Canon i-SENSYS MF217w

i-SENSYS MF217w

Šis „Wi-Fi“, tinkliniam ir mobiliajam ryšiui pritaikytas vienspalvis lazerinis universalusis įrenginys leidžia paprastai prisijungti iš bet kurios biuro vietos. Jis turi našumą didinančių funkcijų, yra spartus, paprastas naudoti ir taupiai vartoja energiją.

Pranašumai

  • Vienspalvis lazerinis universalusis įrenginys su „Wi-Fi“, tinklinio ir mobiliojo ryšio funkcija
  • Paprasta spausdinti iš „iOS“ ir „Android“ įrenginių
  • Dirbkite našiai 23 p./min. vienspalvio spausdinimo ir kopijavimo sparta
  • Paprastas naudoti dėl palenkiamo skydelio, jutiklinio ekrano ir valdymo vienu lietimu
  • Spartaus pirmojo spaudinio technologijos dėka spaudinių nereikia laukti

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon i-SENSYS MF217w

Našus, visas reikalingas ryšio priemones turintis universalusis įrenginys mažiems biurams


Šis stilingas, visomis ryšio priemonėmis aprūpintas, spartus vienspalvis lazerinis universalusis įrenginys viename kompaktiškame korpuse sutalpina spausdinimo, kopijavimo, nuskaitymo ir faksavimo funkcijas. Dėka „Wi-Fi“, eterneto ir mobiliojo ryšio galimybių, leidžiančių paprastai bendrinti funkcijas, o taip pat profesionalaus lygio spausdinimo kokybės ir paprasto valdymo jutikliniu ekranu tai yra puikus stalinis sprendimas mažiems biurams.

Paprasta bendrinti per „Wi-Fi“


Šiuo įrenginiu su „Wi-Fi“, tinklinio ir mobiliojo ryšio funkcija galite paprastai prisijungti prie tinklo savo pageidaujamu būdu. Jis pritaikytas naudoti „Apple AirPrint™“ ir „Mopria™“ spausdinimo programinę įrangą, todėl yra automatiškai aptinkamas, norint spausdinti dokumentus tiesiogiai iš „iPhone“, „iPad“ ar „Mopria“ sertifikuotų įrenginių. Nemokama programėlė „Canon Mobile Printing“ taip pat leidžia per belaidį ryšį spausdinti iš „Apple iOS“ ar „Android“ įrenginių.

Spartus spausdinimas ir kopijavimas


Šis vienspalvis lazerinis įrenginys sparčiai, 23 p./min. sparta spausdina ir kopijuoja A4 formato dokumentus ir naudoja spartaus pirmojo spaudinio pateikimo perjungus iš miego režimo technologiją, tad prie jo nereikės laukti savo dokumentų. Naudojant 250 lapų popieriaus kasetę ir integruotą 35 lapų automatinį dokumentų tiektuvą galima be jokių pastangų nuskaityti ir kopijuoti kelių puslapių dokumentus.

Verslo lygio kokybės rezultatai


Iki 1200 x 1200 tšk./col. spausdinimo kokybės ir „Canon EF“ dažų dėka šis įrenginys pateiks profesionalaus lygio spaudinius ir kopijas su aiškiu tekstu. Pažangus spalvinis nuskaitymas iki 9600 x 9600 tšk./col. raiška leidžia užfiksuoti visas originalių dokumentų detales. Siųskite nuskaitytus dokumentus į bet kurį kompiuterį naudodami tinklinio nuskaitymo funkciją.

Spartus, paprastas veikimas


Spartus ir paprastas naudoti „i-SENSYS MF217w“ turi įvairiapusišką palenkiamą skydelį su dideliu LCD ekranu. Pagal savo darbo pobūdį skydelį galite nustatyti vertikaliai arba atlenkti aukštyn. Naudojant sparčius vieno lietimo sprendimų klavišus galima nesunkiai nustatyti efektyvias nuskaitymo ir kopijavimo darbo eigas.

Taupo energiją


„Canon“ fiksavimo pagal poreikį technologija leidžia naudoti įrenginį praktiškai be poreikio jam įšilti ir padeda sumažinti energijos sąnaudas nepakenkiant darbo našumui. Šis įrenginys turi savo klasėje geriausią TEC įvertį ir miego režimu suvartoja vos 1,6 vato energijos.

Tylusis režimas


Jei norite dirbti netrikdydami aplinkinių, tylusis režimas sumažina spausdinant skleidžiamą triukšmą.

Daugiafunkcė kasetė


Paprastos perdirbti universalios kasetės sudarytos iš dažų, būgnelio ir valymo priemonių – taip kasetės reikalauja mažiau priežiūros, yra patikimesnės ir našiau naudojamos.

Apdovanojimai

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon i-SENSYS MF217w“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Automatic Document Feeder

Automatinis dokumentų tiektuvas

Copy

Kopijavimas

Use and share over network

Naudokitės ir dalykitės tinkle

Super G3 FAX

„Super G3“ faksas

USB connection

USB jungtis

Network scanning

Nuskaitymas per tinklą

Quiet printing mode

Tylusis spausdinimo režimas

Professional Scan quality

Profesionalų lygmens nuskaitymo kokybė

Scanning shortcut key

Nuskaitymo spartusis klavišas

Use and share wirelessly

Dalykitės naudodamiesi belaidžiu ryšiu

Tilting control panel

Palenkiamas valdymo skydelis

Tablet and smartphone ready

Parengtas naudoti su planšetiniais kompiuteriais ir išmaniaisiais telefonais

Touch panel

Jutiklinis skydelis

Žingsniai į priekį

Mobiliosios priemonės

Laisvai spausdinkite iš mobiliųjų įrenginių

Paprastos priežiūros planas

Užsitikrinkite visišką ramybę – apsaugokite savo „Canon“ pirkinį.

Easy Service Plan

Gaminio atvaizdai pateikiami tik kaip iliustracijos. Kai kurios funkcijos yra pasirinktinės. Išsamesnės informacijos ieškokite gaminio specifikacijų lape arba kreipkitės į vietinį „Canon“ pardavimo atstovą.