Canon i-SENSYS FAX-L3000IP

i-SENSYS FAX-L3000IP

Сanon Europe praneša išleidžianti naują lazerinį aparatą – modelį FAX-L3000IP, kuris keičia ankstesnįjį FAX-L2000IP.

Pranašumai

 • Super G3 fakso ir kopijavimo funkcionalumas
 • Didelės spartos 50 lapų spausdinimo ant abiejų pusių automatinis dokumentų tiektuvas (37 vaizdai per minutę)
 • Spausdinimas ir kopijavimas dideliu greičiu*: 22 kop./min. ir 22 psl./min.;
 • 80 sparčiųjų rinkimų, 200 koduotų rinkimų
 • 512 puslapių faksogramų atmintis
 • Didelės talpos 500 lapų standartinė kasetė, išplečiama iki 1100 lapų su papildomai įsigyjama kasete
 • Sauga valdant pagal VARTOTOJĄ ir SKYRIAUS ID
 • UHQ (ypač aukštos kokybės) vaizdų apdorojimas; 256 pilki pustoniai
 • AIO kasetė su 4500 spaudinių padengiant 5%
 • Papildomas A4 spausdinimas tinkle ir faksogramų siuntimas/gavimas kompiuteriu naudojant nuotolinio vartotojo sąsają
 • integruotą A4 spausdinimą tinkle ir faksogramų siuntimą/gavimą kompiuteriui, naudojant nuotolinio vartotojo sąsają;
 • nuskaitymą iki A3 formato ir 45 vaizd../min (A4);
 • PCL 5e ir PCL 6 palaikymą;
 • pasirinktinį spaudinių siuntimo rinkinį, kuriuo galite:- nuskaityti į el. paštą, tinklo serverį arba interneto faksą;- persiųsti faksogramą;- suderinti su Canon elektronine technine priežiūra E-maintenance;- naudotis daugiausia 500 koduotų rinkimų;- naudotis daugiausia 1500 puslapių atmintimi.

Ypatybės išsamiai

Apžiūrėkite „Canon i-SENSYS FAX-L3000IP“ atidžiau

Produktyvus fakso naudojimasKad dokumentai fakso aparatu FAX-L3000IP būtų greitai siunčiami ir gaunami, naudojamas standartinis modemas Super G3, veikiantis 33 kbps/sek. greičiu, ir dvipusis nuskaitymo įrenginys, nuskaitantis 45 vaizd./min. sparta. Produktyvumą didina ir 80 sparčiųjų rinkimų, bei 200 arba 500*** koduotų rinkimų, o UHQ Canon sistema naudoja 256 pilkos spalvos pustonius, kad išsaugotų aukštą svarbių vaizdų detalių lygį.

Patvarūs ir patikimiModelis specialiai sukurtas didelės apimties spausdinimo darbams ir yra tokio dizaino, kad popieriaus dėkle telpa 1100 lapų**. O Ypatingo parankumo suteikia galimybė 3 valandų arba 512 puslapių duomenis įrašyti į 15003 puslapių talpos fakso atmintį. Didelės spartos 50 lapų automatinis dvipusio spausdinimo dokumentų tiektuvas (ADF) užtikrina dvipusių dokumentų kopijavimo arba siuntimo našumą.

Kopijavimas ir spausdinimasFakso aparatas FAX-L3000IP veikia kaip ypač našus nespalvinis kopijavimo aparatas, galintis nuskaityti A4 formato dokumentus. Veikimo pagal pareikalavimą technologija (On-Demand Fixing Technology) sukruta, kad įrenginys nedelsdamas reaguotų į naudotojo veiksmus; jis gali kopijuoti iki 22 kop./min. sparta; gali būti taip pat naudojamas su automatiniu dokumentų tiektuvu (ADF), skirtu sparčiai spausdinti ant abiejų popieriaus lapo pusių (50 lapų).

