Canon i-SENSYS LBP6020B

i-SENSYS LBP6020B

Vietą taupantis nebrangus vienspalvis lazerinis spausdintuvas, puikiai tinkamas asmeniniam naudojimui. Šis energiją taupantis įrenginys paprastas naudoti ir itin tylus, jis užtikrina aukštą kokybę be nuolatinės priežiūros.

Pranašumai

  • Vietą taupantis dizainas
  • 18 p./min sparta, pirmojo spaudinio pateikimo trukmė - 7,8 sek.
  • Taupo energiją
  • Veikia tyliai
  • "Viskas viename" tipo kasetė, suteikianti galimybę naudoti įrenginį be nuolatinės priežiūros

Ypatybės išsamiai

Apžiūrėkite „Canon i-SENSYS LBP6020B“ atidžiau

Kompaktiškas ir taupantis vietą


Šis kompaktiškas ir nebrangus vienspalvis lazerinis spausdintuvas, patogiai telpantis ant stalo, puikiai tinka asmeniniam naudojimui. Dėl aptakaus, vietą taupančio dizaino su įtraukiamuoju popieriaus dėklo dangčiu šio spausdintuvo matmenys tėra 359 x 249 x 198 mm (I x P x A)

Našus veikimas


Pasinaudokite 18 p./min profesionalaus lazerinio spausdinimo sparta. "Canon" spartaus pirmojo spaudinio technologijos užtikrina, kad spausdintuvas greit persijungs iš snaudimo režimo, o vos 7,8 sekundžių pirmojo spaudinio pateikimo trukmė leidžia greitai ir nelaukiant, kol spausdinimas bus baigtas, grįžti prie svarbių darbų.

Išskirtinė lazerinio spausdinimo kokybė


Del 2400 x 600 dpi spausdinimo raiškos ir automatinio vaizdo valymo funkcijos galite spausdinti ryškiausią, aiškiausią tekstą ir detaliausius piešinius. Mūsų MS (magnetinis sferinis) dažas sukurtas taip, kad nuolat pasiekiamas geriausias rezultatas.

Taupus ir tylus


Šis energiją taupantis spausdintuvas miego režimu suvartoja vos 0,8 vato elektros energijos. Įrenginį lengva išjungti patogiu priekiniu maitinimo jungikliu, tad galite dar labiau sumažinti energijos sąnaudas. Dėl "Canon" unikalaus variklio dizaino "i-SENSYS LBP6020B" neskleidžia garso budėjimo režimu ir veikia ypač tyliai, tad galite netrukdomi susitelkti ties savo darbu.

Kasetė "viskas viename"


Perdirbama "viskas viename" tipo kasetė suteikia galimybę naudoti įrenginį be nuolatinės priežiūros ir visada siekti aukštos kokybės. Per kelias sekundes pakeiskite kompaktišką kasetę - su dažu, būgneliu ir valymo įrenginiais - originalia "Canon" lazerine kasete, ir spausdintuvas vėl bus kaip naujas.

Apdovanojimai

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon i-SENSYS LBP6020B“, jo funkcijas ir pajėgumus.

High print quality

Aukšta spausdinimo kokybė

Canon Advanced Printing Technology

„Canon“ pažangi spausdinimo technologija

USB connection

USB jungtis