Canon i-SENSYS LBP710Cx

i-SENSYS LBP710Cx

Spartus lazerinis spausdintuvas kompaktiškame korpuse. Šis didelio našumo spausdintuvas idealiai tinka aukštų reikalavimų darbo aplinkai.

Pranašumai

  • Puikios kokybės spalvinis spausdinimas 33 psl./min. (A4) ir 55 psl./min. sparta (A5 – gulsčiai)*
  • Didesnis produktyvumas iki 1 200 puslapių padidinus popieriaus talpą
  • Yra kompaktiškas, todėl tinka įvairiausiai aplinkai
  • Mobilusis spausdinimas iš išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių
  • Efektyvus naudojimas su didesnės talpos dažų kasetėmis „Genuine Canon“
  • Nauja didesnio našumo kasetė „S Toner“ spartesniam ir mažiau energijos eikvojančiam spausdinimui
  • Automatinis kasetės sandariklio pašalinimas, kad būtų lengviau įrengti kasetę
  • Paprastas valdymas per tinklą
  • Pasirenkamas saugusis spausdinimas ir saugojimas
  • Paprastas dvipusis spausdinimas išlaidoms ir atliekoms sumažinti

Ypatybės išsamiai

Pažvelkite įdėmiau į Canon i-SENSYS LBP710Cx

Spartus ir lankstus spausdinimas


Visas spalvas 33 p./min. sparta spausdinantis LBP710Cx idealiai tinka verslui, kuriam reikalingas patikimas ir lankstus spausdintuvas. Dėl galimybės naudoti papildomą popieriaus tiekimo kasetę, tai yra tobulas sprendimas moderniai tinkle veikiančiai darbovietei.

Didelė talpa mažame kūne


Produktyviam darbui reikalingas didelės talpos spausdintuvas, todėl LBP710Cx turi didelę standartinę 650 psl. talpą, kurią galima išplėsti iki 1 200 puslapių. Kompaktiškas ir pajėgus biuro padėjėjas, kurio didesni pajėgumai vis dar telpa mažame korpuse. LBP710Cx universalumas garantuoja jo tinkamumą bet kokiai užduočiai. Nuo A5 iki A4 formato dvipusiai dokumentai – per kelias sekundes.

Darbas iš bet kur


Spausdintuvas LBP710Cx palaiko programas „Apple AirPrint“ (iOS) ir „Mopria“ („Android“), todėl galėsite spausdinti iš visų suderinamų įrenginių. Taip pat galėsite naudotis pažangesnėmis funkcijomis su programa „Canon PRINT Business“. Jei darbovietėje naudojama „Google“, spausdintuvas LBP710Cx jau yra paruoštas sklandžiam spausdinimui iš „Google Cloud“.

Didesnės talpos dažų kasetės


„Canon“ pakeitė savo dažų kasečių konstrukciją, kad ji būtų geresnė nei bet kada. Dabar įdėjus dažų kasetę automatiškai pašalinamas jos viduje esantis sandariklis – taip sumažėja atliekų skaičius ir sutrumpėja įrengimas. To paties kompaktiško dydžio dažų kasetės „Genuine Canon“ tapo talpesnės, todėl dar produktyvesnės.

Išskirtinė „Canon“ vaizdo kokybė


Nesvarbu, ar spausdinate pristatymo medžiagą atsakingam posėdžiui, ar lankstinukus klientams, LBP710Cx garantuoja aukščiausios lazerinės kokybės spalvotus grafinius elementus, vaizdus ir tekstą, kurie paliks įspūdį skaitytojams. Pripažintos „Canon“ žinios vaizdų atkūrimo srityje garantuoja, kad bet kokio dydžio įmonė galės sukurti tiesių linijų, ryškaus teksto ir aukštos raiškos dokumentą ir taip sudaryti modernaus verslo įvaizdį.

Pažangios darbo tinkle galimybės


LBP710Cx – tai ypač universalus jūsų spausdintuvų parko papildymas. Spausdintuvas visiškai palaiko PCL5e/6 ir „Adobe PostScript“ spausdintuvų kalbas, todėl jį galima be vargo integruoti į valdomą tinklą. LBP710Cx taip pat puikiai tinka valdomų spausdinimo paslaugų aplinkai ir yra suderinamas su „Canon“ nuotoline paslaugų valdymo sistema „e-Maintenance“. Spausdintuvą LBP710Cx taip pat galima integruoti į „Canon“ išvesties valdymo platformą „uniFLOW“ ir taip pasinaudoti paslaugos „My Print Anywhere“ efektyvumu ir saugumu bei papildoma apskaitos ir išlaidų atgavimo nauda.

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon i-SENSYS LBP710Cx“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Automatic double sided printing

Automatinis dvipusis spausdinimas

+1 Optional Paper Cassette

+1 pasirinktinai įsigyjama popieriaus kasetė

PCL Printing

PCL spausdinimas

PostScript Printing

„PostScript“ spausdinimas

Tablet and smartphone ready

Parengtas naudoti su planšetiniais kompiuteriais ir išmaniaisiais telefonais

* Iš standartinės kasetės

Gaminio atvaizdai pateikiami tik kaip iliustracijos. Kai kurios funkcijos yra pasirinktinės. Išsamesnės informacijos ieškokite gaminio specifikacijų lape arba kreipkitės į vietinį „Canon“ pardavimo atstovą.