Darbui

Dėžinės kameros

Mūsų dėžinės kameros, pritaikytos įvairaus pobūdžio užduotims, pasižymi plačiu regos kampu ir yra paprastos įrengti tiek ant sienos, tiek ant lubų. Šie galingi modeliai fiksuoja vaizdą raiška iki „Full HD“, turi optinio ir skaitmeninio priartinimo, išmaniąsias funkcijas ir išmanaus šešėlių valdymo priemonę, o taip pat, jeigu jums svarbus diskretumas, tarp jų yra ir itin kompaktiška kamera.

Platus regos kampas

Platus, iki 112 laipsnių regos kampas leidžia naudojant vienintelę kamerą stebėti dideles erdves. Tai leidžia sutaupyti stebėjimo tinklams naudojant mažiau kamerų. Naudojant net ir plačiausią regos kampą, vaizdo kokybė išlieka įspūdinga, nes optiškai pakoreguotas „Canon“ objektyvas sumažina išgaubto vaizdo efektą.

Wide angle views
Simple to set up

Paprasta įrengti ir naudoti

Šios kameros parengtos greitai ir paprastai įrengti vos tik išėmus jas iš dėžės – jos įrengiamos be jokio papildomo pasiruošimo. Įvairūs montavimo lauke priedai leidžia įvairiapusiškai montuoti kameras lauke ant sienų, lubų ar stulpo. Naudojant mūsų VB-H ir VB-M dėžines kameras, elektroninė galinio fokusavimo sistema išlaiko fokusavimą priartinant vaizdą.

Kameros su gaubtu

Dome Cameras

Mūsų kameros su gaubtu – tai įrodymas, kad stebėjimo priemonės gali būti nepastebimos. Šios kompaktiškos ir akiai malonios kameros puikiai tinka ir vidaus, ir lauko erdvėms.

PTZ kameros

IPTZ Cameras

Stebėkite plačias erdves ir lengvai sekite objektus naudodami mūsų kamerų panoraminio vaizdo, palenkimo ir priartinimo (PTZ) funkcijas. Jos puikiai tinka tokioms užduotims kaip transporto srautų valdymas ir miesto erdvių stebėjimas.