Darbui

Sistemos projektavimo įrankiai

Šie įrankiai padeda suprojektuoti specialiai pritaikytą sprendimą bet kokiam scenarijui.
Informuojame, kad už „Canon“ tinklo kamerų pardavimą ir priežiūrą nuo šiol yra atsakinga „Canon“ įmonių grupės bendrovė „Axis Communications“ ›

Sistemos projektavimo įrankiai

Reikiamos vietos diske (RDS) įrankis

Nustatyti saugyklos ir pralaidumo reikalavimus – esminė dalis, projektuojant bet kokį tinklo sekimo sprendimą. Naudodami šį paprastą skaičiuotuvą galite rinktis iš daugelio įvairių palaikomų kodekų, kadrų dažnių ir raiškos verčių, o tada nustatyti bendruosius saugyklos reikalavimus.

Matymo kampo (AOV) įrankis

Maksimaliai padidinus platų matymo kampą galima sumažinti projekto išlaidas. Tiesiog pasirinkite tinkamą kamerą, raišką ir objektų dydį, tada šis įrankis apskaičiuos visas reikiamas detales.

Fotoaparato išdėstymo simuliatorius

Fotoaparato išdėstymo simuliatorius padės sukurti pasirinktinį išdėstymą bet kokiam scenarijui. Tiesiog įkelkite patalpų planą, nustatykite mastelį ir pradėkite plane pele dėlioti fotoaparatus.

„Canon“ kameros valdymo įrankis (CCMT)

CCMT – tai paprastas ir efektyvus įrankis, sukurtas tam, kad sekimo sprendimo parengimas ir konfigūravimas būtų pastangų nereikalaujanti užduotis. CCMT, kuriame teikiami pradinio nustatymo įrankiai, taip pat sudėtingesnės ir pažangios kameros nuostatos, yra, ko gero, vienintelis įrankis, kurios įrengimo inžinieriui prireiks sprendimui įgyvendinti.

Kameros kampo nustatymo (PTRZ) įrankis

Intuityvioje kameros kampo nustatymo įrankio naudotojo sąsajoje rasite nuotolinę prieigą prie PTRZ kamerų matymo krypties, keičiamo mastelio ir fokusavimo.

PTRZ kameros:
VB-M600D / VE, VB-M620D / VE, VB-M640V / VE, VB-M641V / VE,
VB-H610D / VE, VB-H630D / VE
VB-M700F, VB-M741LE, VB-M740E
VB-H710F, VB-H730F

Kameros priedų suderinamumo įrankis

Su šia interaktyvia „Excel“ skaičiuokle lengviau nustatysite, kurių priedų ir jungiamųjų detalių gali prireikti, atsižvelgiant į įvairias montavimo parinktis.

VMS suderinamumo lentelė

Dėl pasaulinės integracijos programos „Canon“ tinklo kameros yra suderinamos ir daugeliu trečiųjų šalių vaizdo įrašų valdymo programinės įrangos (angl. Video Management Software, VMS) ir tinklo vaizdo įrašymo prietaiso (angl. Network Video Recorder, NVR) sprendimų, ir šis skaičius vis auga. Daugiau informacijos rasite atsisiuntę naujausią „Excel“ skaičiuoklę.

Jūsų tinklo kameros priežiūra

Atsisiųskite programinę įrangą, programinę aparatinę įrangą, žinynus ir trikčių šalinimo sprendimus savo kamerai.

Ankstesnių NVS kamerų paieška

Mūsų archyve laikomų gaminių skyriuje raskite senesnių NVS modelių specifikacijas ir informaciją apie suderinamus priedus.