Darbui

Projekto išlaidų mažinimas

Minimising Project Costs_Billboard

Platus regos kampas

Dėl plataus matymo kampo didelį plotą galima stebėti su mažiau kamerų. Optimaliai išdėsčius aukštos kokybės asferinius objektyvo elementus, į kameros jutiklį ne tik patenka daugiau šviesos, kad būtų gauti šviesesni, didelės raiškos vaizdai, bet ir sumažinamas tradicinis išgaubto vaizdo efektas.

„Vienas iš „Canon“ konstrukcijų tikslų – užtikrinti, kad mūsų kameros turėtų plačiausią, koks tik galimas, matymo kampą, kad būtų galima maksimaliai sumažinti kamerų, kurias reikia naudoti bet kuriame projekte ar įrengtoje sistemoje, skaičių. Taip ne tik mažinamos įrengimo išlaidos, bet sutaupoma ir pralaidumo bei saugojimo reikalavimų sąskaita.“

Nuotolinė PTRZ sąranka „Canon“ kamerose su fiksuotu kupolu

Įrengus ir prijungus prie tinklo, kameros padėtis ir matymo kampas gali būti elektroniniu būdu koreguojami, pasitelkus kameros kampo nustatymo įrankį. Dėl intuityvių panoraminio vaizdo, pakreipimo, sukimo, mastelio keitimo ir fokusavimo valdiklių vienas asmuo gali nuotoliniu būdu sukonfigūruoti kamerą, taigi, sutaupoma ir laiko, ir pinigų.

„PTRZ – tai unikali „Canon“ kamerų su fiksuotu kupolu funkcija. Naudodamas šį įrankį asmuo, vykdantis integraciją, gali sutaupyti laiko ir pinigų bet kurio projekto įrengimo fazėje.“

Įtaisytosios analizės priemonės

Išmanioji aplinkos analizė galite padėti operatoriams nustatyti nerimą keliančias situacijas. Galima pasirinkti analizuoti iki 15 plotų, naudojant judančių, paliktų, pašalintų objektų aptikimo, kameros gadinimo, linijos praėjimo ir įsibrovimo aptikimo funkcijas. Pasitelkus susijusių įvykių funkciją vaizdo įrašo įjungiamus pavojaus signalus galima logiškai derinti taip, kad būtų sudaryti sąlyginiai pavojaus signalų paleidikliai. Pridėjus riksmo garsumo aptikimą gauta daugiau lankstumo, ir kai pavojaus signalas paleidžiamas, kameros pradeda įrašymą, nusiunčia vaizdus į nuotolinį serverį arba net siunčia įspėjimą el. paštu.

„Visose „Canon“ kamerose teikiamas įtaisytųjų analizės priemonių asortimentas. Dėl tokio lankstumo lygio užtikrinamas didesnis lankstumas įrengiant kameras daugelyje bet kokios skalės ar sudėtingumo projektų“.

Įsibrovimo aptikimas

Paliktų objektų aptikimas

Judesio aptikimas

Pašalintų objektų aptikimas

Gadinimo aptikimas

Linijos perėjimo aptikimas

Didesnis saugumas

Vaido įrašų duomenų vientisumo apsaugojimas visame tinkle kritiškai svarbus, kai kameros naudojamas didelio saugumo sąlygomis. Pažangūs saugos protokolai IEEE 802.1X ir „IPSec“ teikia galimybę šifruoti siunčiamus duomenis ir apsaugoti atskirus paketus, kad būtų išlaikytas užfiksuotos filmuotos medžiagos konfidencialumas.

Automatinis sekimas

Skirtingai, nei įprastiniai sprendimai, „Canon“ automatinio sekimo funkcija efektyviai sujungia kameros išmanųjį judančių objektų aptikimą ir kameros PTZ valdymą, kad sekami objektai išliktų ekrano centre. Dėl automatinio mastelio keitimo objektai išlieka to paties dydžio, kad ir kur nukeliautų. Nustačius laiko limitą ir grįžimą į aptikimo padėtis, kamera gali pasiekti ir sekti taikinį bemaž netaikant valdymo rankomis.

Didelis greitis, valdomas tikslumas

„Canon“ pažangiuose PTZ mechanizmuose įdiegtos mūsų naujausios variklių konstrukcijos inovacijos, kad galėtume jums pateikti iki šiol jautriausią ir tiksliausią PTZ kamerą. Puikūs pažingsniui veikiantys varikliai, 360⁰ nepertraukiamas sukimasis 450⁰/sek. ir galimybė automatiškai apversti vaizdą – tai sąlygos, dėl kurių operatoriai gali lengvai sekti subjektus ir stebėti, kaip vystosi situacija.

Pralaidumo valdymas (ADSR)

„Canon“ konkretaus ploto duomenų dydžio mažinimo technologija – tai efektyvus pralaidumo valdymo įrankis. Operatoriai gali laisvai nustatyti iki aštuonių atskirų plotų, kuriuose gaunamas pačios aukščiausios kokybės vaizdas, o ADSR taiko aukštesnio lygio glaudinimą likusioms mažiau svarbioms aplinkinėms sritims. Dėl šio lankstaus požiūrio lengviau valdyti siuntimo spartos naudojimą, fiksuojant sritis detaliai, kur to reikia labiausiai.

Įrašymas į SD kortelę („Onvif“ G profilis)

Turint galimybę gauti įrašytą filmuotą mežiagą iš saugojimo laikmenų, įdėtų į kamerą, ir vykdyti paiešką joje, pasiekiamas didesnis bet kokio sekimo sprendimo lankstumas.

Dėl atitikties ONVIF G profilio standartizuotam ryšiui mūsų suderinami VMS sprendimai gali prieiti prie šios funkcijos ir visapusiškai ją valdyti.

Aplinkosaugos reikalavimai (NEMA250 4X tipas)

Kameros, parengtos naudoti lauke, papildomai atitinkančios NEMA 4X, tenkina aukščiausio lygio aplinkosaugos reikalavimus pakrantėse ir aplinkoje, kurioje yra korozinių cheminių medžiagų.

Šių tvirtų ir ilgaamžių kamerų naudingumas padidėjo ir dėl išplėsto naudojimo temperatūros intervalo (-50 ⁰C – +55 ⁰C), be to, jas galima patikimai paleisti, kai temperatūra yra vos -30 ⁰C.

Apsauga nuo nepalankių lauko oro sąlygų (IP66)

Kai reikia apsaugos nuo nepalankių sąlygų, lauke naudoti parengtos kameros, pažymėtos IP66 sertifikatu, užtikrina aukšto lygio apsaugą nuo dulkių ir vandens. Jei staiga imtų pilti lietus ar sritį užlietų galingas vandens srautas, kamera bus tinkamai apsaugota.

Apsauga nuo vandalizmo (IK10)

Kameros, atitinkančios Europos standartą EN 62262, pažymėtos IK10 sertifikatu, yra patikimai apsaugotos nuo išorinio poveikio. Iš polikarbonatų pagamintos kupolo apsaugos, įtraukiami objektyvo mechanizmai ir tvirti išoriniai gaubtai užtikrina, kad šių kamerų konstrukcija pajėgi atlaikyti užpuolimą.