Canon LX-MU800Z

LX-MU800Z

„LX-MU800Z“ tai pirmasis „Canon“ lazerinės šviesos šaltinio DLP projektorius. Tobulas sprendimas nuolat veikiančiai interaktyviai reklamai – su 8 000 liumenų išvestimi ir pažangiais vaizdo valdikliais šis projektorius yra pasirengęs viskam.

LX-MU800Z

Pranašumai

 • Ryškus ir galingas 8 000 liumenų DLP vaizdas
 • Tobulai tinka interaktyvioms reklamoms: galingi vaizdo reguliavimo įrankiai, naudojimas ištisą parą ir stačia padėtis
 • Nereikalingos brangios pakaitinės lempos: lazerio diodų technologija tarnaus 20 000 valandų
 • Įdiegtoji WUXGA (1920 x 1200) raiška ir 16:10 vaizdo proporcijos, motorizuotas artinimas, fokusavimas ir vaizdo poslinkis
 • Ryškios spalvos ir gilus juodumas su 10 500:1 dinaminio kontrasto santykiu (įdiegtasis yra 1 050:1)
 • Idealus pasirinkimas įvairiems atvejams – nuo auditorijų, biurų ir posėdžių salių iki mažmeninės prekybos parduotuvių ar muziejų.
 • Galimybė perteikti vaizdą 360 laipsnių ir išlenkti vaizdą, kad jį būtų galima rodyti ant lenktų paviršių. 4 kampų pagrindinių taškų koregavimas ir geometrijos reguliavimo valdikliai.
 • Su ypač ilgo artinimo lęšiu suprojektuokite 500 col. vaizdą už 90 metrų
 • Išskirtiniam universalumui – galimybė pasirinkti iš 8 keičiamų lęšių*
 • Gausus įvesties galimybių pasirinkimas, įskaitant aukštos raiškos 3G-SDI
 • Trejų metų „kitos dienos“ pakaitinio projektoriaus skolinimo paslauga**

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite išsamiau į „Canon LX-MU800Z“ atidžiau

Stulbinamas naujas šviesos šaltinis


„Canon“ pirmasis kietojo kūno šviesos šaltinio projektorius „LX-MU800Z“ sukuria itin šviesų 8 000 liumenų vaizdą iki 1920 x 1200 WUXGA raiška. „Canon“ lazerio diodo ir fosforo šviesos šaltinio technologija tarnaus ilgiau už tradicinius lempinius projektorius, nes ji veiks 20 000 valandų – tai yra 7 metus naudojant kasdien po 8 valandas. Su kietojo kūno skysčiu aušinamu šviesos šaltiniu „Canon“ projektorius „LX-MU800Z“ galės veikti visą dieną, kasdien, o jo eksploatacijos išlaidos sudarys tik dešimtadalį išlaidų tradiciniams gyvsidabrio lempų projektoriams.

Išskirtinis valdymas interaktyvioms reklamoms


Kontrolė, lankstumas ir galia – jūsų rankose „Canon LX-MU800Z“ idealiai tinka interaktyvioms reklamoms. Šis projektorius gali perteikti 360 laipsnių vaizdą ir išlenkti vaizdą, kad jį būtų galima rodyti ant lenktų paviršių. Be to, jis turi pažangius geometrijos reguliavimo valdiklius ir siūlo 4 kampų pagrindinių taškų koregavimą, 25 laipsnių neapkirpto vaizdo pasukimą ir 50 % mechaninį vaizdo paslinkimą. Unikalūs „Canon“ kraštų suliejimo įrankiai leidžia greitai ir lengvai sulieti kelių projektorių rodomus vaizdus, ir projektorių netgi galima įrengti stačiai (reikalingas laikiklis).

8 keičiami lęšiai


Pasinaudokite 8 keičiamais jungiamojo kaiščio tipo lęšiais*, sukurtais beveik visiems galimiems naudojimo atvejams, nuo ypač trumpo nuotolio ir ypač plataus priartinimo (0,62 m–10,4 m) iki ypač ilgo priartinimo (iki 91 m), kad galėtumėte rodyti vaizdą nuo 40 iki 500 col. ekranuose. Lęšiai pakeičiami saugiai ir paprastai: „LX-MU800Z“ įtaisytoji programinė įranga turi 8 iš anksto nustatytas lęšio nustatymo atminties angas, o nuimant lęšius apsauginė funkcija išjungia šviesos šaltinį.

Kvapą gniaužantys vaizdai


„Canon“ projektoriuje „LX-MU800Z“ yra apjungta vieno lusto DLP technologija ir galingas lazerinės šviesos šaltinis. Jame naudojamas 4 segmentų, 3 spalvų ratas, kad būtų gauta išskirtinė vaizdo kokybė ir gerokai sumažintas „vaivorykštės efektas“, o dinaminis kontrastas užtikrina gilesnį juodumą užburiančiam vaizdo tikroviškumui sukurti. Plati 91,9 % sRGB spalvų gama suteikia ryškią spalvų paletę, o ryškumą galima keisti 1 % padalomis nuo 20 iki 100 %, kad jį būtų galima tiksliai pritaikyti pagal aplinkos apšvietimą ir norint sulieti kelių projekcijų kraštus.

Geresnės prijungimo galimybės ir valdymas


„Canon“ projektorius „LX-MU800Z“ yra parengtas rodyti įvairiausias laikmenas, nes jame yra tiesioginė įvestis, skirta HDMI 1.4a, 15 kontaktų „D-sub“, DVI-D, 5BNC komponentinei jungčiai ir aukštų specifikacijų 3 Gb/s vaizdo įrašų standartui 3G-SDI bei „HDBaseT“ nesuglaudintų vaizdo įrašų perdavimui per eternetą – todėl tai yra idealus sprendimas ryškiam ir stabiliam vaizdų projektavimui. „LX-MU800Z“ taip pat turi 15 kontaktų „D-sub“ ir „3G-SDI“ išvesties lizdus, o valdymo sistemoms galima naudoti RS-232C serijinį prievadą, „HDBaseT“, LAN ir tinklo valdymo funkcijas.

Trejų metų „kitos dienos“ garantija


„LX-MU800Z“ turi ilgaamžį šviesos šaltinį ir jam nereikia keičiamų filtrų, todėl jį lengva prižiūrėti. „Canon“ nemokama „3 metų papildoma projektoriaus garantinio skolinimo paslauga“ reiškia, kad, kol jūsų originalus įrenginys bus remontuojamas, kitą dieną** galėsite pasiskolinti projektorių, todėl jūsų veiklos sutrikdymai bus minimalūs.

* Projektavimo santykis turi būti nurodytas ant projektoriaus lęšio.
** „Kitą dieną“ reiškia, kad esant galimybei pakaitinis įrenginys jums bus paskolintas kitą dieną po prašymo dėl remonto. Jeigu prašymas gaunamas po vidurdienio, savaitgalį ar šventinę dieną, pakaitinis įrenginys bus pasiūlytas per dvi dienas. Šiai skolinimo paslaugai galioja visos įprastinės nuostatos ir sąlygos ir ji teikiama tik tam tikrose šalyse.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon LX-MU800Z“, jo funkcijas ir pajėgumus.

DLP

DLP

Full HD video reproduced in perfect detail

„Full HD“ raiškos vaizdo įrašai atkuriami su visomis detalėmis

HDMI Port

HDMI prievadas

Supporting HD video, audio and control

HD vaizdo, garso ir valdymo palaikymas

Industry standard control protocol

Gamintojų priimtas standartinis valdymo protokolas

Crestron

„Crestron“

3 Yr Extended warranty

3 metų pratęsta garantija