Canon Connect Station CS100

Paprastas būdas vienoje vietoje saugoti, peržiūrėti ir dalytis nuotraukomis bei vaizdo įrašais

Atraskite lengvą būdą laikyti, peržiūrėti ir bendrinti nuotraukas ir filmus namuose. Perkelkite naujausius nuotykius vienu NFC fotoaparato bakstelėjimu arba lengvai įkelkite ar atsisiųskite nuotraukas iš išmaniojo įrenginio per programą „Connect Station“. Tada žiūrėkite jas savo HD televizoriuje arba dalykitės su šeima ir draugais internete.

0%

  Užmegzkite ryšį naudodami „Canon“ įrenginius

  ĮKELKITE

  Import

  Lengvai įkelkite visus vaizdus iš kelių įrenginių

  Vaizdus iš kelių įrenginių lengva įkelti dėl „Connect Station“ NFC ir „Wi-Fi“ ryšio, išmaniųjų įrenginių programos „Connect Station“, USB jungties ir atminties korteles lizdo. HDMI išvestis leidžia per televizorių mėgautis „Full HD“ atvaizdais. .

  SAUGOKITE

  Store

  Laikykite nuotraukas ir vaizdo įrašus iš skirtingų įrenginių vienoje vietoje

  „Connect Station“ 1 TB standžiajame diske saugokite nuotraukas ir filmus iš savo fotoaparato ir asmeninio kompiuterio, taip pat nuotraukas iš išmaniojo telefono ir kitų įrenginių.

  DALYKITĖS

  Dalykitės atvaizdais bendruomeniniuose tinkluose, debesijos paslaugose ar su kitu „Connect Station“ įrenginiu

  Patogiai peržiūrėkite „Full HD“ atvaizdus, o tada sparčiai ir paprastai dalykitės jais bendruomeniniuose tinkluose, debesijos paslaugose ar su kitais „Connect Station“ įrenginiais.

  Share

  Lengvas vaizdo perdavimas

  Greitai importuokite vaizdus iš savo NFC fotoaparato, asmeninio kompiuterio, atminties kortelių ir USB įrenginių

  Su NFC ir „Wi-Fi“ technologija vos vienu bakstelėjimu galite lengvai perkelti naujausias savo nuotraukas ir filmus iš „Canon“ NFC funkciją palaikančio fotoaparato ar vaizdo kameros į „Connect Station“. Belaidžiu būdu importuokite vaizdus iš savo asmeninio kompiuterio bibliotekos per namų „Wi-Fi“ tinklą arba naudokite atminties kortelių lizdus ir USB jungtį, kad importuotumėte naujausius savo kūrinius iš kelių įrenginių. Taigi vos po kelių akimirkų jau galėsite mėgautis sau brangiausiomis akimirkomis per didįjį namų ekraną.

  Speciali išmaniųjų įrenginių programa

  Greitas ir lengvas failų atsiuntimas ir įkėlimas iš išmaniųjų įrenginių

  Atsisiųskite nemokamą programą „Connect Station“ „iOS“ ir „Android“ įrenginiams ir automatiškai prisijunkite prie išmaniojo įrenginio, kad galėtumėte jame greitai ir lengvai naršyti po failus, juos perkelti ir bendrinti. Per paprastą naudoti sąsają, kuri pritaikyta ir planšetiniams kompiuteriams, ir išmaniesiems telefonams, programoje „Connect Station“ galėsite be vargo atsisiųsti ir įkelti nuotraukas ir filmus*, juos peržiūrėti ir tvarkyti.

  Tegul viskas būna savo vietose

  Laikykite nuotraukas ir vaizdo įrašus iš skirtingų įrenginių vienoje vietoje

  Pasinaudokite „Connect Station“ 1 TB standžiuoju disku ir jungtimis su daugeliu įrenginių ir laikykite visas savo nuotraukas ir filmus vienoje vietoje. Lengvai naudojamoje sąsajoje galėsite paprastai surūšiuoti nuotraukas į albumus ir peržiūrėti filmus ar nuotraukas. Kad būtų dar ramiau, galite sukurti atsarginę kopiją 1 TB išoriniame standžiajame diske.

  one-place

  Bendrinimas be pastangų

  Dalykitės atvaizdais bendruomeniniuose tinkluose, debesijos paslaugose ar su kitu „Connect Station“ įrenginiu
  Greitai ir paprastai dalykitės nuotraukomis ir filmais socialiniuose tinkluose arba su kitu „Connect Station“ įrenginiu. Galite įkelti turinį į debesijos paslaugas arba socialinius tinklus, pvz., „Flickr®“, „Facebook™“ ir „Google™“, kad galėtumėte lengvai sukurti jo atsarginę kopiją ir bendrinti. Naudodamiesi HDMI išvestimi su šeima ir draugais galite žiūrėti „Full HD“ vaizdus televizoriuje.

  share-to-connect

  Spausdinkite be laidų

  Spausdinkite tiesiai iš „Connect Station“ belaidžio ryšio spausdintuvu

  Naršykite. Pasirinkite. Spausdinkite. „Connect Station“ prisijungia prie jūsų belaidžio ryšio spausdintuvų ir suteikia jums laisvę spausdinti atvaizdus, kuriais norite papuošti namus ar dalytis su šeima ir draugais. Paprasčiausiai peržiūrėkite savo nuotraukas televizoriuje ir išsirinkite mėgstamiausias, kurias norite spausdinti.  * Filmų bendrinimas per programą „Connect Station“ nuo 2017 m. pavasario

  wireless-printers

  Techniniai duomenys

  Sužinokite daugiau apie „Connect Station CS100“ funkcijas ir pajėgumus.

  Įkelkite nuotraukas ir vaizdo įrašus per „Wi-Fi“ ir NFC

  Įkelkite nuotraukas ir vaizdo įrašus per „Wi-Fi“ ir NFC

  Siųskite ir gaukite

  Siųskite ir gaukite medžiagą iš kitų „Connect Station“ įrenginių

  Visapusiškas ryšys

  Visapusiškas ryšys

  1 TB atminties

  1 TB atminties

  Žiūrėti visas specifikacijas

  Rekomenduojame jums

  Suderinami gaminiai

  Galbūt jums taip pat patiks...

  eosbeginners

  EOS pradedantiesiems

  Pereikite prie skaitmeninės veidrodinės fotografijos ir mėgaukitės kūrybiškesniu valdymu fotoaparato, kurį paprasta naudoti ir kuris daro puikiai atrodančias nuotraukas bei vaizdo įrašus.

  03

  Užregistruokite savo įrenginį

  Užregistruokite savo produktą, kad užtikrintumėte nuolatinį savo „Canon“ produktų atnaujinimą ir palaikymą.