Canon LX-MW500

LX-MW500

Šis pusiau montuojamasis projektorius WXGA, pasižymintis 5 000 liumenų šviesumu ir 3 750:1 kontrasto santykiu, puikiai tinka naudotojams, pageidaujantiems ryškių aukštos kokybės vaizdų ir prieinamo, universalaus įrenginio.

LX-MW500

Pranašumai

 • Didelio ryškumo pusiau montuojamasis projektorius pasižymi puikiu vertės ir kokybės santykiu
 • Įdiegtoji WXGA (1280 x 800) raiška su 16:10 vaizdo santykiu
 • DLP™ technologija užtikrina didelį kontrastą ir ryškias spalvas
 • 5 000 liumenų šviesumas užtikrina ryškius, aiškius vaizdus nepaisant kompaktiško projektoriaus dydžio
 • 3 750:1 kontrasto santykis suteikia sodrias spalvas ir tikrus juodus atspalvius
 • HDMI x2 (suderinami su MHL) ir RJ-45 tinklo prievadai suteikia įvairiapusiškesnio naudojimo galimybių
 • Centre sumontuotas 1,6x rankiniu būdu priartinantis objektyvas leidžia lengviau nustatyti įrenginio padėtį
 • 4 kampų iškreipto vaizdo koregavimo funkcija (+/–30°) lengvai išlaiko vaizdo geometriją
 • 6-ašio spalvų reguliavimo funkcija padeda pasiekti stulbinančius rezultatus projektuojant įvairiausius vaizdus
 • Iki 2 500 lempos eksploatavimo trukmė kartu su išplėstine 3 metų garantija lempai
 • 10 W garsiakalbis su garso linijos išvestimi universaliam AV įrenginių prijungimo sprendimui

Ypatybės išsamiai

Apžiūrėkite „Canon LX-MW500“ atidžiau

Ryškūs, tikslūs vaizdai


LX-MW500 projektoriaus įdiegtoji WXGA (1280 x 800) raiška užtikrina ryškesnį vaizdą, lygesnę grafiką ir lengviau įskaitomą tekstą. WXGA raiška puikiai dera ir su kompiuteriais, ir vaizdo įrenginiais, o ypač šiuolaikiniais plačiaekraniais nešiojamaisiais kompiuteriais. DLP skydelis padidina ryškumą ir išryškina smulkias detales, kartu sumažindamas tokius iškraipymus kaip „grotelių efektas“, kuris dažnai pasitaiko įprastuose projektoriuose su LCD skydeliais.

Ryškios spalvos, tikslios detalės


Būdamas toks kompaktiškas ir kartu pasižymėdamas neįprastai ryškiu 5 000 liumenų šviesumu projektorius LX-MW500 užtikrina gerokai ryškesnius vaizdus vidutinio dydžio aplinkoje, pavyzdžiui, paskaitų, konferencijų ir posėdžių salėse. 3 750:1 kontrasto santykis užtikrina grynas spalvas ir tamsesnius juodus atspalvius, todėl žiūrėjimas tampa kokybiškesnis, o spalvų tikslumą padidina naujasis „Brilliant Colour™“ algoritmas, užtikrinantis, kad originali medžiaga būtų tinkamai pateikta.

Įvairiapusiškos prijungimo galimybės


LX-MW500 pasižymi HDMI x 2, „HDBaseT“ ir RJ-45 tinklo prievadais, todėl projektorius yra suderinamas su įvairiais skaitmeninio vaizdo, kompiuteriniais ir mobiliais šaltiniais. Naudokitės „HDBaseT“ prievadu, kuris vienu LAN kabeliu gali perduoti HD vaizdo, garso ir valdymo¹ signalus iki 100 m atstumu, suteikdamas jūsų įrenginio konfigūracijoms ir instaliacijoms daugiau patogumo ir lankstumo. Viena iš dviejų projektoriaus HDMI įvesčių tinka MHL sąsajai, todėl prekyboje parduodamu MHL kabeliu prie jo galima prijungti bet kurį MHL sąsają palaikantį planšetinį kompiuterį ar išmanųjį telefoną

Lengvai pasiekite puikių rezultatų


LX-MW500 projektorių, kurio centre yra sumontuotas 1,6 karto rankiniu būdu priartinantis objektyvas, ypač lengva nustatyti dėl 4 kampų iškreipto vaizdo koregavimo funkcijos. Be įprasto vertikalaus ir horizontalaus reguliavimo (+/–30 %), autonominis kampų reguliavimas reiškia, kad lengva užtikrinti puikius, geometriškai tikslius vaizdus net tada, kai projektorius naudojamas pakeltu kampu arba nesulygiavus su ašimi. 6-ašis spalvų reguliavimas, 5 vaizdo režimai ir 2 naudotojo nustatomi režimai padeda užtikrinti, kad auditorija matytų tokias jūsų projektuojamas laikmenas, kokios jos buvo iš pradžių.

Kompaktiškas dizainas ir lengva, prieinama priežiūra


Prie LX-MW500 yra pridedama nemokama 3 metų lempos garantija, pagal kurią gedimo atveju leidžiama pakeisti iki 3 atsarginių lempų². Kad būtų ramiau, mažai tikėtinu jūsų projektoriaus gedimo atveju suteikiama išplėstinio garantinio skolinimo paslauga, kuomet atliekant jūsų projektoriaus remonto darbus galite kitai dienai** pasiskolinti kitą įrenginį. LX-MW500 lempas lengva pakeisti neištraukiant projektoriaus iš jo sumontavimo aplinkos, kai lempų eksploatavimo trukmė – iki 2 500 valandų. 10 W garsiakalbis su garso linijos išvestimi reiškia, kad naudojant LX-MW500 galima patenkinti ir garso transliavimo, ir vaizdo demonstravimo poreikius.

¹ Budėjimo režimu įjungimas nepriimamas kaip valdymo komanda per „HDBaseT“.
² Būtina užregistruoti produktą.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon LX-MW500“, jo funkcijas ir pajėgumus.

HD Ready

Parengtas naudoti HD

HDMI Port

HDMI prievadas

Supporting HD video, audio and control

HD vaizdo, garso ir valdymo palaikymas¹

MHL

Tiesioginė įvestis iš MHL įrenginių

Industry standard control protocol

Gamintojų priimtas standartinis valdymo protokolas

Crestron

„Crestron“

3-year-lamp-warranty-campaign