Canon LX-MU700

LX-MU700

Šiame dviejų lempų WUXGA montuojamajame projektoriuje, skleidžiančiame 7 500 liumenų šviesos srautą bei pasižyminčiame 7 keičiamų objektyvų pasirinkimo galimybe, puikiai dera universalumas, patikimumas bei ryškūs, detalūs vaizdai.

LX-MU700

Pranašumai

  • Didelio ryškumo DLP™ dviejų lempų montuojamasis projektorius
  • Įdiegtoji WUXGA (1920 x 1200) raiška su 16:10 vaizdo santykiu
  • 7 500 liumenų ryškiems, aiškiems vaizdams
  • 2 100:1 kontrasto santykis sodriems, tamsiems juodiems atspalviams
  • Lengvai optimizuojamas ryškumas arba kontrastas su dviejų 6-ių spalvų ratų pasirinkimo galimybe
  • Ypatingai universalus su 7 keičiamųjų objektyvų pasirinkimo galimybe
  • Greitai prisitaiko prie įvairių naudojimo krūvių dėl automatizuoto objektyvo poslinkio ir objektyvo atminties
  • Galimos įvestys iš įvairių šaltinių, įskaitant „HDBaseT“ su LAN valdymu
  • Išlaiko geometrinius vaizdus su horizontalaus ir vertikalaus iškreipto vaizdo koregavimo funkcija (+/–40°)
  • Paprasta ir nebrangu prižiūrėti esant iki 6 000 valandų lempos eksploatavimo trukmei

Ypatybės išsamiai

Apžiūrėkite „Canon LX-MU700“ atidžiau

Ryškumas ir patikimumas


Projektorių LX-MU700 rinkitės dėl ryškių, aiškių ir plačiaformačių vaizdų plataus spektro instaliavimo aplinkoje. Dvi jo lempos ne tik pasižymi nuostabiu 7 500 liumenų šviesumu net didelėse ar smarkiai dienos šviesos apšviestose patalpose, bet ir suteikia papildomo patikimumo. Jūsų pristatymas, paskaita ar demonstravimas gali vykti toliau net sugedus vienai lempai, todėl jūsų auditorija niekada nebus nuvilta.

Ryškūs, įtikinami vaizdai


Įdiegtoji WUXGA (1920 x 1200) raiška užtikrina ryškesnį vaizdą ir lygesnę grafiką. Skirtingai nei projektoriai su LCD skydeliais, LX-MU700 DLP skydelis užtikrina puikius vaizdus visą jo eksploatavimo ciklą, tad jūsų projekcijos laikui bėgant netaps prastesnės. 2 100:1 kontrasto santykis suteikia grynas spalvas ir gilią juodą spalvą – taip užtikrinamas geresnis vaizdas auditorijai. Siekiant, kad kiekvienos užduoties ir aplinkos rezultatai būtų puikūs, galima pasirinkti iš dviejų 6-ių spalvų ratų, kuriais lengva optimizuoti atvaizdų ryškumą ar kontrastą.

Įvairių objektyvų pasirinkimo galimybė


Iš 7 aukštos kokybės keičiamųjų „Canon“ objektyvų, nuo fiksuoto trumpo nuotolio iki itin priartinančio, lengva išsirinkti tinkantį būtent jūsų projekcijų demonstravimo atstumui ir aplinkai. Ar naudojate vieną ar keletą objektyvų, turėtumėte įvertinti objektyvo atminties funkciją, kuri akimirksniu prisimena jūsų pasirinktas poslinkio, fokusavimo ir priartinimo nuostatas. Tai vertinga laiko taupymo priemonė, jei toje pačioje erdvėje projektorius naudojamas skirtingu būdu, pavyzdžiui, amfiteatrinėje auditorijoje, kurioje būna skirtingas lankytojų kiekis.

Universalios prijungimo galimybės


LX-MU700 padės išnaudoti visų dabartinių naujoviškų aukštos kokybės skaitmeninių šaltinių privalumus. „HDBaseT“ prievadas suteikia galimybę perduoti HD vaizdo, garso ir valdymo signalus iki 100 m atstumu vienu LAN kabeliu, papildydamas projektoriaus instaliavimo galimybes nauju universalumo aspektu. Papildomi HDMI, DVI ir „Display“ prievadai kartu su 5 x BNC jungtimis suteiks suderinamumo galimybę su plačiu skaitmeninio vaizdo ir kompiuterinių šaltinių spektru.

Lengvai pasiekite puikių rezultatų


Įjunkite projektorių, o ekrano įjungimo išvesties geba automatiškai nuleis ekraną ir nustatys jį numatomu aspektu, padėdama išlaikyti optimalią vaizdo kokybę. Lengvą sąranką ir eksploatavimą dar labiau pagerina vertikalaus iškreipto vaizdo koregavimo +/–40° kampu funkcija, užtikrinanti tikslią vaizdo geometriją praktiškai iš bet kurio kampo.

Lengva, nebrangi techninė priežiūra ir išlaikymas


LX-MU700 paprasta prižiūrėti – lempas ir filtrus lengva pakeisti neištraukiant projektoriaus iš aplinkos, kurioje jis sumontuotas, tokiu būdu iki minimumo sumažinant nenaudojimo laiką. O esant iki 6 000 valandų lempos naudojimo trukmei ir 35 dBA triukšmo lygiui ekonominiu režimu (vieno lempos) LX-MU700 yra tikrai ekonomiškai patrauklus pasiūlymas.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon LX-MU700“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Full HD video reproduced in perfect detail

„Full HD“ raiškos vaizdo įrašai atkuriami su visomis detalėmis

HDMI Port

HDMI prievadas

Supporting HD video, audio and control

HD vaizdo, garso ir valdymo palaikymas

DLP

DLP

3-year-lamp-warranty-campaign