Canon i-SENSYS FAX-L150

i-SENSYS FAX-L150

Kompaktiškas ir stilingas fakso aparatas, kurį lengva naudoti ir prižiūrėti. Užtikrintas produktyvus, patikimas veikimas ir daugelis profesionalų poreikius tenkinančių fakso aparato funkcijų - tai idealus sprendimas smulkiojo ir vidutinio verslo atstovams.

Pranašumai

  • Kompaktiškas ir stilingas "Super G3" fakso aparatas
  • 512 puslapių* perdavimo ir priėmimo fakso aparato atmintinė
  • 15 rinkimo vienu palietimu ir 100 koduotų sparčiojo rinkimo numerių
  • 30 puslapių automatinis dokumentų tiektuvas
  • Paprastas naudoti intuityvus LCD ekranas
  • Kasetė "viskas viename"
  • Taupo energiją

Ypatybės išsamiai

Apžiūrėkite „Canon i-SENSYS FAX-L150“ atidžiau

Spartus ir rentabilus faksavimas


Naudodamiesi šiuo "Super G3" fakso aparatu, perduodančiu dokumentus vos 1 puslapio per 3 sekundes sparta, duomenų perdavimo išlaidas sumažinsite iki minimumo*. Kadangi faksogramas galima siųsti ir priimti per trumpiausią įmanomą laiką, atlaisvinama telefono linija.

Didesnis efektyvumas


512 puslapių* atmintinėje saugiai laikomi visi gaunami dokumentai, todėl, jei baigtųsi popierius ar dažai, faksogramas galėsite išsispausdinti vėliau. Ilgus dokumentus taip pat galima nuskaityti į atmintinę ir siųsti automatiškai - taip sutrumpinamas perdavimo laikas ir sumažinamos faksogramų siuntimo išlaidos.

Spartus, paprastas veikimas


Rinkti numerius be galo paprasta net ir nepatyrusiems naudotojams: visus dažnai naudojamus numerius galima pasiekti 15 rinkimo vienu palietimu ir 100 koduotų sparčiojo rinkimo numerių. Dėl aiškaus intuityvaus 5 eilučių LCD ekrano šiuo fakso aparatu ypač lengva naudotis.

Produktyvesnis darbas


Dėl 30 puslapių automatinio dokumentų tiektuvo naudotojai gali sklandžiai ilgus dokumentus faksuoti ar kopijuoti per vieną operaciją - nereikia jų apdoroti po vieną puslapį. 150 lapų talpos popieriaus dėklas taip pat leidžia sutaupyti laiko - nereikia nuolat papildyti popieriaus.

Spartus spausdinimas ir kopijavimas


USB jungtis leidžia šį fakso aparatą naudoti kaip produktyvų 18 puslapių per minutę spartos lazerinį spausdintuvą. Dėl spartaus pirmojo spaudinio pateikimo technologijos įrenginys, įjungtas iš miego režimo, greitai įšyla. Taip pat dokumentus galite kopijuoti 11,8 puslapio per minutę sparta.

Paprasta priežiūra


Įrenginyje "i-SENSYS FAX-L150" naudojama rentabili kasetė "viskas viename": joje yra dažai, būgnas ir visos svarbiausios dalys. Kasetę paprastai pakeisite per keletą sekundžių - tvarkingai ir be vargo. Naudokite autentišką "Canon" kasetę ir būsite tikri dėl nuolatinių aukštos kokybės rezultatų.

Išskirtinai efektyvus energijos vartojimas


Šis aplinką tausojantis fakso aparatas pasižymi savo klasėje pirmaujančiu energijos suvartojimo efektyvumu: miego režimu suvartoja vos 1,5 vato.

* Pagal ITU-T standarto lentelę nr. 1

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon i-SENSYS FAX-L150“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Copy

Kopijavimas

Super G3 FAX

„Super G3“ faksas

USB connection

USB jungtis

User friendly LCD display

Naudotojui patogus LCD ekranas

Automatic Document Feeder

Automatinis dokumentų tiektuvas

Cartridge Replacement

i-SENSYS Cartridges

Kodėl verta naudoti originalias „Canon“ kasetes lazeriniam spausdintuvui

Sužinokite daugiau