Canon i-SENSYS MF515x

i-SENSYS MF515x

Nespalvotas daugiafunkcis A4 formato spausdintuvas MF515x – idealus sprendimas įmonių darbo grupėms, kurioms reikalingas spartus profesionalios kokybės spausdinimas, visas funkcijas palaikančiame ir lanksčiam darbui pritaikytame kompaktiškame įrenginyje.

Pranašumai

  • Aukštos kokybės spausdinimas įspūdinga 40 p./min. sparta
  • Spalvotas jutiklinis ekranas, kad valdymas būtų paprastas bet kokio lygio naudotojui
  • Palaikomas PIN kodu apsaugotas spausdinimas
  • Spausdinimas iš išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių, nes palaikomos programos „AirPrint“, „Mopria“ ir „Canon PRINT Business“
  • Dėl automatinio dvipusio spausdinimo sumažinamas atliekų kiekis ir išlaidos eksploatacinėms medžiagoms
  • Greitasis pirmasis spausdinimas sumažina laukimo trukmę ir gali padidinti darbo grupės našumą
  • Lengvai dirbkite su dokumentais nuotoliniu būdu per debesijos serverį
  • Įrenginių ir išvesties valdymo galimybės
  • Paprasta priežiūra su patogiomis universaliosiomis kasetėmis

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon i-SENSYS MF515x

Padidinkite biuro darbo našumą


Didesnio našumo siekiančioms mažoms įmonių darbo grupėms nespalvotas daugiafunkcis A4 formato lazerinis spausdintuvas su fakso funkcija MF515x bus nepralenkiamas pasirinkimas. Jis pasižymi galingomis funkcijomis ir didelio biuro daugiafunkcio spausdintuvo pajėgumu, tačiau yra kompaktiškas, todėl lengvai telpa mažose erdvėse. Intensyviai dirbančios komandos įvertins jo spartų aukštos kokybės spausdinimą ir kopijavimą įspūdinga 40 p./min. sparta. Valdymas spalvotame jutikliniame ekrane bus paprastas bet kokio lygio naudotojams, o 600 psl. popieriaus talpa ir greitas pirmasis spausdinimas po paleidimo padės jūsų komandoms dirbti dar našiau. Dokumentai su slapta informacija apsaugomi naudojant saugiojo spausdinimo funkciją, kuri PIN kodu apsaugo iš kompiuterio ar mobiliojo įrenginio spausdinamus dokumentus.

Lankstus darbas


Spausdintuvas MF515x palaiko programas „Apple AirPrint“ (iOS) ir „Mopria“ („Android“), todėl jūsų darbo grupė galės spausdinti iš visų suaktyvintų įrenginių. Darbuotojai taip pat galės naudotis įvairiomis papildomomis funkcijomis per programą „Canon PRINT Business“ ir galės per kelias sekundes sujungti įrenginį su „Google Cloud Print“ paskyra.

Lengvesnis dokumentų bendrinimas


Intensyviai dirbančios komandos gali padidinti savo lankstumą su MF515x paslaugų programa „MF Scan“ (asmeniniams ir nešiojamiesiems kompiuteriams) ir programa „Canon PRINT Business“ (mobiliesiems įrenginiams), kurios suteikia galimybę sklandžiai prisijungti prie debesijos paslaugų. Komandos gali naudoti savo mėgstamiausius debesijos serverius – „Google Drive“ ir „DropBox“ – kad galėtų bet kada ir bet kur užfiksuoti, skaitmeninti ir bendrinti dokumentus.

Pažangios darbo tinkle galimybės


Spausdintuvas MF515x turi daugybę darbo tinkle galimybių, todėl puikiai papildys jūsų įmonės tinklą. Neskaitant galimybės prisijungti „WiFi“ ir eterneto ryšiu, spausdintuvas visiškai palaiko PCL5e/6 ir „Adobe PostScript“ spausdintuvų kalbas, todėl jį galima lengvai integruoti į jūsų daugiafunkcių spausdintuvų parką. Valdomų spausdinimo paslaugų komandos atras nuotolinio valdymo galimybes, o su „Canon’s uniFLOW“ išvesties palaikymu visas valdymas vyks be vargo.

Prieinama ir tvari nuosavybė


Jei ieškote nuolatinę kokybę ir patikimumą garantuojančio daugiafunkcio spausdintuvo, MF515x jūsų nenuvils, nes „Canon“ universaliosios kasetės užtikrina visų pagrindinių komponentų pakeitimą vienu metu. Energijos sąnaudos ir eksploatacinių medžiagų išlaidos taip pat yra sumažintos dėl mažų energijos sąnaudų miego ir budėjimo režimais, automatinio dvipusio spausdinimo ir išmaniai energiją taupančios automatinio išjungimo funkcijos.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon i-SENSYS MF515x“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Automatic double sided printing

Automatinis dvipusis spausdinimas

Duplex Automatic Document Feeder

Dvipusis automatinis dokumentų tiektuvas

Super G3 FAX

„Super G3“ faksas

Colour Touch Panel

Spalvotas jutiklinis skydelis

PCL Printing

PCL spausdinimas

PostScript Printing

„PostScript“ spausdinimas

Scan to USB key

Nuskaitymas į USB atmintinę

Scanning shortcut key

Nuskaitymo spartusis klavišas

Scan to email & folder

Nuskaitymas į el. paštą ir aplanką

Secure print

Saugus spausdinimas

Use and share wirelessly

Dalykitės naudodamiesi belaidžiu ryšiu

Tablet and smartphone ready

Parengtas naudoti su planšetiniais kompiuteriais ir išmaniaisiais telefonais

Žingsniai į priekį

Mobiliosios priemonės

Laisvai spausdinkite iš mobiliųjų įrenginių

Paprastos priežiūros planas

Užsitikrinkite visišką ramybę – apsaugokite savo „Canon“ pirkinį.

Easy Service Plan

Gaminio atvaizdai pateikiami tik kaip iliustracijos. Kai kurios funkcijos yra pasirinktinės. Išsamesnės informacijos ieškokite gaminio specifikacijų lape arba kreipkitės į vietinį „Canon“ pardavimo atstovą.