Canon i-SENSYS LBP7680Cx

i-SENSYS LBP7680Cx

Įdiegus MEAP platformą į naujosios kartos „Canon“ lazerinius spausdintuvus, „i-SENSYS LBP7680Cx“ spausdintuvas nustatė naujus produktyvumo, duomenų apsaugos, aplinkosaugos ir sprendimų integravimo standartus.

Pranašumai

  • Lazeriniu metodu spausdina 20 p./min sparta spalvotai ir nespalvotai
  • 9600 x 600 taškų colyje spausdinimo raiška
  • 768 MB standartinė atmintinė
  • Intuityvus valdymo skydelis
  • Suderintas su spausdinimo kalbomis „PCL5c/6“ ir „Adobe® PostScript“
  • „Gigabit Ethernet“ jungtis
  • Įdiegta platforma MEAP
  • Suderintas su „IPSec“ ir „LAN IEEE 802,1x“
  • Tiesioginis spausdinimas iš USB laikmenų

Ypatybės išsamiai

Apžiūrėkite „Canon i-SENSYS LBP7680Cx“ atidžiau

Naujos kartos technologija


Pirmą kartą „Canon“ lazeriniame spausdintuve įdiegta MEAP – mūsų platforma, sukurta „Java“ kalba ir skirta taikomosioms programoms kurti, – todėl galite kurti sprendimų taikomąsias programas, laikomas pačiame spausdintuve. Ji leidžia sklandžiai spausdintuvą „i-SENSYS LBP7680Cx“ integruoti į sistemą „uniFLOW“, taigi daug lengviau kontroliuoti spausdinimą ir sumažinti išlaidas.

Ypač našus spalvinis lazerinis spausdintuvas


Maksimaliai padidinkite produktyvumą intensyviai dirbančiose darbo grupėse su šiuo stilingu spalviniu lazeriniu spausdintuvu, kuriame įdiegta dvipusio spausdinimo funkcija. Šis įrenginys yra pakankamai kompaktiškas, kad tilptų ant darbo stalo, todėl naudotojai gali patogiai spausdinti savo darbo vietoje. Jis greitai ir tyliai – 20 puslapių per minutę spalvotai ir viena spalva – išspausdina profesionalams tinkamos kokybės dokumentus. Be to, dėl „Canon“ spartaus pirmojo spaudinio pateikimo technologijų dokumentų nereikia ilgai laukti.

Profesionalų lygmens spausdinimo kokybė


Spausdintuvas „i-SENSYS LBP7680Cx“ spausdina aukšta kokybe 9600 x 600 taškų colyje (dpi) raiška, kuri pagerinama automatinio atvaizdo tobulinamo (AIR) technologijos dėka, ir kiekvienas puslapis yra puikios kokybės. Spausdintuve standartiškai įdiegta 768 MB atmintinė, leidžianti apdoroti didelių apimčių užduotis, sudėtinius dokumentus ir grafinius vaizdus, taip pat patenkinti spausdinimo per tinklą reikmes.

Paprastas naudoti


Šį spalvinį lazerinį spausdintuvą gali lengvai valdyti net ir nepatyrę naudotojai. Intuityviame 5 eilučių skystųjų kristalų (LCD) ekrane lengva peržiūrėti ir nustatyti įvairius įrenginio parametrus.

Lanksčios jungimo galimybės


„i-SENSYS LBP7680Cx“ sklandžiai integruojamas į verslo terpę, nes jis suderintas su rinkoje paplitusiomis standartinėmis spausdinimo kalbomis „PCL5c/6“ ir pasirinktinai diegiama „Adobe PostScript“. Taip pat spausdintuve įmontuota „Gigabit Ethernet“ jungtis, leidžianti atlikti didelių apimčių užduotis ir užtikrinanti optimalų veikimą tinkle.

Pažangios apsaugos funkcijos


Apsaugokite informaciją naudodami tokias pat pažangias funkcijas, kokios diegiamos mūsų daugiafunkciuose spausdintuvuose „imageRUNNER ADVANCE“, įskaitant „IPSec“ ir „IEEE 802,1x“. Pasirinktinai diegiama spausdinimo iš saugios pašto dėžutės funkcija apsaugo slaptą informaciją, todėl galite būti tikri, kad konfidencialūs dokumentai bus patikimose rankose.

Tiesioginis spausdinimas iš USB laikmenų


„i-SENSYS LBP7680Cx“ yra pirmasis „Canon“ lazerinis spausdintuvas, tiesiogiai spausdinantis iš bet kokios USB laikmenos. Jis spausdina TIFF, JPEG, PDF ir XPS failus. Aiškiame ekrane naudotojai lengvai pasirinks reikiamą failą ir greitai jį išsispausdins.

Apdovanojimai

Gaminio specifikacija

Sužinokite daugiau apie „Canon i-SENSYS LBP7680Cx“, jo funkcijas ir pajėgumus.

PCL Printing

PCL spausdinimas

USB connection

USB jungtis

Use and share over network

Naudokitės ir dalykitės tinkle

Automatic double sided printing

Automatinis dvipusis spausdinimas

+1 Optional Paper Cassette

+1 pasirinktinai įsigyjama popieriaus kasetė

User friendly LCD display

Naudotojui patogus LCD ekranas

High colour print quality

Aukšta spalvinio spausdinimo kokybė

Optional Secure print

Pasirinktinai įsigyjama saugaus spausdinimo įranga

Tablet and smartphone ready

Parengtas naudoti su planšetiniais kompiuteriais ir išmaniaisiais telefonais

Žingsniai į priekį

Kur įsigyti

Mobiliosios priemonės

Laisvai spausdinkite iš mobiliųjų įrenginių

Sužinokite daugiau

Paprastos priežiūros planas

Užsitikrinkite visišką ramybę – apsaugokite savo „Canon“ pirkinį.

Sužinokite daugiau

Easy Service Plan