Canon i-SENSYS LBP253x

i-SENSYS LBP253x

Šis spartus, kompaktiškas A4 nespalvinis lazerinis spausdintuvas išsiskiria savo kokybe, paprastumu bei kainos ir kokybės santykiu. Jame yra spalvotas jutiklinis ekranas, NFC ir daugelis laksčių prisijungimo parinkčių.

Pranašumai

  • Kompaktiškas ir tvirtas A4 nespalvinis lazerinis spausdintuvas su NFC, idealiai tinkamas mažoms darbo grupėms
  • Spausdina aukštos kokybės dokumentus produktyvia 33 p./min. sparta
  • Paprastas naudojimas pasitelkus intuityvų spalvotą jutiklinį ekraną
  • Nuoseklus patikimumas ir kokybė dėl „Canon“ universaliųjų rašalo kasečių
  • Spausdinkite tiesiogiai iš bet kurios suderinamos planšetės ar išmaniojo telefono per NFC „Touch & Print“
  • Mėgaukitės spausdinimu be kompiuterio, tiesiogiai iš USB „Flash“ atmintinės
  • Saugiai spausdinkite slaptus dokumentus su PIN kodo apsauga
  • Parengtas naudoti su mobiliaisiais įrenginiais ir debesijos paslaugomis: palaikoma „AirPrint™“, „Mopria“ ir „Google Cloud Print“
  • Nemokama „Canon“ programėlė, kad galėtumėte plačiausiai pasinaudoti įrenginiais su „iOS“ ir „Android“
  • Tinklo ir darbų eigos palaikymas, įskaitant „Wi-Fi“, „PCL5e/6“, „Adobe® PostScript™“ ir „uniFLOW“

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon i-SENSYS LBP253x

Idealus pradinis darbo grupių spausdinimo įrenginys


Mažos komandos galės sparčiai ir paprastai spausdinti aukštos kokybės dokumentus su šiuo įspūdingai įrengtu A4 nespalviniu lazeriniu spausdintuvu. Dėl modelio i-SENSYS LBP253x kompaktiško dydžio ir puošnios išvaizdos jis idealiai tinkamas aplinkai, kurioje priimami klientai ar vyksta intensyvus darbas. O kasdienes užduotis atliksite greičiau dėl sparčios 33 p./min. išeigos ir galimybės pradėti spausdinti iš neveikos ar budėjimo būsenos per vos keletą sekundžių.

Intuityvus naudojimas


Puikių rezultatų pasieksite tik išėmę įrenginį iš dėžės dėl modelio LBP253x intuityvaus 8,9 cm jutiklinio ekrano. Jame spausdintuvo išmanios, laiką tapančios funkcijos pasiekiamos vienu – dviem palietimais; taigi, net ir nepatyrę naudotojai gali paprastai pasinaudoti visu modelio LBP253x potencialu Kaskart, kai pakeičiate dažus, užtikrinamas nuoseklus patikimumas ir atnaujinta kokybė – visa tai dėl „Canon“ paprastai keičiamos universaliosios kasetės konstrukcijos; taip pat teikiama jos ilgiau naudojama didelio našumo versija.

Puikus mobiliųjų įrenginių ir debesijos palaikymas


Šiandienos darbuotojai džiaugiasi galėdami lanksčiai ir sklandžiai keisti vietas bei įrenginius. Tačiau kad ir kaip ar kur renkatės dirbti, LBP253x yra visuomet parengtas ir pasiekiamas. Spausdinkite iš savo „iPhone®“ ar „iPad®“ per „Apple AirPrint™“ arba iš „Android“ / „Google“ įrenginio (šią galimybę užtikrina suderinamumas su „Mopria“). Organizacijoms, kurių darbo vietoje naudojama „Google“, modelis LBP253x teikiamas parengtas naudoti „Google Cloud Print“.

Paprastai junkitės ir spausdinkite


Kad būtų dar paprasčiau ir lanksčiau, kodėl nepasinaudojus prisijungimu per modelio LBP253x „Touch & Print“ NFC? Suporuokite bet kurį suderinamą mobilųjį įrenginį, tada spausdinkite tiesiogiai, naudodami programėlę „Canon PRINT Business“: tai taip paprasta. Taip pat galite rinktis modelio LBP253x spausdinimo be kompiuterio parinktį, su kuria galite spausdinti ir peržiūrėti PDF, JPEG ar TIFF failus tiesiogiai iš USB „Flash“ atmintinės. Dėl tokių apgalvotų funkcijų, kaip šios, pastebėsite, kad modelis LBP253x įgyvendina kiekvieną spausdinimo scenarijų be papildomų rūpesčių, ir jūsų veikla vyksta sklandžiai.

Saugome jūsų informaciją ir jūsų pelningumą


Būkite ramūs, naudodami funkciją „Secure Print“, su kuria galite saugiai spausdinti privačius ir slaptus dokumentus iš kompiuterio, planšetės ar išmaniojo telefono, naudodami PIN kodą. Modelis LBP253x saugo ir jūsų pelningumą tokiomis funkcijomis, kaip dvipusio spausdinimo, kuri sumažina išeikvoto popieriaus kiekį, ir automatinio išsijungimo, kuri taupo elektros energiją, kai spausdintuvas nenaudojamas.

Parengtas naudoti tinkle ir integruoti


Modelyje LBP253x teikiamos pažangios galimybės jungti prie tinklo ir sklandžiai pritaikyti platesnėse įmonės aplinkose. Dėl „PCL5e/6“ ir „Adobe® PostScript™“ palaikymo šis modelis – puikus pasirinkimas valdomoje aplinkoje; sąsaja „Remote User Interface“ sutaupo brangaus laiko, nes IS specialistai gali stebėti ir naujinti nuostatas nesilankydami vietoje. Valdomų spausdinimo paslaugų ir „Canon“ įrenginių grupių operatoriai apsidžiaugs palaikoma „Canon uniFLOW“ išeigos valdymo platforma; dėl to šis įrenginys yra vertingas universalus įrankis.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon i-SENSYS LBP253x“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Automatic double sided printing

Automatinis dvipusis spausdinimas

Use and share over network

Naudokitės ir dalykitės tinkle

USB connection

USB jungtis

Colour Touch Panel

Spalvotas jutiklinis skydelis

+1 Optional Paper Cassette

+1 pasirinktinai įsigyjama popieriaus kasetė

PCL Printing

PCL spausdinimas

PostScript Printing

„PostScript“ spausdinimas

Secure print

Saugus spausdinimas

Use and share wirelessly

Dalykitės naudodamiesi belaidžiu ryšiu

Use and share wirelessly

Dalykitės naudodamiesi belaidžiu ryšiu

Tablet and smartphone ready

Parengtas naudoti su planšetiniais kompiuteriais ir išmaniaisiais telefonais

i-SENSYS Touch & Print

Palieskite ir spausdinkite

Žingsniai į priekį

Mobiliosios priemonės

Laisvai spausdinkite iš mobiliųjų įrenginių

Easy Service Plan

Paprastos priežiūros planas

Užsitikrinkite visišką ramybę – apsaugokite savo „Canon“ pirkinį.

3 Year Warranty Promotion

Gaminio atvaizdai pateikiami tik kaip iliustracijos. Kai kurios funkcijos yra pasirinktinės. Išsamesnės informacijos ieškokite gaminio specifikacijų lape arba kreipkitės į vietinį „Canon“ pardavimo atstovą.