Canon i-SENSYS LBP6780x

i-SENSYS LBP6780x

„Canon“ aukščiausios klasės nespalvinis A4 lazerinis spausdintuvas veikia dideliu 40 p./min. greičiu. Jis parengtas naudoti tinkle, turi įtaisytą MEAP ir yra tvirtas, todėl sklandžiai įsilieja į didelius darbo krūvius turinčių biurų bei darbo grupių veiklą.

Pranašumai

  • 40 p./min. vienspalvis profesionalus lazerinis spausdinimas
  • Iki 1200 x 1200 tšk. / colyje raiška
  • Dėl spartaus pirmojo spaudinio technologijos nereikia laukti
  • Pirmasis spaudinys pateikiamas per 8,6 s
  • Įdiegta platforma MEAP
  • Iki 1600 lapų popieriaus talpa
  • Automatinis dvipusis spausdinimas
  • Paruoštas naudoti tinkle

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon i-SENSYS LBP6780x

Įvairiapusiškesnis ir paprasčiau integruojamas


Spausdintuve „LBP6780x“ įtaisyta MEAP, mūsų „Java“ pagrindu veikianti platforma programoms kurti, tad jį galima naudoti kartu su įvairia įranga kaip, pavyzdžiui, „uniFLOW“, kuri supaprastina spausdinimo išeigos valdymą ir sumažina išlaidas.

Išbaigta spausdinimo priemonė darbo grupėms


40 p./min. greičiu spausdinantis „Canon“ aukščiausios klasės vienspalvis lazerinis įrenginys puikiai tinka didelius darbo krūvius turintiems biurams ir darbo grupėms, kurioms reikia našaus, gerų duomenų ir patikimo spausdintuvo.

Visada puikūs rezultatai


Kaskart gaunama profesionalų spausdinimo kokybė. Spausdintuvas spausdina 1200 x 1200 tšk. / colyje raiška ir turi standartinę 768 MB atmintį, todėl atpažįsta sudėtingą ir tinklinio spausdinimo funkciją. Per įtaisytą „Gigabit Ethernet“ jungtį įrenginys sklandžiai prijungiamas prie tinklo, todėl paprasta dalytis spausdinimo ištekliais ir lengvai susitvarkyti su dideliais darbo krūviais. „LBP6780x“ taip pat atpažįsta spausdinimo pramonėje standartinę „PCL5e/6“ ir „Adobe® PostScript“ spausdinimo funkciją.

Padidinkite savo darbo našumą


Spausdintuvas „LBP6780x“ pirmąjį spaudinį pateikia vos per 8,6 sekundės ir sparčiai persijungia iš miego būsenos, todėl dokumentų ilgai laukti nereikia.

Didesnės popieriaus atsargos


Spausdintuvas „LBP6780x“ turi standartinę 500 lapų kasetę ir 100 lapų dėklą, tačiau įrenginio konfigūraciją galima išplėsti, kad tilptų iki 1600 lapų.

Paprastas naudoti


Dėl 5 eilučių LCD ekrano ir laiką taupančios spausdinimo iš USB laikmenų funkcijos šiuo spausdintuvu dirbti paprasta. „Canon“ universalias kasetes, kuriose yra dažomųjų miltelių ir visos svarbiausios dalys, galima pakeisti per kelias sekundes, o papildomai įsigyjama didelio našumo dažų kasete galima atspausdinti dukart daugiau lapų nei įprasta, taigi spausdinti galite nepertraukdami darbo.

Automatinis dvipusis spausdinimas


Kad dokumentai atrodytų kaip spausdinti profesionalų, spausdintuvas „LBP6780x“ automatiškai spausdina ant abiejų dokumentų pusių ir taip taupo popierių bei sumažina pridėtines išlaidas.

Būkite saugūs


Apsaugokite savo informaciją naudodami tas pačias funkcijas kaip ir mūsų „imageRUNNER ADVANCE“ daugiafunkciuose spausdintuvuose. Taip pat jos suderinamos su „IPSec“ ir „LAN IEEE 802.1x“. Pasirenkama saugaus spausdinimo iš pašto dėžutės funkcija neleidžia slaptai medžiagai patekti į netinkamas rankas.

Energiją taupantis dizainas


Spausdintuvas „LBP6780x“ sumažina poveikį aplinkai savo klasėje pirmaujančiomis įprastinėmis energijos sąnaudomis (TEC), todėl naudodami šį spausdintuvą galite siekti savo tikslų aplinkosaugos ir tvarumo srityse ir sumažinti darbo sąnaudas.
* TEC nurodo įprastą gaminio per savaitę suvartojamos energijos kiekį. Bandymų metodologija nustatyta „Energy Star“®:http://www.eu-energystar.org.

Apdovanojimai

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon i-SENSYS LBP6780x“, jo funkcijas ir pajėgumus.

USB connection

USB jungtis

User friendly LCD display

Naudotojui patogus LCD ekranas

Use and share over network

Naudokitės ir dalykitės tinkle

Optional Secure print

Pasirinktinai įsigyjama saugaus spausdinimo įranga

Automatic double sided printing

Automatinis dvipusis spausdinimas

+2 Optional Paper Cassette

+2 pasirinktinai įsigyjama popieriaus kasetė

PCL Printing

PCL spausdinimas

PostScript Printing

„PostScript“ spausdinimas

Tablet and smartphone ready

Parengtas naudoti su planšetiniais kompiuteriais ir išmaniaisiais telefonais

Žingsniai į priekį

Mobiliosios priemonės

Laisvai spausdinkite iš mobiliųjų įrenginių

Paprastos priežiūros planas

Užsitikrinkite visišką ramybę – apsaugokite savo „Canon“ pirkinį.

Easy Service Plan

3 Year Warranty Promotion

Gaminio atvaizdai pateikiami tik kaip iliustracijos. Kai kurios funkcijos yra pasirinktinės. Išsamesnės informacijos ieškokite gaminio specifikacijų lape arba kreipkitės į vietinį „Canon“ pardavimo atstovą.