Canon LV-7490

LV-7490

Dėl 4000 liumenų apšvietimo LV-7490 yra šviesiausias iš ypač lengvai nešiojamų projektorių. Įdiegta XGA raiška leidžia išgauti aiškius, ryškius vaizdus, o įtaisytasis 10 W garsiakalbis teikia galimybę naudoti galingą garsą.

Pranašumai

  • Įdiegta XGA raiška
  • 4000 liumenų
  • 2000:1 kontrasto santykis
  • „Canon“ 1,2x priartinantis objektyvas
  • Automatinis pagrindo koregavimas
  • Įtaisytasis 10 W garsiakalbis
  • Prailgintas lempos tarnavimo laikas: iki 5000 valandų
  • Aplinką tausojantis veikimas: mažiau nei 1 W budėjimo režimu (kai išjungtas tinklas)
  • 29 dBA ekologiniu režimu
  • RJ-45 standarto tinklo jungtis

Ypatybės išsamiai

Apžiūrėkite „Canon LV-7490“ atidžiau

Naujas laimėjimas šviesumo srityje


Kompaktiškasis LV-7490 yra šviesiausias ypač lengvai nešiojamas „Canon“ LV serijos projektorius. Įdiegta XGA raiška (1024 × 768) užtikrina nepaprastai ryškius vaizdus, net kai patenka šviesos iš aplinkos ar kai apšvietimo sąlygos nevaldomos, o kontrasto santykis 2000:1 ir lempos valdymo technologija perteikia raiškius juodus bet kokio tipo šaltinio medžiagos atspalvius ir natūralias spalvas. Tai idealus funkcijų derinys verslo ar mokymų atstovams, kuriems reikia pateikti aiškius, šviesius ir paveikius vaizdus, ypač didesnėse erdvėse.

Svarbiausia – objektyvų kokybė


Kaip ir galima tikėtis iš pasaulyje pirmaujančio objektyvų gamintojo, modelyje LV-7490 įtaisytas aukštos kokybės plačiakampis 1,2x priartinantis objektyvas, aiškiai ir tiksliai perteikiantis vaizdus net ir mažose uždarose patalpose. Nešiojamieji projektoriai turi teikti puikius rezultatus visokiose erdvėse; pamatysite, kad modelio LV-7490 geba perteikti didelius vaizdus iš mažo nuotolio yra neįkainojama.

Našus, lankstus ir universalus


Praktiškų ir kruopščiai atrinktų LV-7490 funkcijų derinys leidžia greitai ir lengvai pasiekti puikių rezultatų, kad ir kokia būtų užduotis ar aplinkybės. Automatinė įvesties paieška ir ± 20° automatinio vertikalaus pagrindo koregavimo funkcija leidžia per kelias minutes parengti ir paleisti pristatymą, o įtaisytasis 10 W garsiakalbis teikia galingą garsą klasėse.

Visos reikiamos jungtys


RJ-45 tinklo prievadas leidžia stebėti ar valdyti LV-7490 nuotoliniu būdu – tai labai praverčia, kai norite naudotis prie šiandien paplitusių ir populiarių patalpos valdymo sistemų ką tik prijungtu projektoriumi. Dėl trijų garso įvadų ir linijinio išėjimo terminalo, skirto išorinio garso stiprintuvo jungčiai, LV-7490 išsiskiria lankstumu. SCART RGB šaltinius galima prijungti adapterio laidu (įsigyjamas atskirai).

Tausojantis aplinką


Ilgalaikį „Canon“ įsipareigojimą tausoti aplinką rodo visas modelio LV-7490 dizainas. „Žaliosios“ ypatybės – 5000 valandų lempos eksploatavimo trukmė, 5500 valandų filtro eksploatavimo trukmė ir mažesnės nei 1 W energijos sąnaudos (kai tinklas išjungtas) ekologiniu režimu – padeda mažinti ir anglies dvideginio išmetimą, ir energijos sąnaudas.

Ekonomiška turėti ir prižiūrėti


Konkurencinga kaina pasižymintis LV-7490 turi dalių, kurias gali pakeisti pats naudotojas, todėl labai sumažėja techninės priežiūros darbų ir sąnaudų poreikis. Jo trisluoksnis hibridinis oro filtras eksploatuojamas daugiau kaip tris su puse karto ilgiau nei standartiniai vieno sluoksnio elektrostatiniai filtrai, o galimybė paprastai pakeisti lempą pro viršutinį projektoriaus dangtį užtikrina, kad sumažės brangios techninės priežiūros poreikis ir nuosavybės sąnaudos bus mažos.

Gaminio specifikacija

Sužinokite daugiau apie „Canon LV-7490“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Industry standard control protocol

Gamintojų priimtas standartinis valdymo protokolas

Serijinės komandos

Atsisiųskite serijines komandas, kurių reikia atliekant LV-7490 nuotolinio valdiklio sąranką

LV-7490 Basic [PDF, 253KB]

LV-7490 Extended [PDF, 393KB]