Canon LV-WX310ST

LV-WX310ST

Šis trumpo nuotolio WXGA nešiojamasis projektorius yra lengvas, kompaktiškas ir projektuoja šviesius plačiaekranius vaizdus iš trumpo atstumo. Dėl suderinamumo su HDMI, MHL ir tinklo prievado tai – universalus, aukštos kokybės pasirinkimas pirkėjams, ieškantiems pasvertos kainos

LV-WX310ST

Pranašumai

  • Projektuokite ryškius plačiaekranius vaizdus įdiegta WXGA raiška (1280 x 800 pikselių)
  • Mėgaukitės ryškiu 3 100 liumenų šviesumu ir 10 000:1 kontrasto santykiu, dėl kurio išgaunami gilūs juodi atspalviai
  • Rodykite didelius vaizdus iš mažo atstumo su 0,49:1 trumpo nuotolio objektyvu
  • DLP™ plokštė nuosekliai teikia ryškius ir tikslius vaizdus
  • Lengvas ir nešiojamas – vos 2,8 kg
  • RJ-45 ir su MHL suderinami HDMI™ prievadai; palaikomas 3D turinys per „DLP-Link“ sistemą
  • Dėl vertikalios ir horizontalios pagrindo korekcijos (+/- 15 °) išvengiama iškraipymų
  • Pasitelkus spalvų koregavimą palei 6 ašis ir ekrano spalvos funkciją galima prisitaikyti prie esamos aplinkos
  • Iki 6 000 val. lempos panaudos trukmė bei 3 metų pakaitinės lempos garantija*
  • Įtaisytasis 10 W garsiakalbis ir garso išvado linija, taip pat tylus, vos 29 dB, veikimas

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite išsamiau į „Canon LV-WX310ST“ atidžiau

Šviesūs, tikroviški vaizdai iš nedidelio atstumo


Pirkėjams su ribotu biudžetu, kuriems reikia šviesaus plačiaekranio trumpo nuotolio nešiojamojo projektoriaus, „Canon LV-WX310ST“ – natūralus pasirinkimas. Mėgaukitės tiksliais, ryškiais ir plačiais vaizdais – tai pasiekiama su tikrąja WXGA (1280 x 800 pikselių) raiška ir 16:10 vaizdo proporcija. Dėl projektoriaus 3 100 liumenų šviesumo ir 10 000:1 kontrasto santykio rodomos ryškios spalvos ir gilūs juodi atspalviai. 0,49:1 projektavimo koeficientas ir specialus 1,0 k. mastelio keitimo fiksuotas trumpo nuotolio objektyvas sukuria daug įvairių padėjimo parinkčių – pavyzdžiui, galima projektuoti 2,5 m vaizdą vos 1,22 m atstumu. Su DLP plokštės technologija, pagerinančia realios aplinkos vaizdo kokybę, modelis LV-WX310ST pasižymi pergalingu kokybės ir ekonominio veiksmingumo deriniu.

Lengvai pasiekiami puikūs rezultatai


Geometriškai tikslūs vaizdai užtikrinami pasitelkus vertikalią ir horizontalią +/- 15 ° pagrindo korekciją. Aplinkoje, kurioje daug natūralios šviesos arba kurioje būtina projektuoti ant spalvotų paviršių, ekrano spalvinė korekcija užtikrina, kad vis tiek galėtumėte mėgautis šviesiais vaizdais ir natūraliomis spalvomis. Pasitelkus spalvų koregavimą palei 6 ašis galima tiksliai valdyti atspalvį, spalvų sodrumą ir kitus esminius parametrus, kad galėtumėte geriau projektuoti įtraukiančius vaizdus bemaž bet kokiomis aplinkybėmis.

Prisijungimas be pastangų


Džiaukitės įrenginio universalumu – galėsite projektuoti aukštos kokybės vaizdus iš daugelio įvairių šaltinių dėl plataus modelio LV-WX310ST įvadų pasirinkimo. Dėl HDMI prievado galima pasinaudoti nešiojamojo kompiuterio HDMI išvadu, kad gautumėte ryškesnius vaizdus su daugiau detalių; paveikų 3D turinį paprasta leisti naudojant „DLP-Link“ sistemą. Kad būtų patogiau, įrenginys suderinamas su MHL, ir galite projektuoti iš bet kurios planšetės ar išmaniojo telefono, kuriuose įjungta MHL, per projektoriaus HDMI prievadą. Jungiamumas, valdymas ir priežiūra per IT tinklą yra paprasti per RJ-45 tinklo prievadą, todėl jūsų IT komandos pastangos maksimaliai sumažinamos.

Lengvas ir nešiojamas


Vos 2,8 kg sveriantis LV-WX310ST pakankamai lengvas, kad jį būtų galima patogiai nešiotis; kad nešioti būtų dar lengviau, rinkitės papildomą minkštą apsauginį nešiojimo dėklą. Prijungti projektorių tikslinėje vietoje taip pat paprasta: visi jo prievadai ir jungtys yra patogiai sugrupuoti, kad prieiga būtų itin lengva. Išplėskite auditorijos pojūčius, prijungdami bet kokį garso šaltinį prie įtaisytojo aukštos kokybės garsiakalbio arba susiedami projektorių su garso stiprintuvu ar PA sistema per garso išvado liniją.

Prieinama kaina


Pasirinkite modelį LV-WX310ST, ir jūsų nuosavybės sąnaudos išliks patraukliai žemos. Lempos panaudos trukmė yra iki 6 000 val., dirbant ekonominiu režimu; be to, dosni „Canon“ 3 metų lempos garantija* užtikrina iki 3 pakaitinių lempų per garantinį laikotarpį, jei lempa sugestų įprasto naudojimo sąlygomis – taip efektyviai pašalinamos galimos reikšmingos sąnaudos. Energijos suvartojimas siekia vos 350 W veikimo metu (240 W ekonominiu režimu), kad jūsų pridėtinės išlaidos būtų mažesnės ir galėtumėte lengviau darniai tvarkyti organizaciją. Priežiūros sąnaudos yra visiškai minimalios dėl befiltrės konstrukcijos ir paprasto lempos pakeitimo per projektoriaus viršutinę plokštę. O siekiant užtikrinti, kad auditorijos neblaškys foninis triukšmas, modelio LV-WX310ST ventiliatorius veikia skleisdamas vos 29 dB garsą ekonominiu režimu.

*Skiriasi atsižvelgiant į šalį. Gaminį reikia užregistruoti per 60 dienų.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon LV-WX310ST“, jo funkcijas ir pajėgumus.

DLP

DLP

Crestron

„Crestron“

HDMI Port

HDMI prievadas

Industry standard control protocol

Gamintojų priimtas standartinis valdymo protokolas

MHL

MHL

3-year-lamp-warranty-campaign