Paprastas būdas vienoje vietoje saugoti, peržiūrėti ir dalytis nuotraukomis bei vaizdo įrašais

Atraskite lengvą būdą laikyti, peržiūrėti ir bendrinti nuotraukas ir filmus namuose. Perkelkite naujausius nuotykius vienu NFC fotoaparato bakstelėjimu arba lengvai įkelkite ar atsisiųskite nuotraukas iš išmaniojo įrenginio per programą „Connect Station“. Tada žiūrėkite jas savo HD televizoriuje arba dalykitės su šeima ir draugais internete.

Užmegzkite ryšį naudodami „Canon“ įrenginius

kraštovaizdis

Užmegzkite ryšį naudodami „Canon“ įrenginius

Sužinokite, kaip mūsų išmoningai sujungti fotoaparatai, spausdintuvai ir „Connect Station CS100“ leidžia paprasčiau nei bet kada lig šiol dalytis, spausdinti, atsargai kopijuoti ir peržiūrėti savo nuotraukas ir vaizdo įrašus.

Žiūrėti vaizdo įrašą

Lengvas vaizdo perdavimas

Greitai importuokite vaizdus iš savo NFC fotoaparato, asmeninio kompiuterio, atminties kortelių ir USB įrenginių

Su NFC ir „Wi-Fi“ technologija vos vienu bakstelėjimu galite lengvai perkelti naujausias savo nuotraukas ir filmus iš „Canon“ NFC funkciją palaikančio fotoaparato ar vaizdo kameros į „Connect Station“. Belaidžiu būdu importuokite vaizdus iš savo asmeninio kompiuterio bibliotekos per namų „Wi-Fi“ tinklą arba naudokite atminties kortelių lizdus ir USB jungtį, kad importuotumėte naujausius savo kūrinius iš kelių įrenginių. Taigi vos po kelių akimirkų jau galėsite mėgautis sau brangiausiomis akimirkomis per didįjį namų ekraną.

USB-WI-FI

Speciali išmaniųjų įrenginių programa

Greitas ir lengvas failų atsiuntimas ir įkėlimas iš išmaniųjų įrenginių

Atsisiųskite nemokamą programą „Connect Station“ „iOS“ ir „Android“ įrenginiams ir automatiškai prisijunkite prie išmaniojo įrenginio, kad galėtumėte jame greitai ir lengvai naršyti po failus, juos perkelti ir bendrinti. Per paprastą naudoti sąsają, kuri pritaikyta ir planšetiniams kompiuteriams, ir išmaniesiems telefonams, programoje „Connect Station“ galėsite be vargo atsisiųsti ir įkelti nuotraukas ir filmus*, juos peržiūrėti ir tvarkyti.

Tegul viskas būna savo vietose

Laikykite nuotraukas ir vaizdo įrašus iš skirtingų įrenginių vienoje vietoje

Pasinaudokite „Connect Station“ 1 TB standžiuoju disku ir jungtimis su daugeliu įrenginių ir laikykite visas savo nuotraukas ir filmus vienoje vietoje. Lengvai naudojamoje sąsajoje galėsite paprastai surūšiuoti nuotraukas į albumus ir peržiūrėti filmus ar nuotraukas. Kad būtų dar ramiau, galite sukurti atsarginę kopiją 1 TB išoriniame standžiajame diske.

Fotoaprato dėklo schema

Bendrinimas be pastangų

GPS demonstracija

Dalykitės atvaizdais bendruomeniniuose tinkluose, debesijos paslaugose ar su kitu „Connect Station“ įrenginiu

Greitai ir paprastai dalykitės nuotraukomis ir filmais socialiniuose tinkluose arba su kitu „Connect Station“ įrenginiu. Galite įkelti turinį į debesijos paslaugas arba socialinius tinklus, pvz., „Flickr®“, „Facebook™“, „Google™“ ir „irista“, kad galėtumėte lengvai sukurti jo atsarginę kopiją ir bendrinti. Naudodamiesi HDMI išvestimi su šeima ir draugais galite žiūrėti „Full HD“ vaizdus televizoriuje.

Spausdinkite be laidų

Spausdinkite tiesiai iš „Connect Station“ belaidžio ryšio spausdintuvu

Naršykite. Pasirinkite. Spausdinkite. „Connect Station“ prisijungia prie jūsų belaidžio ryšio spausdintuvų ir suteikia jums laisvę spausdinti atvaizdus, kuriais norite papuošti namus ar dalytis su šeima ir draugais. Paprasčiausiai peržiūrėkite savo nuotraukas televizoriuje ir išsirinkite mėgstamiausias, kurias norite spausdinti.

belaidžio ryšio spausdintuvai

* Filmų bendrinimas per programą „Connect Station“ nuo 2017 m. pavasario

Techniniai duomenys

Sužinokite daugiau apie „Connect Station CS100“ funkcijas ir pajėgumus.

Įkelkite nuotraukas ir vaizdo įrašus per „Wi-Fi“ ir NFC

Įkelkite nuotraukas ir vaizdo įrašus per „Wi-Fi“ ir NFC

Siųskite ir gaukite

Siųskite ir gaukite medžiagą iš kitų „Connect Station“ įrenginių

Visapusiškas ryšys

Visapusiškas ryšys

1 TB atminties

1 TB atminties

Žiūrėti visas specifikacijas

Susipažinkite

Kaip parengti „Connect Station CS100“

Kaip parengti ir naudotis „Connect Station CS100“

Ši vaizdo įrašų serija pademonstruos, kaip parengti, prisijungti, perkelti, peržiūrėti, dalintis brangiais prisiminimais ir sukurti atsarginę jų kopiją.

Peržiūrėti vaizdo įrašus

Rekomenduojame jums

Suderinami gaminiai