Canon XEED WUX450ST

XEED WUX450ST

Šis šviesus ir universalus trumpo nuotolio WUXGA kompaktiškai sumontuotas projektorius teikia 4 500 liumenų, jame įrengtas „HDBaseT“ ir galimybė 75 % vertikaliai pakreipti objektyvą – taip suteikiama išskirtinė montavimo galimybių įvairovė.

XEED WUX450ST

Pranašumai

  • Aiškūs, detalūs vaizdai dėl savosios WUXGA (1920 x 1200) raiškos
  • Projekcijos kone be iškraipymų su „Canon“ trumpo nuotolio objektyvu
  • Šviesūs, įtraukiantys vaizdai dėl 4500 liumenų šviesumo
  • Gilios, natūralios spalvos dėl 2000:1 savojo kontrasto santykio
  • Išskirtinis montavimo lankstumas, įskaitant 75 % vertikalų objektyvo poslinkį
  • Platus prisijungimo galimybių pasirinkimas apima „HDBaseT“, HDMI™ ir DVI įvadus, taip pat „Wi-Fi“
  • Lanksčios kiekvieno paveikslėlio ir kraštų suliejimo parinktys
  • Pristatymai be asmeninio kompiuterio per USB rodomi per daugiausiai 9 prijungtus projektorius, naudojant LAN
  • Palanki 3 metų lempos pakeitimo garantija ir skolinimo kitą dieną paslauga*
  • Išskirtinis energinis efektyvumas, 5 000 val. lempos panaudos trukmė ir vos 30 dBa (ekonominiu režimu)

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite išsamiau į „Canon XEED WUX450ST“ atidžiau

Mažo projektavimo nuotolio pastumiamasis objektyvas


XEED WUX450ST – tai išskirtinai lankstus ir universalus didelės raiškos kompaktiškai sumontuotas multimedijos projektorius. Projektorių galima diskretiškai įtalpinti virš ekrano arba po juo dėl vertikalaus ir horizontalaus poslinkio, įskaitant išskirtinai platų 75 % vertikalaus poslinkio diapazoną, jis tinkamas ir priekiniam, ir galiniam projektavimui.

Tikslus ir lankstus


Nepaisant mažo židinio nuotolio, objektyvas perteikia vaizdus nuo 30 iki didelės 300 col. įstrižainės. Iškraipymai praktiškai pašalinami (įprastai 0,1 %), o dėl 0,56:1 nuotolio santykio galite projektuoti 100 col. vaizdą iš vos 1,2 metrų – tai maždaug trečdalis nuotolio, kurio prireikia įprastiniams projektoriams.

Šviesūs sklandūs vaizdai


Modelyje įrengta naujausia optinės sistemos „Canon AISYS“ versija, todėl XEED WUX450ST išskirtinai našus naudoti ir nuosekliai teikia įspūdingus vaizdus. 4 500 liumenų šviesumas ir 2000:1 savasis kontrasto santykis užtikrina, kad jūsų žiūrovai mėgausis aiškiais, šviesiais ir raiškiais vaizdais – su išskirtinai tiksliomis spalvomis ir sklandžiu vaizdų perteikimu, kurių tikitės iš XEED asortimento.

Pažangus apdorojimas


Paprasta gauti stulbinančius, idealiai sklandžius vaizdus įvairiai įrengtoje aplinkoje. Projektoriaus savąją WUXGA raišką (1920 x 1200 pikselių) ir „Full HD“ raiškos galimybes palaiko profesionalios kokybės LCOS ekrano technologija. Galimas DICOM simuliacijos variantas, teikiantis režimus „Blue-base“ ir „Clear-base“, ir kiekvienam paveikslėliui galima pasirinkti ir DICOM simuliaciją, ir sRGB.

