Canon XEED 4K501ST

XEED 4K501ST

Mėgaukitės naujos kartos vaizdo kokybe ir lankstumu su šiandienos mažiausiu* įdiegtosios 4K (4096 x 2400) raiškos montuojamuoju projektoriumi, kuris sveria tik 18 kg. Jo 5 000 liumenų šviesumas, 4K LCOS skydeliai ir 4K „Canon“ objektyvas užtikrina puikius rezultatus.

XEED 4K501ST

Pranašumai

 • Kompaktiškas, lengvas montuojamasis projektorius su įdiegtąja 4K (4096 x 2400) raiška
 • AISYS optinė sistema ir 3 x 4K LCOS skydeliai, kad vaizdai būtų lygūs ir aiškūs
 • 4K stiklinis plataus kampo priartinantis objektyvas ir 5 000 liumenų, kad vaizdai būtų ryškūs visame židinio nuotolio diapazone
 • Įdiegtasis 3 000:1 kontrasto santykis suteikia sodrias, grynas spalvas ir tikrus juodus atspalvius
 • Universalus „Canon“ 1,3x priartinantis objektyvas su automatizuotu horizontaliuoju ir vertikaliuoju objektyvo poslinkiu
 • Keturių kampų vaizdo koregavimo ir HD kraštų suliejimo funkcijos padidina įrenginio galimybes
 • DVI ir HDMI 2.0 įvestys užtikrina suderinamumą su skaitmeninio vaizdo ir kompiuteriniais šaltiniais
 • 1,0 kadrų delsa ir nauja stabilumo sistema optimizuoja 4K filmų rodymo kokybę
 • Išgaubto paviršiaus projekcijos technologija – periferiniam fokusavimui ir puikiam ryškumo gyliui
 • Patvarus dizainas, kurį lengva prižiūrėti mažomis eksploatacinėmis sąnaudomis

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite išsamiau į „Canon XEED 4K501ST“ atidžiau

Įdiegtoji 4K raiška užtikrina nuostabų detalumą


Įdiegtoji 4K (4096 x 2400) raiška kompaktiškame korpuse – XEED 4K501ST yra mažiausias* montuojamas projektorius rinkoje. 4K raiška užtikrina stulbinamai ryškų ir detalų tekstą, lygesnius grafinius elementus ir pribloškiančius vaizdus iš kompiuterio ir vaizdo įrašų šaltinių.

Kompaktiška, galinga ir tiksli optinė technologija


Ir 4K500ST įdiegta AISYS optinė sistema, ir 3 x 4K raiškos atspindintys LCOS skydeliai yra išskirtinai kompaktiški, bet užtikrinantys geriausias rinkoje eksploatacines charakteristikas. AISYS technologija pagerina spalvų atkūrimą, padidina ryškumą ir sustiprina kontrastą. Du vaizdavimo varikliai tiksliai užtikrina numatytą lygų, aukštos kokybės vaizdą. Kompaktiškas projektoriaus dydis leidžia daug lengviau jį įrengti ten, kur yra problemų dėl vietos ir svorio.

Naujasis objektyvas užtikrina ryškius, tikslius vaizdus


4K501ST pasižymi naujuoju 1,3 k. priartinančiu, 4K raiškos stikliniu objektyvu, kuriame panaudota ilgaamžė „Canon“ patirtis kuriant aukštos kokybės objektyvų dizainą. Kartu su projektoriaus 5 000 liumenų šviesumu ir nuolatine F 2.6 diafragma XEED 4K501ST užtikrina įspūdingą ryškumą visame židinio nuotolio diapazone. Maksimalus 3000:1 įdiegtasis kontrasto santykis padeda gauti aukščiausios kokybės tikroviškus vaizdus su gyvesnėmis spalvomis ir sodresniais juodais atspalviais, todėl žiūrovams pateikiamas vaizdas yra kokybiškesnis.

Išskirtinis universalumas ir patogumas


XEED 4K501ST skirtas lengvai pasiekti puikių vaizdo demonstravimo rezultatų iš beveik bet kokios padėties. +/–60 % automatizuotas objektyvo poslinkis leidžia paprastai reguliuoti vaizdo padėtį nepakreipiant projektoriaus ar nekeičiant jo padėties. Keturių kampų pagrindinių taškų koregavimas užtikrina tobulą geometrinį vaizdo tikslumą. Didelės raiškos kraštų suliejimo technologija padeda gauti gražius sujungtus vaizdus, projektuojamus iš kelių 4K501ST projektorių, ir pritaikyti korekcijas pagal kiekvieno iš jų pikselių skaičių. Norint, kad vaizdo reprodukcija būtų aiškesnė įgaubtuose ir išgaubtuose ekranuose, 5 taškų reguliavimo funkcija leidžia reguliuoti RGB taškus vos 0,1 pikselio tikslumu. Papildomos funkcijos profesionaliame meniu apima ir kelių įvesčių režimą, DVI optimizavimo įrankį, įvesties signalų detales, bendrą veikimo trukmę ir galimybę pakeisti sustojimo bitą nuo 1 į 2, kad būtų užtikrintas suderinamumas su didesniu serijinio ryšio įrenginių pasirinkimu.

Universalumas, kai vaizdas juda


4K501ST turi 4 x DVI-D ir 2 x HDMI 2.0 įvestis, todėl jį lengva prijungti prie kelių 4K šaltinių, įskaitant skaitmeninio vaizdo įrenginius ir kompiuterius. Su HDMI 2.0 jungtimi 4K turinį galima perteikti su vienu HDMI kabeliu. Rodant 4K filmus judantis vaizdas susilieja visiškai nedaug, o modeliavimo aplinkai padeda beveik momentinės reakcijos laikas tik su 16, 6 ms delsa. Tam, kad vaizdo reprodukcija būtų tiksli net ant išgaubtų paviršių, išgaubto paviršiaus projekcijos technologija leidžia kontroliuoti ne tik projektoriaus bendrą fokusavimą, bet ir periferinį.

Lengva priežiūra, pigus išlaikymas


Kompaktiško ir patvaraus dizaino projektoriuje 4K501ST dera ir lengvas išlaikymas bei mažos eksploatacinės išlaidos. Lempą ir oro filtrą lengva pakeisti neišmontuojant projektoriaus. Aukšta elektros energijos sąnaudų klasė** – sunaudojama vos 475 W ekonominiu režimu ir tik 0,4 W budėjimo režimu, todėl eksploatacinės išlaidos yra nedidelės. Paspauskite specialų ECO mygtuką, jei norite optimizuoti kiekvieną parametrą ir mėgautis mažiausiu energijos suvartojimu.

* Teisinga informacija paskelbimo metu
** Palyginti su projektoriais su panašiu šviesumu

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon XEED 4K501ST“, jo funkcijas ir pajėgumus.

4K DVC icon

4K raiška

For powerful brightness and a high contrast ratio

Dėl įspūdingo ryškumo ir didelio kontrasto santykio

HDMI Port

HDMI prievadas

Industry standard control protocol

Gamintojų priimtas standartinis valdymo protokolas

Crestron

„Crestron“

3 Yr XEED Extended warranty
 • Multimedijos projektorius 4K501ST
 • Nuotolinis valdiklis (RS-RC05)
 • AA baterijos X 2
 • Kintamosios srovės tinklo maitinimo kabelis
 • Išorinė dėžė su EAN kodu
 • Garantijos kortelė (E)
 • Instrukcijos (CD-ROM)
 • Svarbi informacija