Canon i-SENSYS FAX-L410

i-SENSYS FAX-L410

Šis tvirtas ir kompaktiškas "Super G3" lazerinis fakso įrenginys, išsiskiriantis dideliu LCD ekranu, sparčiu veikimu ir automatiniu dvipusiu ADF, puikiai tinka kasdien naudoti bet kokioje verslo įmonėje.

Pranašumai

  • Tvirtas ir kompaktiškas "Super G3" fakso įrenginys
  • Didelė 512 puslapių* atmintinė
  • Spartus faksogramų siuntimas naudojant 39 rinkimo vienu palietimu variantus ir 200 koduotų sparčiųjų numerių
  • Automatinis dvipusis spausdinimas, kopijavimas ir faksavimas
  • Didelė 25 p./min. kopijavimo ir lazerinio spausdinimo sparta
  • Ypač efektyvus energijos vartojimas

Ypatybės išsamiai

Apžiūrėkite „Canon i-SENSYS FAX-L410“ atidžiau

Spartus fakso siuntimas


Šis spartus lazerinis faksas, spausdintuvas ir kopijuoklis pasižymi tvirtu dizainu, todėl jis nepriekaištingai patenkins kasdienius įtemptai dirbančio biuro poreikius. Kadangi prie fakso įrenginio nereikia ilgai laukti dokumentų, dirbsite našiau. Galima sparčiai, neužblokuojant linijos gauti kelias faksogramas, todėl sutaupoma dar daugiau laiko, o dėl spartaus perdavimo sumažėja ir telefono ryšio išlaidos.

Našesnis faksavimas be jokių nesklandumų


Dėl didelės 512 puslapių* "Dorado" atmintinės, išsaugančios faksogramas, neteks jaudintis dėl faksogramos nusiuntimo gavėjui, jei nesant biure pasibaigtų popierius ar dažai. Taip pat savo patogumui galite faksogramas nuskaityti į atmintinę ir išsiųsti jas vėliau. Dviguba prieiga teikia galimybę nuskaityti tuo pačiu metu, kai gaunate faksogramas. "Canon" unikali ypač aukštos kokybės 256 pilkumo tonų vaizdo atkūrimo technologija užtikrina aiškesnes faksogramų detales net ir tada, kai kartu su tekstu pateikiamos diagramos ar nuotraukos.

Didesnis našumas


"Dorado" paprasta naudoti dėl jo išmanaus ir didelio LCD ekrano. 39 rinkimo vienu palietimu variantai ir 200 koduotų sparčiųjų numerių (nuolat naudojami numeriai įrašomi, kad nereikėtų kaskart jų rinkti iš naujo), leis faksogramas siųsti sparčiau. Dėl 250 popieriaus lapų talpos sutrumpės laikas, praleidžiamas pildant kasetę. Naudojant standartinį ragelį galima ta pačia linija priimti skambučius ir siųsti faksus rankiniu būdu - tai praverčia, kai prieš siunčiant faksą reikia paskambinti priimančiojo fakso įrenginio naudotojui.

Mažiau popieriaus, daugiau sutaupyto laiko


Automatinio dvipusio spausdinimo funkcija leidžia sumažinti popieriaus sąnaudas ir taupyti. Dvipusis automatinis dokumentų tiektuvas (DADF) teikia galimybę nuskaityti dvipusius dokumentus vienos operacijos metu, todėl lengviau juos kopijuoti ir siųsti faksu.

Spartus lazerinis spausdinimas


"Dorado" kopijuoja ir spausdina lazeriu didele 25 p./min. sparta, todėl jį savo darbo grupėje galite naudoti kaip papildomą lazerinį spausdintuvą. Dėl sparčiai pateikiamo pirmojo spaudinio technologijos įrenginiui nereikia įšilti, kai jis perjungiamas iš budėjimo būsenos, taigi nereikia laukti spaudinių, kopijų ar gaunamų faksogramų.

Ypač efektyvus energijos vartojimas


"Dorado" tvariosios funkcijos padeda taupyti energiją ir mažinti išlaidas. Įrenginys turi "Energy Star"® sertifikatą ir miego režimu suvartoja vos 1,4 vato energijos. Dėl universalių kasečių, jungiančių dažus, būgnelį ir valymo įtaisus, sumažėja priežiūros poreikis ir padidėja įrenginio patikimumas, todėl reikia mažiau naudmenų, o panaudotas kasetes paprasta perdirbti.
* Pagal ITU-T standarto lentelę nr. 1

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon i-SENSYS FAX-L410“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Handset as standard

Standartinis ragelis

Automatic double sided printing

Automatinis dvipusis spausdinimas

Copy

Kopijavimas

Duplex Automatic Document Feeder

Dvipusis automatinis dokumentų tiektuvas

Super G3 FAX

„Super G3“ faksas

USB connection

USB jungtis

User friendly LCD display

Naudotojui patogus LCD ekranas

Cartridge Replacement

i-SENSYS Cartridges

Kodėl verta naudoti originalias „Canon“ kasetes lazeriniam spausdintuvui

Sužinokite daugiau