Canon i-SENSYS LBP7110Cw

i-SENSYS LBP7110Cw

Šis kompaktiškas A4 lazerinis spausdintuvas veikia iki 14 p./min. greičiu spalviniu ir nespalviniu režimu. Jis turi įtaisytą „Wi-Fi“ prieigą ir puikiai tinka nuolatinės aukštos kokybės pageidaujantiems smulkiesiems verslininkams.

Pranašumai

  • Profesionalaus lygio kokybės A4 spalvinis spausdinimas
  • Aptakus, kuklus dizainas puikiai tinka smulkiam verslui
  • Puikiai tinka dalytis mažose darbo grupėse
  • 14 p./min. nespalviniu ir spalviniu režimu
  • Iki 1200 x 1200 tšk. / colyje spausdinimo raiška
  • „Wi-Fi“ jungtis
  • Daugiafunkcės spalvoto rašalo kasetės

Ypatybės išsamiai

Apžiūrėkite „Canon i-SENSYS LBP7110Cw“ atidžiau

Nuolat spausdinkite aukščiausia kokybe


Maži biurai ir darbo grupės gali daryti profesionalaus lygio kokybės A4 spalvinius lazerinius spaudinius. Spausdintuvas „LBP7110Cw“ veikia 1200 x 1200 tšk. / colyje spausdinimo raiška, tad puikiai tinka kurti aukštos kokybės spalvinius spaudinius pardavimo ir rinkodaros užduotims arba dokumentus su kokybiškais piešiniais bei aiškiu tekstu. Naudojant spausdintuvą „LBP7110Cw“ paprasta nuolat pasiekti įspūdingų rezultatų, nes išvengiama išlaidų svarbioms spausdinimo paslaugoms pirkti iš kitų įmonių.

Kompaktiškas ir patogus dizainas


Spausdintuvas „LBP7110Cw“ aptakia, kuklia forma sklandžiai įsilieja į biurų aplinką. Dėl savo kompaktiškumo šis stalinis spausdintuvas lengvai tilps ten, kur svarbu taupyti vietą. Dėl šiuolaikiško dizaino ir tylaus veikimo šį įrenginį galima statyti klientų aptarnavimo erdvėse.

Paprasta dalytis dėl esančios tinklo ir „Wi-Fi“ prieigos


Įrenginys „LBP7110Cw“ pritaikytas naudoti asmeniškai arba dalytis mažose darbo grupėse per įtaisytą tinklo sąsają. Nuotolinė naudotojo sąsaja (RUI) suteikia naudotojams ir administratoriams galimybę stebėti ir valdyti įrenginio būseną iš savo žiniatinklio naršyklių. Spausdintuve „LBP7110Cw“ įtaisyta „Wi-Fi“ prieiga, per kurią galima visiškai paprastai prisijungti prie bevielio tinklo nenaudojant nepageidaujamų erdvę užgriozdinančių laidų.

Taupykite laiką ir dirbkite našiau


14 p./min. nespalvinis ir spalvinis spausdinimas padeda sparčiau užbaigti svarbias ar skubias užduotis. „Canon“ spartaus pirmojo spaudinio technologija pagreitina perjungimą iš miego būsenos, tad nebereikės gaišti brangaus laiko laukiant, kol spausdintuvas įšils. 150 lapų kasetė sumažina poreikį pildyti atsargas, todėl nereikia pertraukti darbo taip mažėjant našumui.

Paprastas valdymas ir priežiūra


Universalių kasečių sistema sumažina priežiūros poreikį ir užtikrina nuolatinį aukštos kokybės spausdinimą. Norint dar labiau sutrumpinti priežiūrai skirtą laiką, galima naudoti didesnio našumo juodos spalvos kasetę. Tiesiog pakeiskite kasetę, kurioje yra dažomųjų miltelių, būgnelis ir valymo įrenginiai, ir spausdintuvas bus kaip naujas. Kasetes pakeisite paprastai, greitai ir švariai dėl to, kad jas patogu įdėti iš priekio.

Darbas mažomis sąnaudomis ir taupant energiją


Spausdintuvas „LBP7110Cw“ miego būsenos suvartoja vos 0,9 vato energijos. Jis turi „Energy Star“® sertifikatą, o jo TEC* (įprastinių energijos sąnaudų) įvertis yra geriausias rinkoje, todėl galite siekti savo tikslų aplinkosaugos ir tvarumo srityse bei sumažinti darbo sąnaudas.

  • * TEC nurodo įprastą gaminio per savaitę suvartojamos energijos kiekį. Bandymų metodologija nustatyta „Energy Star“®:
  • http://www.eu-energystar.org.

Apdovanojimai

Gaminio specifikacija

Sužinokite daugiau apie „Canon i-SENSYS LBP7110Cw“, jo funkcijas ir pajėgumus.

USB connection

USB jungtis

Use and share over network

Naudokitės ir dalykitės tinkle

Use and share wirelessly

Dalykitės naudodamiesi belaidžiu ryšiu

Žingsniai į priekį

Kur įsigyti

Mobiliosios priemonės

Laisvai spausdinkite iš mobiliųjų įrenginių

Sužinokite daugiau

Paprastos priežiūros planas

Užsitikrinkite visišką ramybę – apsaugokite savo „Canon“ pirkinį.

Sužinokite daugiau

Easy Service Plan