Canon i-SENSYS LBP7018C

i-SENSYS LBP7018C

Mažiausias ir prieinamiausios kainos spalvinis lazerinis „Canon“ spausdintuvas. Šis paprastas naudoti spalvinis lazerinis spausdintuvas užtikrina bekompromisinę kokybę ir pasižymi neprilygstamu energijos vartojimo efektyvumu.

Pranašumai

  • Vietą taupantis dizainas
  • Lazerinis spausdinimas 4 p./min spalvotai ir 16 p./min nespalvotai sparta
  • Greitai pateikiamo pirmojo atspaudo technologijos
  • Taupo energiją
  • 2400 x 600 taškų colyje spausdinimo raiška
  • Lengvai keičiamos dažų kasetės

Ypatybės išsamiai

Apžiūrėkite „Canon i-SENSYS LBP7018C“ atidžiau

Stilingas vietą taupantis dizainas


Dėl kompaktiško dizaino ir tylaus veikimo „i-SENSYS LBP7018C“ yra idealus stalinis spausdintuvas mažam arba namų biurui. Šis mažų matmenų greitai pradedantis veikti prieinamos kainos lazerinis spausdintuvas užtikrina išskirtinės kokybės spalvinį spausdinimą.

Greitai pradeda spausdinti


Kai prireiks spausdinti – neteks laukti, nes įrenginyje įdiegtos „Canon“ greito pirmojo atspaudo gavimo technologijos. Spausdintuvas nespalvotai spausdina iki 16 p./min, o spalvotai – iki 4 p./min sparta. Be to, pirmasis vienspalvis atspaudas pateikiamas vos per 13,6 s – išties greit sulauksite.

Nuostabūs atspaudai – ir spalvoti, ir nespalvoti


Išsiskirkite iš kitų puikios kokybės spaudiniais. Dėl iki 2400 x 600 taškų colyje spausdinimo raiškos pastebėsite, kaip pagerėjo atvaizdų detalumas, tekstas tapo dar ryškesnis, o pilki tonai dar tolygesni. „Canon“ patobulinta atvaizdų apdorojimo technologija ir naujoviški S tipo dažai užtikrina puikiausią spalvotų atspaudų kokybę.

Dėl mažų energijos sąnaudų mažiau išlaidų


Efektyvesnis spausdintuvo „i-SENSYS LBP7018C“ energijos vartojimas leis sutaupyti pinigų ir ne tik sumažinti išlaidų, bet ir išmetamų anglies oksidų kiekį. Bendrovė „Canon“ įsipareigojusi gaminti kuo ekologiškesnius produktus. Šiam spalviniam lazeriniam spausdintuvui suteiktas Energijos žvaigždės sertifikatas. Jo tipinės energijos sąnaudos (TEC) yra vos 0,5 kWh ir miego režimu jis vartoja tik 1,1 vato. Taigi šis spausdintuvas yra vienas ekonomiškiausių klasėje.

Lengva naudoti ir prižiūrėti


Šį spausdintuvą labai paprasta įdiegti ir valdyti. Lengva pakeisti dažų kasetes, o dėl specialių triukšmą slopinančių savybių darbo aplinka yra tylesnė ir malonesnė, taigi lengvai susikaupsite darbui. Galite būti tikri, kad patogi „Canon“ CAPT spausdintuvo tvarkyklė leis sutaupyti laiko ir išgauti išskirtinius spalvotus atspaudus.

Apdovanojimai

Gaminio specifikacija

Sužinokite daugiau apie „Canon i-SENSYS LBP7018C“, jo funkcijas ir pajėgumus.

USB connection

USB jungtis

High print quality

Aukšta spausdinimo kokybė

Canon Advanced Printing Technology

„Canon“ pažangi spausdinimo technologija

Žingsniai į priekį

Kur įsigyti

Paprastos priežiūros planas

Užsitikrinkite visišką ramybę – apsaugokite savo „Canon“ pirkinį.

Sužinokite daugiau

Easy Service Plan