkiamas elektroninis vaizdo ieškiklis leidžia nuodugniai valdyti kiekvieną kadrą. Taip pat ši kamera turi papildomų automatinių funkcijų kaip automatinė vyzdinė diafragma ir automatinis baltos spalvos balanso nustatymas, o patyrę naudotojai visada gali perjungti visiškai rankinio valdymo režimą. Galingos fokusavimo pagalbinės funkcijos leidžia be jokių pastangų fokusuoti rankiniu būdu.

Paprasčiau bendrinti, lengviau valdyti


Įtaisyta „Wi-Fi“ funkcija leidžia nesudėtingai bendrinti failus per FTP ir valdyti kamerą nuotoliniu būdu, naudojant naršyklę. Valdymo galimybes dar labiau išplečia pasirinktinai įsigyjamas „Canon“ nuotolinio valdymo pultas RC-V100, kuris suteikia laisvės filmuoti iš paprastai nepasiekiamų vietų.

Įrašymo į išorinius įrenginius galimybės


Dėl HDMI išvesties, leidžiančios didele sparta bitais įrašinėti į išorinius įrenginius, „EOS C100 Mark II“ atitinks pačių reikliausių projektų kokybės kartelę. Kartu su vaizdo ir garso įrašais galima perduoti ir įterptojo laiko kodavimo duomenis.

Daugiau kūrybiškumo naudojant keičiamus EF objektyvus


Naudodami platų keičiamų objektyvų asortimentą galite išplėsti savo kūrybines galimybes. EF tvirtinimo įtvaras pritaikytas „Canon 4K EF Cinema“ objektyvams bei daugiau nei 80 EF objektyvų, įskaitant specialiuosius objektyvus su makro ir išgaubto vaizdo efektais. 3 rankiniu būdu valdomi įtaisyti ND filtrai filmuojant suteiks daugiau įvairiapusiškumo.

Papildykite savo vaizdinę medžiagą garsu


Šios kameros garso apdorojimo technologijos suteiks jūsų įrašams profesionalumo ir padės nepraleisti pro ausis nė menkiausio garso. Kamera naudoja LPCM ir „Dolby AC3“ garso įrašymą. Viršutinėje rankenoje įtaisytos dvi XLR įvestys ir stereomikrofonas. Kameros korpuse įtaisytas mikrofonas, leidžiantis įrašinėti garsą ir naudojant elementariausią kameros konfigūraciją.

Prieiga prie CPS


„EOS C100 Mark II“ teikiama nemokama „Canon Professional Services“ (CPS) pagalba ir išskirtinė prieiga prie įvairių priedų. Daugiau informacijos rasite http://cpn.canon-europe.com/content/services.do.

* Veidų aptikimo AF funkcija galima naudojant tam pritaikytus „Canon“ objektyvus

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon EOS C100 Mark II“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Full HD movies

„Full HD“ vaizdo įrašai

Dual Pixel CMOS AF

Dvigubų pikselių CMOS AF

Optimises people shots

Optimizuoja žmonių nuotraukas

WiFi Cert Share

Bendrinkite vaizdo įrašus per belaidį ryšį

AVCHD

28 Mbps įrašymas AVCHD formatu

MP435MBPS

35 Mbps įrašymas MP4 formatu

DIGICDV4

DIGIC apdorojimo galia

OLED

8,8 cm organinis LED

Dual SDXC card slots

Dvigubi SDXC kortelių lizdai

CPN.jpeg

„Canon“ profesionalų tinklas

Įkvėpimas, mokymai, informacija apie gaminius ir naujienos, skirtos visų bet kurioje pasaulio vietoje dirbančių profesionalių „Canon“ fotografų ir operatorių, taip pat pažengusių mėgėjų poreikiams patenkinti.