Canon XEED WUX500

XEED WUX500

Naudodami šį WUXGA kompaktinį montuojamąjį projektorių su LCOS technologija, pastoviu 5000 liumenų šviesumu, „Canon“ kokybės 1,8 k. priartinančiu objektyvu ir „HDBaseT“ bei „Wi-Fi“ galėsite džiaugtis aukščiausia vaizdo kokybe ir įvairiapusiškomis jungtimis.

XEED WUX500

Pranašumai

  • Atkurkite detalius, itin tikroviškus atvaizdus įdiegta WUXGA raiška (1920 x 1200 pikselių) ir „Full HD“ formatu
  • Mėgaukitės ryškiu 5000 liumenų pastoviu* šviesumu ir įdiegtu 2000:1 kontrasto santykiu
  • Atkurkite sklandžius, vientisus atvaizdus ryškiomis, tiksliomis spalvomis naudodami LCOS skydelį ir AISYS technologiją
  • 1,8 k. priartinantis objektyvas su mechaniniu objektyvo pastūmimu, priartinimo ir fokusavimo funkcijomis padeda sumontuoti projektorių greitai ir tiksliai
  • Prisijunkite prie daugelio skirtingų įrenginių per „HDBaseT“ jungtį**, o naudodamiesi „Wi Fi“ ryšiu ir keleriopo atkūrimo per tinklą (NMPJ) funkcija, naudokite įrenginį LAN tinkle
  • Pažangios vaizdo atkūrimo funkcijos kaip aparatinis kraštų suliejimas, kelių atvaizdų rodymas ir keturių taškų iškreipto vaizdo koregavimas
  • Kelių atvaizdų rodymas be kompiuterio, per USB jungtį naudojant iki devynių projektorių
  • HDMI įvestis ir tinklo prievadas RJ-45
  • Paprasta prieiga prie lempos ir oro filtro leidžia išlaikyti mažas išlaidas priežiūrai
  • Efektyviai vartoja energiją – ekologiniu režimu lempa tarnauja iki 5000 val., o įrenginys skleidžia tik 30 dBA triukšmą

Ypatybės išsamiai

Apžiūrėkite „Canon XEED WUX500“ atidžiau

Kompaktiškas didelės raiškos montuojamasis projektorius


Naudodami vos 5,6 kg sveriantį XEED WUX500 kompaktinį montuojamąjį projektorių galėsite džiaugtis aukščiausia vaizdo kokybe ir įvairiapusiškomis jungtimis. Dėl įdiegtos WUXGA (1920 x 1200 pikselių) raiškos, pritaikytos ir „Full HD“ formatui, šis projektorius ir iš kompiuterio, ir iš video šaltinių atkuria šviesius, detalius, didelės raiškos atvaizdus, lengvai įskaitomą tekstą ir lygius piešinius.

Išlaikomas* šviesumas


„Canon“ AISYS optinė sistema užtikrina galingą 5000 liumenų šviesumą ir 2000:1 kontrasto santykį, tad atvaizdai bus aiškūs net ir rodant juos stipriai apšviestoje aplinkoje. 1,8 k. priartinantis objektyvas naudoja pastovią F2,8 diafragmą, tad šviesumas praktiškai nesikeičia nepaisant pasirinkto priartinimo laipsnio.

Pažangi LCOS skydelio technologija


LCOS (skystųjų kristalų ant silikono) skydeliai kartu su AISYS sistema sukuria nepaprastai lygius, vientisus atvaizdus ryškiomis, tiksliomis spalvomis, neiškraipytus nepageidaujamų „grotelių“ ir „vaivorykštės“ efektų, kurie dažnai būdingi kitoms skydelių technologijoms.

Galingos vaizdo atkūrimo funkcijos suteiks jums visą reikalingą kontrolę


Įvairios pažangios funkcijos be jokių pastangų suteiks jums įvairiapusiškumo ir visas reikiamas vaizdo atkūrimo valdymo galimybes. Įtaisytos kraštų suliejimo ir registravimo koregavimo funkcijos leidžia sklandžiai sulieti skirtingų projektorių atkuriamus atvaizdus, o keturių taškų iškreipto vaizdo koregavimo funkcija padeda išlaikyti vaizdo ryškumą ir tikslumą net ir atkuriant jį netiesiu kampu. Kelių atvaizdų rodymo funkcija leidžia atkurti vaizdą iš dviejų skaitmeninių šaltinių (arba vieno skaitmeninio, vieno analoginio) ir puikiai tinka vaizdo konferencijoms.

Nuostabiai paprastas


Projektoriuje naudojamas „Canon“ kokybės 1,8 k. priartinantis objektyvas užtikrina tikslią geometriją, ryškų fokusavimą ir tikslumą, o taip pat turi atskirai maitinamą vertikalaus ir horizontalaus objektyvo pastūmimo mechanizmą, kuris žymiai išplečia montavimo galimybes.

Įvairiapusiškos prisijungimo galimybės


Įvairios įvesties galimybės leidžia projektuoti nuotraukas ir vaizdo įrašus iš daugelio skirtingų šaltinių. Tai ir „HDBaseT“ jungtis** bei „Wi Fi“ ryšys, taip pat keleriopo atkūrimo per tinklą (NMPJ) funkcija, leidžianti per paprastas jungtis arba per belaidį ryšį naudoti projektorių LAN tinkle. Skaitmeninei įvesčiai skirtos HDMI ir DVI jungtys, o programinę aparatinę įrangą galima greitai ir paprastai atnaujinti per USB prievadą, kuris taip pat leidžia rodyti vaizdus tiesiai iš USB atmintukų. Įtaisytas RJ-45 tinklo prievadas leidžia stebėti ir valdyti projektorių nuotoliniu būdu bei yra pritaikytas naudoti „Crestron Connected™“ standartą.

