Kompaktiniai nuotraukų spausdintuvai SELPHY

Greitai ir lengvai išspausdinkite gražias, ilgaamžes fotolaboratorijos kokybę atitinkančias nuotraukas iš savo išmaniojo telefono arba skaitmeninio fotoaparato, naudodami šį patogų kompaktinį nuotraukų spausdintuvą SELPHY. Galite belaidžiu būdu spausdinti iš „Android“ ir „iOS“ mobiliųjų įrenginių, įskaitant „iPhone“ ir „iPad“, ir spausdinti tiesiogiai iš fotoaparatų, kompiuterių ir atminties kortelių. Be to, galite eksperimentuoti su kūrybiniais efektais, įvairiomis laikmenomis, skirtingais išdėstymais ir apdaila, kad gautumėte išties tobulą rezultatą.

Sparčiai spausdinami laboratorijos kokybės spaudiniai

Parodytos funkcijos yra galimos ir su kitais „Wi-Fi“

palaikančiais SELPHY spausdintuvais ir programėle „Canon PRINT“

Spausdinimas iš mobiliųjų įrenginių

Mobile_printing

Jei norite geriausio išmaniesiems telefonams pritaikyto SELPHY spausdintuvo, rinkitės SELPHY CP1200.

Naudojantis nemokama programėle „Canon PRINT“, juo galima greitai ir lengvai belaidžiu būdu spausdinti iš „Apple“ ar „Android“ įrenginių. Taip pat galite spausdinti nuotraukas tiesiogiai iš kitų programėlių, naudodami „Apple AirPrint“ arba įdiegę „Canon“ spausdinimo įskiepius, skirtus „Android“ ir „Kindle Fire“.

Tarp tinkamų naudoti eksploatacinių medžiagų yra KC-18IS laikmenos, taigi, naudojant populiarias programas, kaip antai „Instagram“, šis spausdintuvas puikiai išgauna kvadratinius spaudinius.

Lengvai spausdinkite savo nuotraukas naudodami programėlę „Canon PRINT“

Spausdinkite tiesiogiai iš kitų programėlių

Duokite savajam SELPHY darbo!

SELPHY laikmenų diapazonas pritaikytas įvairiems spausdinimo uždaviniams. Kiekvienas ras sau tinkamą būdą spausdinti nuotraukas, nuo atvirukų iki kvadratinių lipdukų, puikiai tinkamų spausdinant iš mobiliųjų įrenginių.

SELPHY rašalo ir popieriaus rinkiniai tiksliai kiekybiškai pritaikyti norimam nuotraukų skaičiui, taigi bet kada galite juos abu paprastai pakeisti vienu kartu.

Dokumentų nuotraukos

Dokumentų nuotraukos

Kurkite ir spausdinkite dokumentų nuotraukas asmeninio naudojimo ar darbo reikalams naudodami dokumentų nuotraukų spausdinimo funkciją. Rinkitės iš įprastų standartinių dydžių arba nustatykite pasirenkamąjį dydį ir, taupydami popierių, viename lape spausdinkite kelias to paties ar skirtingų dydžių dokumentų nuotraukas.

Kvadratiniai spaudiniai

Kvadratiniai spaudiniai

Puikiai tinka dekoracijoms ir kūrybiniams projektams, kuriems naudojamos nuotraukos iš populiarių išmaniųjų telefonų programų ir kompaktinių fotoaparatų.

Kredito kortelės

Kredito kortelės

Kredito kortelės dydis puikiai tinka mažesniems rėmeliams ir nuotraukoms, kurios laikomos piniginėje ar rankinuke.

Maži lipdukai

Maži lipdukai

Naudokite mažuosius lipdukus smagiems ir kūrybiškiems profesiniams projektams bei puošimo reikmėms.

Nuo pikselio iki spaudinio

SELPHY spausdintuvais galite daryti įvairaus formato spaudinius, naudodami maketinio spausdinimo funkciją išdėstyti kelias nuotraukas viename puslapyje arba naudodami atsitiktinio maketo funkciją kurti nuostabius koliažinius spaudinius su spalviniais efektais. Kad gautumėte geriausią rezultatą, patobulinkite spaudinių kokybę naudodami automatinio vaizdo optimizavimo funkciją.

Easy_creativity

Vaizdo optimizavimas

Vaizdo optimizavimo funkcija aptinka ir pakoreguoja vaizdo netikslumus, sureguliuoja veidų šviesumą ir spalvas, sumažina nepageidaujamą triukšmą, taigi spaudiniai būna dar aiškesni ir sodresni.

Image_Optimize_01 Image_Optimize_02

301

Dažų sublimavimas

Dažų sublimavimo technologija leidžia tiekti fotolaboratorijos lygio kokybės spaudinius, kurie laikomi albume neišbluks iki 100 metų. Speciali apsauginė danga užtikrina visišką spaudinių sausumą ir atsparumą vandeniui, pirštų atspaudams bei įbrėžimams.

Spausdinkite iš bet kokio įrenginio, būdami bet kur

Kad ir kur laikote savo nuotraukas, galite nesunkiai jas išspausdinti SELPHY spausdintuvu. Spausdinkite nuotraukas tiesiogiai iš fotoaparato, atminties kortelių, USB atmintukų ar kompiuterio arba pasirinkite modelį su „Wi-Fi“ ryšio funkcija ir patogiai spausdinkite per belaidį ryšį būdami kitame kambaryje.

Any_device.jpg
Small_portable

Be to, SELPHY spausdintuvai yra maži ir lengvi nešiotis, todėl galite tokį spausdintuvą pasiimti su savimi vykdami atostogauti, lankyti giminių ar į vakarėlius ir bet kada nieko nelaukę išspausdinti nuostabių prisimintinų akimirkų.

Support_01

Pagalba SELPHY naudotojams

Galite atsisiųsti SELPHY įrenginiams skirtos programinės ir programinės aparatinės įrangos, vadovų, taip pat prisijungti prie internetinių techninės pagalbos išteklių bei trikčių diagnostikos žinyno.

SELPHY įrenginiui skirtos tvarkyklės, programinė įranga ir naudotojo vadovai

Support_02

Ankstesnių SELPHY spausdintuvų paieška

Mūsų gaminių archyvo skiltyje rasite informacijos apie ankstesnių SELPHY modelių specifikacijas ir jiems tinkamas naudmenas.

Archyve laikomi gaminiai

„iPad“, „iPhone“ ir „iPod touch“ yra „Apple Inc.“ prekių ženklai, registruoti JAV ir kitose šalyse. „AirPrint“™ ir „AirPrint“ logotipas yra „Apple Inc.“ prekių ženklai

„Android“™, „Google Cloud Print“™ ir „Picasa“™ yra „Google Inc.“ registruoti prekių ženklai

„Windows“® ir „Windows“ logotipas yra „Microsoft“ įmonių grupės prekių ženklai