Darbui

PTZ kameros

Mūsų kamerų priartinimo, palenkimo ir priartinimo funkcijos leidžia be pastangų stebėti dideles erdves ir lengvai sekti objektus. Šie modeliai yra paprasti įrengti ir turi platų regos lauką, tad puikiai tinka tokioms užduotims kaip transporto srautų valdymas, miesto erdvių bei stambių prekybos kompleksų stebėjimas.

Platus regos laukas

Kai reikia stebėti dideles erdves, šių modelių panoraminio vaizdo, palenkimo ir priartinimo funkcijos pateisina investicijas. Jų dėka galima rankiniu būdu arba automatiškai greitai aprėpti dideles erdves ir lengvai sekti bei stebėti objektus. Jeigu reikia atidesnio žvilgsnio, galinga priartinimo funkcija leidžia fiksuoti detalius, aukštos kokybės stambius planus net ir prietemoje.

Fieldof View
Optional housings

Pasirinktiniai montavimo korpusai ir priedai

Mūsų PTZ kameras galima maitinti per elektros tinklą arba per eterneto jungtį, tad jos teikia įvairiapusiškų įrengimo galimybių. Įvairios kamerų montavimo parinktys, pavyzdžiui, montavimas dūmų detektoriuje arba atvirai, leidžia jas pritaikyti skirtingoms aplinkoms, nuo automobilių stovėjimo aikštelių iki koncertų salių.

Dėžinės kameros

Box Cameras

Mūsų dėžinės kameros, pritaikytos įvairaus pobūdžio užduotims, pasižymi plačiu regos kampu ir yra paprastos įrengti tiek ant sienos, tiek ant lubų.

Kameros su gaubtu

Dome Cameras

Mūsų kameros su gaubtu – tai įrodymas, kad stebėjimo priemonės gali būti nepastebimos. Šios kompaktiškos ir akiai malonios kameros puikiai tinka ir vidaus, ir lauko erdvėms.