FAX-L3000IP gali spausdinti didelėmis apimtimis. Pateikdamas 22 psl./min. nespalvotų kopijų iki 1200x600 dpi raiškos, visiškai palaikomas tinkle su PCL šis spausdintuvas idealiai tinka biurams ir įstaigoms. Esant ypač didelėms spausdinimo užduotims arba kai reikia taupyti popierių, galima naudoti ir dvipusį spausdinimą.

Darbo tinkle galimybėsFAX-L3000IP turi integruotą tinklo sąsajos prievadą, kuris įgalina vartotojus dalintis spausdinimu tinkle ir siųsti faksogramas tiesiai iš kompiuterio. Canon nuotolinio vartotojo sąsaja leidžia lengvai valdyti įrenginio parametrus ir spausdinimo užduotis naudojantis interneto naršykle – taip užtikrindama maksimalų patogumą tiek administratoriams tiek galutiniams vartotojams.

Papildoma spaudinių siuntimo funkcijaNaudojant Canon iR modelių technologijas, papildomas spaudinių siuntimo rinkinys paverčia FAX-L3000IP komunikacijų centru, kuriame dokumentai bendrinami skaitmeniniu būdu, plėtojamas efektyvumas ir produktyvumas. Vartotojai gali nuskaityti spalvotus dokumentus tiesiogiai į el. paštą, tinklo serverį (SMB ir FTP) arba interneto faksą. Fakso persiuntimo funkcija leidžia persiųsti faksogramas kitiems gavėjams automatiškai arba su tam tikromis sąlygomis. FAX-L3000IP su papildomu spaudinių siuntimo rinkiniu yra prižiūrimas Canon elektroninės techninės priežiūros programos E-maintenance, kuri atlieka nuotolinę diagnostiką ir mažina įrenginio prastovos galimybes.

Ypatinga saugaCanon apsaugos sistema fakso aparatą FAX-L3000IP pateikia kaip idealų įrenginį dirbti ir naudotis žmonių grupėms. Išskirtinę prieigą prie įrenginio parametrų suteikia sistemos administratoriaus ID, užtikrinantis, kad niekas negalės pakeisti įrenginio parametrų. Individualus naudojimasis įrenginiu gali būti kontroliuojamas panaudojus skyriaus ir vartotojo ID, be to, tai padeda stebėti sąnaudas ir užtikrinti atsakingą panaudojimą.

Efektyvumas ir ekonomiškumasNaudojama kasetė 714 sukurta pagal Canon technologiją „viskas viename" todėl faksas FAX-L3000IP demonstruoja didelės popieriaus talpos galimybes (4500 puslapių, esant 5 % padengimui). Dėl veikimo pagal pareikalavimą energijos taupymo režimu sunaudojami tik 3 W, o tai užtikrina greitą įšilimo laiką ir sutrumpina laukimą.

Papildomai įsigyjami priedai- Spaudinių siuntimo rinkinys
- Papildoma 500 lapų kasetė
- Ragelis ir jo dėklas
- Spaudas


 • * Su pasirinktiniu spausdinimo rinkiniu.
 • ** Naudojant su 500 lap¸ kasete (pasirinktinai).
 • *** Su papildomu spaudinių siuntimo komplektu.

Apdovanojimai

Gaminio specifikacija

Sužinokite daugiau apie „Canon i-SENSYS FAX-L3000IP“, jo funkcijas ir pajėgumus.

PCL Printing

PCL spausdinimas

Copy

Kopijavimas

Super G3 FAX

„Super G3“ faksas

USB connection

USB jungtis

Use and share over network

Naudokitės ir dalykitės tinkle

Automatic double sided printing

Automatinis dvipusis spausdinimas

+1 Optional Paper Cassette

+1 pasirinktinai įsigyjama popieriaus kasetė

Duplex Automatic Document Feeder

Dvipusis automatinis dokumentų tiektuvas

i-SENSYS Cartridges

Kodėl verta naudoti originalias „Canon“ kasetes lazeriniam spausdintuvui

Sužinokite daugiau