Darbui

Internetinės kameros

Kai sekimas yra tikrai svarbus, „Canon“ tinklo kamerų asortimente rasite sprendimą. Kompaktiškos, bet labai efektyvios, jos pasižymi išskirtine vaizdo kokybe net menko apšvietimo zonose, kur saugos rizika yra padidinta.

„Canon“ technologijų stiprybės

„Canon“ tinklo kamerose įrengtas išsamus galimybių komplektas: realiojo laiko vaizdo koregavimas, keletas transliacijų ir pažangi vaizdo įrašų analizė, kurią pasitelkus duomenys kruopščiai apdorojami, stebimi ir žymimi galimi saugos pažeidimai, o taip surenkami įtikinami įkalčiai.

Canon Technology Strengths_370

Nauda klientui

Vaizdų sudarymas bet kokiomis apšvietimo sąlygomis

Imaging Across All Lighting Conditions

Pasitelkiant plačią optinių ir vaizdo apdorojimo technologijų gamą, „Canon“ tinklo saugos kameros teikia tikslius, labai detalius vaizdus bet kokiomis apšvietimo sąlygomis.

Projekto išlaidų mažinimas

Minimising Project Costs

Platus matymo kampas ir galimybė iš anksto aptikti pavojingas situacijas suderinti su patikima apsauga nuo nepalankių oro sąlygų ir smūgių, todėl teikiama daug apsaugos galimybių ir sumažinamos projekto išlaidos.

Gaminių asortimentas

Remiantis daugiau nei 70-ies metų patirtimi vaizdo apdorojimo srityje sukurtos „Canon“ tinklinės kameros aprėpia visus kampus. Šių kamerų PTZ, gaubtiniai ir dėžiniai modeliai, veikiantys „Full HD“ arba 1,3 MP raiška, pasižymi plačiu regos lauku ir įspūdinga vaizdo kokybe net prietemoje.

PTZ kameros

Kameros su gaubtu

Dėžinės kameros

Stebėkite plačias erdves ir lengvai sekite objektus naudodami mūsų kamerų panoraminio vaizdo, palenkimo ir priartinimo (PTZ) funkcijas. Jos puikiai tinka tokioms užduotims kaip transporto srautų valdymas ir miesto erdvių stebėjimas.

Mūsų kameros su gaubtu – tai įrodymas, kad stebėjimo priemonės gali būti nepastebimos. Šios kompaktiškos ir akiai malonios kameros puikiai tinka ir vidaus, ir lauko erdvėms.

Mūsų dėžinės kameros, pritaikytos įvairaus pobūdžio užduotims, pasižymi plačiu regos kampu ir yra paprastos įrengti tiek ant sienos, tiek ant lubų.

Mokymas ir priežiūra

Pavyzdžių nagrinėjimas

Case studies

Skaitykite mūsų klientų istorijas ir sužinokite, kaip „Canon“ tinklo kameros padėjo išspręsti realius apsaugos iššūkius.

  Sistemos projektavimo įrankiai

  System Design Tools

  Šie įrankiai padeda suprojektuoti specialiai pritaikytą sprendimą bet kokiam scenarijui.

  Papildomi ištekliai internetu

  Atsisiųskite programinę įrangą, programinę aparatinę įrangą ir žinynus savo tinklo kamerai.

  Ankstesnių tinklo kamerų paieška

  Raskite senesnių tinklo kamerų specifikacijas ir informaciją apie suderinamus priedus mūsų archyve laikomų gaminių skyriuje.