Canon LV-X310ST

LV-X310ST

Šis trumpo nuotolio XGA nešiojamasis projektorius yra lengvas, kompaktiškas ir projektuoja šviesius plačiaekranius vaizdus iš trumpo atstumo. Dėl patikimo veikimo ir mažų nuosavybės sąnaudų šis modelis – idealus pasirinkimas ekonomiškiems pirkėjams.

LV-X310ST

Pranašumai

  • Rodykite ryškius, aukštos kokybės vaizdus klasikine XGA raiška (1024 x 768 pikselių)
  • Mėgaukitės skaisčiomis spalvomis ir giliais juodais atspalviais su 3 100 liumenų ir 10 000:1 kontrasto santykiu
  • Rodykite didelius vaizdus iš mažo atstumo su 0,61:1 trumpo nuotolio objektyvu
  • Stebėkite ryškius, detalius vaizdus – tai pasiekiama su DLP™ plokšte
  • Lengvas ir kompaktiškas – vos 2,8 kg – kad būtų paprasta nešiotis
  • RJ-45 ir su MHL suderinami HDMI™ prievadai; palaikomas 3D turinys per „DLP-Link“ sistemą
  • Dėl vertikalios ir horizontalios pagrindo korekcijos (+/- 15 °) vaizdai išlieka autentiški
  • Pasitelkus spalvų koregavimą palei 6 ašis ir ekrano spalvos funkciją galima prisitaikyti prie esamos aplinkos
  • Iki 6 000 val. lempos panaudos trukmė bei 3 metų pakaitinės lempos garantija*
  • Įtaisytasis 10 W garsiakalbis ir garso išvado linija, taip pat tylus, vos 29 dB, veikimas

Ypatybės išsamiai

Apžiūrėkite „Canon LV-X310ST“ atidžiau

Šviesus ir tikslus nedideliu atstumu


Organizacijoms, kurioms reikia nešiojamojo trumpo nuotolio projektoriaus, pasižyminčio išskirtine kokybe bei puikiu kainos ir kokybės santykiu, modelis „Canon LV-X310ST“ – idealus pasirinkimas. Jūsų auditorijos mėgausis tiksliais, ryškiais įdiegtos XGA (1024 x 768 pikselių) raiškos vaizdais su skaisčiomis, natūralias primenančiomis spalvomis ir giliais juodais atspalviais – tai pasiekiama dėl projektoriaus 3 100 liumenų šviesumo ir 10 000:1 kontrasto santykio. 0,61:1 projektavimo koeficientas ir specialus 1,0 k. mastelio keitimo fiksuotas trumpo nuotolio objektyvas suteikia daug įvairių padėjimo parinkčių – pavyzdžiui, galima projektuoti 2,5 m vaizdą vos 1,5 m atstumu. Geresnei vaizdo kokybei pasiekti pasitelkiama DLP plokštės technologija; taigi, modelis LV-X310ST pasižymi įspūdingu kainos ir efektyvumo santykiu.

Lengvai pasiekiami puikūs rezultatai


Tegul jūsų vaizdai būna geometriškai idealūs, net ir ankštose erdvėse, pasitelkus +/- 15 ° vertikalią ir horizontalią pagrindo korekciją. Kai yra daug natūralios šviesos arba reikia projektuoti ant spalvoto paviršiaus, ekrano spalvos korekcija automatiškai užtikrina, kad galėsite mėgautis šviesiais vaizdais ir natūraliomis spalvomis. Kad jums būtų lengviau projektuoti įtraukiančius vaizdus bemaž bet kokiomis aplinkybėmis, pasitelkus spalvų koregavimą palei 6 ašis galima tiksliai valdyti atspalvį, spalvų sodrumą ir kitus esminius parametrus.

Prisijunkite taip, kaip norite


Naudokite modelį LV-X310ST aukštos kokybės vaizdams iš įvairių šaltinių projektuoti, pasinaudodami plačiu įvadų pasirinkimu. Dėl HDMI prievado galima pasinaudoti nešiojamojo kompiuterio HDMI išvadu, kad gautumėte ryškesnius vaizdus su daugiau detalių; paveikų 3D turinį paprasta leisti naudojant „DLP-Link“ sistemą. Kad būtų patogiau, įrenginys suderinamas su MHL, ir galite projektuoti iš bet kurios planšetės ar išmaniojo telefono, kuriuose įjungta MHL, per projektoriaus HDMI prievadą. Jungiamumas, valdymas ir priežiūra per IT tinklą yra paprasti per RJ-45 tinklo prievadą, todėl jūsų IT komandos pastangos maksimaliai sumažinamos.

Lengvas ir nešiojamas


Vos 2,8 kg sveriantis modelis LV-X310ST lengvas ir kompaktiško dydžio, dėl to jį nesunkiai nusinešite į susitikimus, paskaitas, seminarus ar pristatymus. Kad būtų lengviau nešiotis darbo metu, rinktinės papildomą minkštą apsauginį nešiojimo dėklą. Prijungti projektorių pasiekus savo tikslinę vietą taip pat paprasta: visi jo prievadai ir jungtys yra patogiai sugrupuoti, kad prieiga būtų itin lengva. Padarykite savo pristatymus paveikesnius ir išplėskite auditorijos pojūčius, prijungdami bet kokį garso šaltinį prie įtaisytojo aukštos kokybės garsiakalbio arba susiedami projektorių su garso stiprintuvu ar PA sistema per garso išvado liniją.

Sumažinamos sąnaudos, bet ne kokybė


Rinkitės LV-X310ST dėl mažesnių nuosavybės sąnaudų. Lempos veikia iki 6 000 val., dirbant ekonominiu režimu; be to, dosni 3 metų lempos garantija* efektyviai pašalina lempos keitimo išlaidas 3 metus, jei lempa sugestų įprasto naudojimo sąlygomis. Energijos suvartojimas siekia vos 350 W veikimo metu (240 W ekonominiu režimu), kad jūsų pridėtinės išlaidos būtų mažesnės ir galėtumėte lengviau darniai tvarkyti organizaciją. Priežiūros sąnaudos yra maksimaliai sumažintos dėl befiltrės konstrukcijos, o lempas paprasta pakeisti per projektoriaus viršutinę plokštę. O siekiant užtikrinti, kad auditorijos neblaškys foninis triukšmas, modelio LV-X310ST ventiliatorius veikia skleisdamas vos 29 dB garsą ekonominiu režimu.

*Skiriasi atsižvelgiant į šalį. Gaminį reikia užregistruoti per 60 dienų.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon LV-X310ST“, jo funkcijas ir pajėgumus.

DLP

DLP

Crestron

„Crestron“

HDMI Port

HDMI prievadas

Industry standard control protocol

Gamintojų priimtas standartinis valdymo protokolas

MHL

MHL

3-year-lamp-warranty-campaign