Kūrybinės vaizdavimo parinktys


Modelio XEED WUX450ST naujasis vaizdų apdorojimo modulis teikia puikų įrengėjui patogių funkcijų pasirinkimą, įskaitant aparatinės įrangos kraštų suliejimą, įrengtą registracijos korekciją ir įtaisytuosius išbandymo šablonus. Pristatymo be asmeninio kompiuterio per USB funkciją galima naudoti su vienu projektoriumi arba derinti, naudojant iki 9 projektorių, sujungtų per LAN kabelį. Kelių vaizdų rodymo funkcija turi dvi skaitmenines įvestis, taigi puikiai tinka šiuolaikiškoms vaizdo konferencijoms. Vaizdus galima projektuoti bemaž bet kokiu kampu ir gauti idealiai geometriškai taisyklingą projekciją, naudojant 4 taškų pagrindo korekcijos funkciją.

Montavimą palengvinantis dizainas


Kompaktiškas projektoriaus dydis – didelis pranašumas auditorijose, posėdžių salėse ir kitose mažesnėse susirinkimo vietose. Muziejuose ir kūrybinių parodų aplinkoje parankios korpuso plokščiu paviršiumi sumanios kojelių montavimo parinktys, puikiai tinkamos sudėtingoms sistemoms su keletu įrengtų projektorių. Paprasta išgauti persidengiančias ir vertikalias projekcijas, pasuktas bet kokiu kampu iki 360°.

Lanksčios prisijungimo galimybės


Naujos prisijungimo galimybių parinktys sukuria dar daugiau įrenginio pastatymo pasirinkimų ir galimybių. Siųskite garso, vaizdo ir valdymo signalus per vieną iki 100 m ilgio kabelį, naudodami „HDBaseT“, arba belaidžiu būdu iki 25 m atstumu per įtaisytąjį WI-FI ryšį. Su funkcija „Network Multi Projection“ (NMPJ) paprastai prisijungsite per LAN. HDMI ir DVI-I įvadai teikia vienalaikę skaitmeninę įvestį, o su „Crestron RoomView®“ galimas tiesioginis suvienodintas nuotolinis valdymas ir stebėjimas.

Patvarus ir prieinamos kainos


Lempa XEED WUX450ST ekonominiu režimu veikia iki 5 000 valandų. Išskirtinai efektyvus energijos suvartojimo atžvilgiu veikimas pasiekiamas su specialiu mygtuku ECO (ekonominis), kuris išsyk įjungia mažai energijos vartojančios lempos režimą ir kitas energijos taupymo funkcijas. Su pratęsta lempos garantija gausite iki trijų pakaitinių lempų per 3 metų laikotarpį, o „Canon“ trejų metų išplėstinės garantijos skolinimo tarnyba jau kitą dieną* paskolins projektorių, kol jūsų originaliam įrenginiui bus atliekama techninė priežiūra ar jis bus taisomas.

* „Kitą dieną“ reiškia, kad esant galimybei, kitą dieną po prašymo dėl remonto jums bus pasiūlytas pakaitinis įrenginys. Jeigu prašymas gaunamas po vidurdienio, savaitgalį ar šventinę dieną, pakaitinis įrenginys bus pasiūlytas per dvi dienas. Šiai skolinimo paslaugai galioja visos įprastinės nuostatos ir sąlygos ir ji teikiama tik tam tikrose šalyse.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon XEED WUX450ST“, jo funkcijas ir pajėgumus.

For powerful brightness and a high contrast ratio

Dėl įspūdingo ryškumo ir didelio kontrasto santykio

Full HD video reproduced in perfect detail

„Full HD“ raiškos vaizdo įrašai atkuriami su visomis detalėmis

HDMI Port

HDMI prievadas

Supporting HD video, audio and control

HD vaizdo, garso ir valdymo palaikymas

Wi-Fi CERTIFIED

Sertifikuotas „Wi-Fi“

Industry standard control protocol

Gamintojų priimtas standartinis valdymo protokolas

Crestron

„Crestron“

3 Yr XEED Extended warranty
3yr Lamp Promotion