Canon EOS C300

EOS C300

Pažangioje profesionalams skirtoje kino kameroje EOS C300 patikima "Canon" vaizdo technologija ir objektyvų gamybos patirtis suderinta su EOS kūrybingumu. Keičiamieji EF objektyvai suteikia iki šiol nematytą laisvę papasakoti kiekvieną istoriją.

Pranašumai

  • 8,3 MP "Super" 35 mm CMOS jutiklis; "Full HD"
  • Keičiamasis objektyvas (EF tvirtinimo įtvaras)
  • "Dual pixel CMOS AF" tiksliam ir patikimam fokusavimui*
  • Kompaktiškas, modulinės konstrukcijos, nedidelio svorio
  • 50 Mbps MPEG-2 MXF į CF kortelę
  • Didelis jautrumas, mažas triukšmas
  • "Canon" žymos gama
  • 24,00p filmams kurti
  • Nuotolinis valdymas naudojantis "Wi-Fi" ryšiu
  • Paprastas gamybos veiksmų integravimas

Ypatybės išsamiai

Apžiūrėkite „Canon EOS C300“ atidžiau

8,3 MP "Super" 35 mm CMOS jutiklis; "Full HD"


"Canon" sukurtas ir gaminamas specialiai vaizdui įrašyti pritaikytas 8,3 MP "Super" 35 mm CMOS jutiklis leidžia realizuoti 3 kanalų RGB apdorojimą, reikalingą norint įrašyti "Full HD" raiška. "Canon" jutiklio technologija užtikrina puikius didelės raiškos vaizdus, didelį jautrumą, nedidelį triukšmą, mažesnį užrakto judėjimą ir nedidelį energijos suvartojimą, taip pat įprastus didelio jutiklio privalumus, pvz., ypač nedidelį lauko gylį.

Keičiamasis objektyvas (EF tvirtinimo įtvaras)


EOS C300 EF tvirtinimo įtvare "Canon" keičiamųjų EF objektyvų sistemų gamybos patirtis pritaikoma specialiai vaizdo įrašų gamybos priemonei. Suteikiant galimybę naudotis ypač dideliu kiekiu įvairių, prieinamos kainos ir unikalių objektyvų išplečiamos kūrybos galimybės. 3 elektroniniai integruoti ND filtrai padidina filmavimo universalumą.

Kompaktiškas, modulinės konstrukcijos, nedidelio svorio


EOS C300 kamera yra ypač kompaktiška - jos pagrindinis įrašymo komplektas sveria tik 1669 g (be objektyvo). Nuimama laikymo priemonė, rankena ir įvairiais kampais reguliuojamas valdymo skydelis užtikrina didžiausią manevringumą, o tvirtame ir skysčių lašams atspariame korpuse įmontuoti komponentai su magnio lydiniu užtikrina didesnį tikslumą ir tvirtumą.

50 Mbps MPEG-2 MXF į CF kortelę


Transliuoti tinkamų MPEG-2 MXF failų įrašymas į dvi CF atminties korteles 50 Mbps greičiu (4:2:2). Galimas pakaitinis ir vienalaikis įrašymo režimas. Tarp standartinių rinkoje naudojamų išvesčių - HD-SDI, taip pat "Timecode", "Genlock" ir "Synch" terminalai skirti filmuoti keliomis kameromis.

Didelis jautrumas, mažas triukšmas


EOS C300 vaizdo kamera pasižymi dideliu jautrumu: žemo triukšmo lygio vaizdas gali būti įrašomas ISO 80 000 režimu. Dėl to galima filmuoti beveik visomis sąlygomis.

"Canon" žymos gama


Tarp išplėstinio vaizdo derinimo funkcijų - integruota "Canon" žymos gama, kuri užtikrina neutralią vaizdo kokybę esant plačiam dinaminiam diapazonui (800 %). Taip užtikrinama maksimali vaizdo apdorojimo laisvė. Reguliuokite daugiau kaip 90 vaizdo kintamųjų ir tinkintus vaizdus išsaugokite kameroje ar SD kortelėje.

24,00p filmams kurti


PAL, NTSC, and 24,00p režimai integruoti kaip standartiniai. Kadrų dažnis - nuo 23,98p iki 59,94i. Lėto ir greito judėjimo reguliavimas 1 k./s padalomis užtikrina kūrybingą lankstumą.

Nuotolinis valdymas naudojantis "Wi-Fi" ryšiu


Kamerą valdykite belaidžiu būdu, per nešiojamąjį, planšetinį kompiuterį ar išmanųjį telefoną, naudodami paprastą naudotojo sąsają su naršykle. (Reikalingas papildomas tinklo adapteris.)

Paprastas gamybos veiksmų integravimas


EOS C300 kamera daryti filmai, kuriuos galima paprastai integruoti su esamais gamybos veiksmais, suderinami su dauguma plačiai naudojamų profesionalams skirtų NLE programinės įrangos paketų.

"Dual Pixel CMOS AF" po techninio atnaujinimo.


Jūsų "EOS C300" galima atnaujinti, kad joje būtų unikali "Canon" funkcija "Dual Pixel CMOS AF", su kuria ypač lengva kūrybiškai valdyti fokusavimą. Galėsite paprastai sekti kadro centre esančius objektus, kad jie būtų nuolat ryškiai sufokusuoti. "AF-Lock" funkcija papildomai kontrolei. "One-Shot" padidinto tikslumo ir greitesnis fokusavimas, kad lengvai sufokusuotumėte objektyvą net ir į kadro pakraštyje esančius objektus.


*Būtinas mokamas techninis atnaujinimas "Canon" paslaugų centre.

Apdovanojimai

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon EOS C300“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Įkvėpimas, mokymai, informacija apie gaminius ir naujienos, skirtos visų bet kurioje pasaulio vietoje dirbančių profesionalių „Canon“ fotografų ir operatorių, taip pat pažengusių mėgėjų poreikiams patenkinti.

Apsilankykite „Canon“ profesionalų tinkle

CPN.jpeg

Svarbus naujinys