Canon i-SENSYS MF216n

i-SENSYS MF216n

Šis vienspalvis lazerinis universalusis įrenginys pritaikytas tinkliniam ryšiui, turi našumą didinančių funkcijų, taupiai vartoja energiją, yra nesudėtingai bendrinamas biure ir paprastas naudoti dėl palenkiamo skydelio bei jutiklinio valdymo.

Pranašumai

  • Tinkliniam ryšiui pritaikytas stilingas ir kompaktiškas vienspalvis lazerinis universalusis įrenginys
  • Paprasta spausdinti iš „iOS“ ir „Android“ įrenginių
  • Dirbkite našiai 23 p./min. vienspalvio spausdinimo ir kopijavimo sparta
  • Paprastas naudoti dėl palenkiamo skydelio ir didelio jutiklinio ekrano
  • Spartaus pirmojo spaudinio technologijos dėka spaudinių nereikia laukti

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon i-SENSYS MF216n

Našus, tinkliniam ryšiui pritaikytas universalusis įrenginys mažiems biurams


Šis stilingas ir spartus universalusis vienspalvis lazerinis spausdintuvas viename kompaktiškame, vietą taupančiame įrenginyje sutalpina spausdinimo, kopijavimo, nuskaitymo ir faksavimo funkcijas. Dėka eterneto ryšio galimybių, leidžiančių paprastai bendrinti funkcijas, o taip pat profesionalaus lygio spausdinimo kokybės ir paprasto valdymo jutikliniu ekranu, tai yra puikus stalinis sprendimas mažiems biurams.

Spartus spausdinimas ir kopijavimas


Šis vienspalvis lazerinis įrenginys didele 23 p./min. sparta spausdina ir kopijuoja A4 formato dokumentus ir naudoja spartaus pirmojo spaudinio pateikimo perjungus iš miego režimo technologiją, tad prie jo nereikės laukti savo dokumentų. Naudojant 250 lapų popieriaus kasetę ir integruotą 35 lapų automatinį dokumentų tiektuvą galima be jokių pastangų nuskaityti ir kopijuoti kelių puslapių dokumentus.

Verslo lygio kokybės rezultatai


Iki 1200 x 1200 tšk./col. spausdinimo kokybės ir „Canon EF“ dažų dėka šis įrenginys pateiks profesionalaus lygio spaudinius ir kopijas su aiškiu tekstu ir tolygiais piešiniais. Pažangus spalvinis nuskaitymas iki 9600 x 9600 tšk./col. raiška leidžia užfiksuoti visas originalių dokumentų detales. Siųskite nuskaitytus dokumentus į bet kurį kompiuterį naudodami patogią tinklinio nuskaitymo funkciją.

Spartus ir paprastas valdymas jutikliniu ekranu


Spartus ir paprastas naudoti „i-SENSYS MF216n“ turi įvairiapusišką palenkiamą skydelį su dideliu jutikliniu LCD ekranu, akimirksniu pateikiančiu visą svarbią informaciją. Pagal savo darbo pobūdį skydelį galite nustatyti vertikaliai arba atlenkti aukštyn. Naudojant sparčius vieno lietimo sprendimų klavišus galima nesunkiai nustatyti efektyvias nuskaitymo ir kopijavimo darbo eigas, tad galėsite visai paprastai siųsti nuskaitytus dokumentus saugoti į aplanką ar taupyti popierių kopijuodami kelis atvaizdus ant vieno lapo.

Taupo energiją


„Canon“ fiksavimo pagal poreikį technologija leidžia naudoti įrenginį praktiškai be poreikio jam įšilti ir padeda sumažinti energijos sąnaudas nepakenkiant darbo našumui. Šis įrenginys turi savo klasėje geriausią TEC įvertį ir miego režimu suvartoja vos 1,6 vato energijos.

Tylusis režimas


Budėjimo režimu šis daugiafunkcis įrenginys veikia be garso, o jei norite dirbti netrikdydami aplinkinių, tylusis režimas sumažina spausdinant skleidžiamą triukšmą.

Daugiafunkcė kasetė


Perdirbamos universalios kasetės nereikalauja priežiūros ir patikimai užtikrina aukštą spaudinių kokybę. Originalios „Canon“ lazerinės kasetės sudarytos iš dažų, būgnelio ir valymo priemonių, tad jas galima be jokio vargo pakeisti per keletą sekundžių.

Apdovanojimai

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon i-SENSYS MF216n“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Automatic Document Feeder

Automatinis dokumentų tiektuvas

Copy

Kopijavimas

Use and share over network

Naudokitės ir dalykitės tinkle

Super G3 FAX

„Super G3“ faksas

USB connection

USB jungtis

Network scanning

Nuskaitymas per tinklą

Quiet printing mode

Tylusis spausdinimo režimas

Professional Scan quality

Profesionalų lygmens nuskaitymo kokybė

Scanning shortcut key

Nuskaitymo spartusis klavišas

Tilting control panel

Palenkiamas valdymo skydelis

Tablet and smartphone ready

Parengtas naudoti su planšetiniais kompiuteriais ir išmaniaisiais telefonais

Touch panel

Jutiklinis skydelis

Žingsniai į priekį

Mobiliosios priemonės

Laisvai spausdinkite iš mobiliųjų įrenginių

Paprastos priežiūros planas

Užsitikrinkite visišką ramybę – apsaugokite savo „Canon“ pirkinį.

Easy Service Plan

Gaminio atvaizdai pateikiami tik kaip iliustracijos. Kai kurios funkcijos yra pasirinktinės. Išsamesnės informacijos ieškokite gaminio specifikacijų lape arba kreipkitės į vietinį „Canon“ pardavimo atstovą.