Taupiai vartoja energiją ir paprastas prižiūrėti


Energiją taupančiu ekologiniu režimu projektoriaus lempa tarnauja 5000 valandų, o ventiliatoriaus triukšmas sumažinamas iki 30 dBA, tad galite projektuoti atvaizdus tylesnėje aplinkoje. Prižiūrėti šį projektorių paprasta, nes galima vietoje paprastai ir greitai pakeisti jo lempą ir oro filtrą. Prie WUX500 pridedama „Canon“ trejų metų pagerinta garantinio skolinimo paslauga, kad atliekant jūsų įrenginio priežiūros ar remonto darbus galėtumėte kitai dienai** pasiskolinti kitą projektorių.

Medicininis modelis


Taip pat yra ir atskiras medicininis modelis, atitinkantis DICOM 14 reikalavimus.

* Šviesumas gali sumažėti iki 5 %. Matuojant pagal vieno vaizdo dydį.
**Toliau rasite patvirtintus suderinamus „HDBaseT“ siųstuvus.
*** „Kitą dieną“ reiškia, kad esant galimybei pakaitinis įrenginys jums bus paskolintas kitą dieną po prašymo dėl remonto. Jeigu prašymas gaunamas po vidurdienio, savaitgalį ar šventinę dieną, pakaitinis įrenginys bus pasiūlytas per dvi dienas. Šiai skolinimo paslaugai galioja visos įprastinės nuostatos ir sąlygos ir ji teikiama tik tam tikrose šalyse.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon XEED WUX500“, jo funkcijas ir pajėgumus.

For powerful brightness and a high contrast ratio

Dėl įspūdingo ryškumo ir didelio kontrasto santykio

Full HD video reproduced in perfect detail

„Full HD“ raiškos vaizdo įrašai atkuriami su visomis detalėmis

HDMI Port

HDMI prievadas

Industry standard control protocol

Gamintojų priimtas standartinis valdymo protokolas

HDBT

HDBT

Wi-Fi CERTIFIED

Sertifikuotas „Wi-Fi“

Suderinami „HDBaseT“ siųstuvai

(Kiti siųstuvai gali būti suderinami, bet nėra išbandyti)

GamintojasTipasModelio pavadinimasJungtis per „HDBaseT“Pastaba
VaizdasGarsasLAN ryšysRS-232C
„Crestron“SiųstuvasDM-TX-201-CTaipTaipTaipNeŠis TX neturi RS-232C prievado.
DM-TX-401-CTaipTaipTaipNe
„Kramer“SiųstuvasTP-581TTaipTaipTaipTaip
TP-582TTaipTaipTaipTaip
AMXSiųstuvasDX-TXTaipTaipTaipNeŠis TX nepalaiko RS-232C projektoriui.
„Extron“SiųstuvasXTP T USW 103NeNeNeNe
„Gefen“SiųstuvasGEF-HDCAT5-ELRPOL(S)TaipTaipNe*³NeŠis TX nepalaiko RS-232C projektoriui.
„Atlona“SiųstuvasAT-HDTX-RSNETTaip*¹TaipTaipNe
CYPSiųstuvasPU-507-KITTaip*¹TaipTaipTaip

*¹ Prijungus tam tikrus įvesties įrenginius, vaizdas gali būti rodomas kitokia raiška, nei tikėtasi
*² Šis projektorius nepalaiko „Extron XTP“ funkcijos.
*³ LAN ryšys neveikia, kai projektorius veikia budėjimo režimu (TX nepalaiko LPPF2 režimo)

Atsakomybės atsisakymas
Numatytasis nustatymas yra LAN (Gbit).
Norint perjungti „HDBaseT“⇔LAN(Gbit), reikia išjungti ir vėl įjungti projektorių.

XEED naudojimo pavyzdžių tyrimai

Case Study Gesundheit Nord Medical

Medicinos centrai „Gesundheit Nord“

„Canon“ vaizdo projektoriai „Gesundheit Nord Klinikverbund Bremen gGmbH“ grupės gydytojus aprūpina pačiais ryškiausiais vaizdais. Naudodama „Canon“ vaizdo projektorius „XEED SX80 Mark II Medical“, ši bendrovė modernizavo savo kasdienį darbą ir nuo šiol keturiose Brėmeno klinikose kasdieninėms konsultacijoms naudoja skaitmenines rentgeno sistemas.

Case Study inamo Restaurant

Restoranas „inamo“, Londonas

2010 m. „Inamo“ restorane (St. James rajonas) buvo įdiegta daugiau kaip 90 „Canon“ projektorių XEED. Projektoriai sudaro dalį „Inamo“ firminės priemonės „E-TableTM“, leidžiančią svečiams naudojant ant stalo projektuojamą ekraną užsisakyti patiekalų, pasirinkti skaitmeninę staltiesę, stebėti virtuvę per joje įtaisytą kamerą „ChefCam“ ir net išsikviesti taksi.

3-year-lamp-warranty-campaign