Canon LV-WX300USTi

LV-WX300USTi

Kompaktiškas ir lengvas nešioti itin trumpo nuotolio projektorius LV-WX300USTi turi įdiegtą WXGA raišką ir interaktyvių funkcijų, dėl kurių jis puikiai tinka projektuoti didelius, šviesius, aiškius atvaizdus mažuose susirinkimų kambariuose ar klasėse.

Pranašumai

  • Kompaktiškas ir nešiojamas itin trumpo nuotolio projektorius, kuris sveria vos 5 kg
  • Labiau įtraukite publiką naudodami interaktyvias funkcijas daugiausia 4-iais infraraudonųjų spindulių rašikliais arba pirštu per lietimo pirštu modulį.
  • Be pastangų projektuokite šviesius, aiškius 100 col. atvaizdus vos 445 mm atstumu
  • DLP skydelis su įdiegta WXGA raiška (1280 x 800 pikselių) ir 16:10 vaizdo proporcijomis
  • Džiaukitės ryškiu 3000 liumenų šviesumu ir 7500:1 kontrasto santykiu
  • +/- 40° vertikalusis iškreipto vaizdo koregavimas
  • Iki 8000 val. lempos tarnavimo laikas ir vos 29 dBA ekologiniu režimu
  • 6 ašių spalvų reguliavimas ir pažangus ekrano spalvų derinimas
  • 2 įtaisyti 10 W garsiakalbiai
  • 2 HDMI prievadai ir RJ-45 tinklo prievadas

Ypatybės išsamiai

Apžiūrėkite „Canon LV-WX300USTi“ atidžiau

Kompaktiškas ir nešiojamas itin trumpo nuotolio projektorius


Itin trumpo nuotolio LV-WX300USTi leidžia projektuoti atvaizdus dideliame ekrane net ir turint labai mažai erdvės. Raiškų, aiškų 100 col. atvaizdą jis suprojektuoja vos 44,5 cm atstumu. Montuojant projektorių ant sienos, ši ypatybė leidžia išvengti pranešėjų akinimo, kiek įmanoma sumažina galimą atvaizdo blokavimą pranešėjo kūnu ir pašalina iš ekrano šešėlius. Be to, šio projektoriaus kompaktiški išoriniai matmenys yra 287,7 x 186 x 374,5 mm, jis sveria vos 5 kg ir todėl yra pakankamai mažas ir lengvas nešiotis iš vienos vietos į kitą. Dėl šių ypatybių jis puikiai tinka verslo ir švietimo organizacijoms, kurioms reikia projektoriaus keliems mažiems susirinkimų kambariams ar klasėms, esančioms biure ar mokyklos pastatuose.

Išskirtinai ryški atvaizdų kokybė


LV-WX300USTi projektuoja šviesius, ryškius ir tikroviškus atvaizdus padedant DLP technologijai su įdiegta WXGA raiška (1280 x 800 pikselių), 3000 liumenų šviesumu ir 7500:1 kontrasto santykiu. Spalvas jis perteikia sodriai ir tikroviškai ir išsiskiria gilia juoda spalva. Tekstą lengviau skaityti, piešiniai atrodo sklandžiai ir nebėra nė pėdsako grotelių efekto, būdingo įprastiniams LCD projektoriams. Dėl 16:10 plataus vaizdo proporcijų šis projektorius puikiai tinkia naudoti su šiandieniniais plačiaekraniais knyginiais kompiuteriais.

Interaktyvios funkcijos


LV-WX300USTi turi įvairių interaktyvių funkcijų, įskaitant pridedamą piešimo programinę įrangą. Daugiausia 4-iais infraraudonųjų spindulių rašikliais (2 pridedami) arba pirštu, jei naudojamas pasirenkamas lietimo pirštu modulis, galima sąveikauti su ekrane rodomais atvaizdais, taip labiau įtraukiant žiūrovus klasėje ar biure.

Paprasta sąranka


Vertikalusis iškreipto vaizdo koregavimas (+/- 40 laipsnių) padės užtikrinti tobulą atvaizdų geometriją net ir ankštose erdvėse. Pažangaus 6 ašių spalvų reguliavimo ir ekrano spalvų derinimo funkcijos leidžia projektuoti aiškius atvaizdus ant bet kokio spalvoto paviršiaus, kai nėra galimybės naudoti baltą projektoriaus ekraną.

Įvairiapusiškos prisijungimo galimybės


Naudodami plačias LV-WX300STi teikiamas įvesties galimybes galite projektuoti nuotraukas ir vaizdo įrašus iš įvairių šaltinių. Tarp jų yra du HDMI™ prievadai, skirti projektuoti šviesius ir ryškius atvaizdus iš įvairių skaitmeninių vaizdo įrašymo įrenginių ir kompiuterių. Įtaisytas RJ-45 tinklo prievadas leidžia stebėti ir valdyti projektorių nuotoliniu būdu bei yra pritaikytas naudoti "Crestron Connected™" standartą. Du įtaisyti 10 W garsiakalbiai leidžia papildyti pranešimus aukštos kokybės garsu.

Ekonomiškas ir paprastas prižiūrėti


LV-WX300USTi yra ekonomiškas, nes jo lempa tarnauja 5000 valandų, o energiją taupančiu ekologiniu režimu - iki 8000 valandų. Ekologinis režimas taip pat sumažina energijos suvartojimą iki vos 270 W, o ventiliatoriaus skleidžiamą garsą - iki 29 dBA, tad galite dirbti tyliau. Projektorių lengva prižiūrėti, nes jo lempa pakeičiami greitai ir paprastai.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon LV-WX300USTi“, jo funkcijas ir pajėgumus.

DLP

DLP

Crestron

„Crestron“

HDMI Port

HDMI prievadas

Industry standard control protocol

Gamintojų priimtas standartinis valdymo protokolas

3-year-lamp-warranty-campaign