Canon i-SENSYS LBP151dw

i-SENSYS LBP151dw

„i-SENSYS LBP151dw“ – tai spartus, kompaktiškas nespalvotas lazerinis spausdintuvas, parengtas naudoti su PCL, su įjungtu „Wi-Fi“ ir mobiliuoju tinklu, pasižymintis prieinama kaina ir puikiai tinkamas plačiam naudotojų ratui.

Pranašumai

  • Spartus: 27 p./min. išeiga, pirmas spaudinys per 8 sekundes, su automatiniu dvipusiu spausdinimu ir „Canon Quick First-Print“ technologijomis
  • Stilinga, grakšti ir kompaktiška konstrukcija
  • PCL5e/6 optimizuotas spausdinimas, kad būtų suderinamas su esama infrastruktūra
  • Įjungtas „Wi-Fi“ ir eterneto tinklas
  • Parengtas naudoti per mobiliuosius įrenginius, su įjungta „Google Cloud Print“
  • Mažas energijos suvartojimas ir vienas didžiausių rinkoje energinis efektyvumas.

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon i-SENSYS LBP151dw

Sparta, erdvė ir santaupos


„i-SENSYS LBP151dw“ pasižymi išskirtine sparta erdvę taupančiame įrenginyje, kurio kaina labai patraukli. Skubrią 27 p./min. spartą papildo dvipusis spausdinimas, 8 sekundžių pirmo puslapio pateikimo laikas (angl. First Page Out Time, FPOT) ir „Canon Quick First-Print“ technologijos, užtikrinančios sparčius spaudinius net perjungus iš miego režimo.

Pritaikytas „Wi-Fi“, tinklo ir mobiliajam ryšiui


Prijungti spausdintuvą prie eterneto ar „Wi-Fi“ tinklo – paprasta, kaip paspausti mygtuką. Galite spausdinti belaidžiu būdu iš bet kurio mobiliojo įrenginio, kuriame įjungtas standartas „Mopria“, naudodami nemokamą papildinį. Taip pat galite prieiti prie plataus išplėstinių funkcijų asortimento savo įrenginyje su „iOS“ ar „Android“ su nemokama programėle „Canon PRINT Business“.

Parengtas spausdinti naudojant „Google Cloud“


„i-SENSYS LBP151dw“ prisijungia tiesiogiai prie debesijos be asmeninio kompiuterio. Galite per kelias sekundes prijungti jį prie savo „Google Cloud Print“ paskyros ir nedelsdami pradėti juo spausdinti iš bet kurio tinkamo įrenginio.

Parengtas naudoti su PCL


IT specialistams „i-SENSYS LBP151dw“ yra puikus daugelio problemų sprendimas, sklandžiai prijungiamas prie tinklo ir patikimai veikiantis patraukios kainos kompaktiškame korpuse.

Efektyvus, suvartoja mažai energijos


Šis spausdintuvas yra tylus, todėl idealiai tinkamas mažmeninės prekybos aplinkoje, bankų padaliniuose ir viešbučių registratūrose, ir pasižymi savo klasėje pirmaujančiu energijos efektyvumu ir mažu energijos suvartojimu.

Universalioji spausdinimo kasetė


Universalioji spausdinimo kasetė užtikrina veikimą be techninės priežiūros ir patikimą aukštos kokybės spaudinių išeigą. Autentiškose „Canon“ lazerinėse kasetėse yra dažų, būgnas ir valymo įrenginys, jas lengvai pakeisite per kelias sekundes.

Apdovanojimai

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon i-SENSYS LBP151dw“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Automatic double sided printing

Automatinis dvipusis spausdinimas

Use and share over network

Naudokitės ir dalykitės tinkle

USB connection

USB jungtis

PCL Printing

PCL spausdinimas

Use and share wirelessly

Dalykitės naudodamiesi belaidžiu ryšiu

Tablet and smartphone ready

Parengtas naudoti su planšetiniais kompiuteriais ir išmaniaisiais telefonais

2016-2017-3-year-warranty-campaign