Canon i-SENSYS MF226dn

i-SENSYS MF226dn

Galingas, tinkliniam ryšiui pritaikytas vienspalvis lazerinis universalusis įrenginys didelius darbo krūvius turintiems mažiems biurams. Padidinkite darbo našumą naudodami spartaus dvipusio nuskaitymo funkciją ir automatinį dokumentų tiektuvą. Nustatykite efektyvias darbo eigas vieno lietimo sprendimų klavišais.

Pranašumai

  • Tinkliniam ryšiui pritaikytas, stilingas ir kompaktiškas vienspalvis lazerinis universalusis įrenginys
  • Paprasta spausdinti iš „iOS“ ir „Android“ įrenginių
  • Paprastas naudoti dėl palenkiamo skydelio ir didelio jutiklinio ekrano
  • Spartaus pirmojo spaudinio technologijos dėka spaudinių nereikia laukti
  • Dvipusio spausdinimo funkcija leidžia padaryti daugiau

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon i-SENSYS MF226dn

Galingas, darbui tinkle parengtas universalusis įrenginys


Šis kompaktiškas ir stilingas vienspalvis lazerinis universalusis įrenginys viename vietą taupančiame korpuse patogiai sutalpina profesionalaus lygio spausdintuvą, skaitytuvą, kopijuoklį ir faksą. Jo padidinto našumo funkcijas nesunku bendrinti per biuro tinklą, todėl jis puikiai tinka norint padidinti bet kokio darbais apkrauto biuro pajėgumus.

Spartus spausdinimas ir kopijavimas


Šis vienspalvis lazerinis įrenginys sparčiai, 27 p./min. sparta spausdina ir kopijuoja A4 formato dokumentus ir naudoja spartaus pirmojo spaudinio pateikimo perjungus iš miego režimo technologiją, tad prie jo nereikės laukti savo dokumentų.

Verslo lygio kokybės rezultatai


Iki 1200 x 1200 tšk./col. spausdinimo kokybės ir „Canon EF“ dažų dėka šis įrenginys pateiks įspūdingus dokumentus su aiškiu tekstu ir tolygiais pilkio tonų piešiniais. Pažangus spalvinis nuskaitymas iki 9600 x 9600 tšk./col. raiška leidžia užfiksuoti visas originalių dokumentų detales. Siųskite nuskaitytus dokumentus į bet kurį kompiuterį naudodami patogią tinklinio nuskaitymo funkciją.

Našus dvipusis spausdinimas


Integruotas 35 lapų automatinis dokumentų tiektuvas ir 250 lapų popieriaus kasetė leidžia sparčiai ir našiai nuskaityti ir kopijuoti kelių puslapių dokumentus. Automatinio dvipusio spausdinimo funkcija leidžia sumažinti išlaidas popieriui ir spausdinti profesionalios išvaizdos dokumentus.

Spartus, paprastas ir tylus darbas


Spartus ir paprastas naudoti „i-SENSYS MF226dn“ turi įvairiapusišką palenkiamą skydelį su dideliu LCD ekranu, akimirksniu pateikiančiu visą svarbią informaciją. Pagal savo darbo pobūdį skydelį galite nustatyti vertikaliai arba atlenkti aukštyn. Naudojant sparčius vieno lietimo sprendimų klavišus galima nesunkiai nustatyti efektyvias nuskaitymo ir kopijavimo darbo eigas, tad galėsite visai paprastai siųsti nuskaitytus dokumentus saugoti į aplanką ar taupyti popierių kopijuodami kelis atvaizdus ant vieno lapo. Jeigu norite dirbti netrikdydami aplinkinių, tylusis režimas sumažina spausdinant skleidžiamą triukšmą.

Efektyviausias rinkoje energijos vartojimas


„Canon“ fiksavimo pagal poreikį technologija leidžia naudoti įrenginį praktiškai be poreikio jam įšilti ir padeda sumažinti energijos sąnaudas nepakenkiant darbo našumui. Šis įrenginys turi savo klasėje geriausią TEC įvertį ir miego režimu suvartoja vos 1,7 vato energijos.

Daugiafunkcė kasetė


Perdirbamos universalios kasetės nereikalauja priežiūros ir patikimai užtikrina aukštą spaudinių kokybę. Originalios „Canon“ lazerinės kasetės sudarytos iš dažų, būgnelio ir valymo priemonių, tad jas galima be jokio vargo pakeisti per keletą sekundžių.

Apdovanojimai

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon i-SENSYS MF226dn“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Automatic Document Feeder

Automatinis dokumentų tiektuvas

Automatic double sided printing

Automatinis dvipusis spausdinimas

Copy

Kopijavimas

Use and share over network

Naudokitės ir dalykitės tinkle

Super G3 FAX

„Super G3“ faksas

USB connection

USB jungtis

Network scanning

Nuskaitymas per tinklą

Quiet printing mode

Tylusis spausdinimo režimas

Professional Scan quality

Profesionalų lygmens nuskaitymo kokybė

Scanning shortcut key

Nuskaitymo spartusis klavišas

Tilting control panel

Palenkiamas valdymo skydelis

Tablet and smartphone ready

Parengtas naudoti su planšetiniais kompiuteriais ir išmaniaisiais telefonais

Touch panel

Jutiklinis skydelis

Žingsniai į priekį

Mobiliosios priemonės

Laisvai spausdinkite iš mobiliųjų įrenginių

Paprastos priežiūros planas

Užsitikrinkite visišką ramybę – apsaugokite savo „Canon“ pirkinį.

Easy Service Plan

Gaminio atvaizdai pateikiami tik kaip iliustracijos. Kai kurios funkcijos yra pasirinktinės. Išsamesnės informacijos ieškokite gaminio specifikacijų lape arba kreipkitės į vietinį „Canon“ pardavimo atstovą.