Darbui

„Canon“ technologijų stiprybės

Mūsų tinklo kamerų asortimentui pritaikytos garsiosios technologinės inovacijos, skirtos profesionalioms kino kameroms, taigi, aukštos kokybės vaizdo apdorojimas ir pripažintos objektyvų technologijos užtikrina, kad jūs nuolat būtumėte informuoti.

Canon Technology Strengths_Billboard

Garsioji objektyvų technologija

Pasitelkus „Canon“ optinę technologiją mūsų tinklo kamerose panaudojami spartūs, šviesūs objektyvai ir teikiami aiškūs, ryškūs vaizdai su minimaliais iškraipymais.

Veiksmingi UD (itin mažos sklaidos) stiklo elementai, pasižymintys aukštu refrakcijos rodikliu, slopina chromatinės aberacijos pasireiškimą, labai būdingą žymiai padidinantiems objektyvų komplektams, maksimaliai sumažina ir išgaubimo, ir įgaubimo iškraipymus ir užtikrina didelės raiškos visame plote, natūraliai atrodančius vaizdus visame keičiamo mastelio diapazone.

Jei sąlygas reikėtų papildyti taip, kad būtų įtrauktas infraraudonųjų spindulių apšvietimas, IR korekcinė objektyvo danga didina jautrumą, suvaldo vaizdo dubliavimą ir blyksnius, taip pat pagerina kameros veikimą esant silpnam apšvietimui.

Renowned lens technology_1_370
Standartinis plačiakampis objektyvas

Renowned lens technology_2_370
Didelio našumo objektyvas, su kuriuo gaunami minimalūs iškraipymai

Jutiklių technologija

CMOS jutikliai yra pagrindinis komponentas, taikomas visose tinklo kamerose. Pasitelkiant patentuotas technologijas „Canon“ jutikliai yra suprojektuoti taip, kad didelis jautrumas būtų suderintas su aukšta vaizdo kokybe ir mažu vaizdo triukšmu.

Siekiant itin didelio jautrumo, itin gero raiškos įgyvendinimo, šie jutikliai naudojami įvairiose srityse, pvz., medicininių tyrimų, sekimo, taip pat mūsų tinklo kamerose.

Vaizdo apdorojimas

Image processing


Su dvigubais vaizdo ir tinklo procesoriais – DIGIC DV III ir DIGIC NET II – galima sklandžiai fiksuoti, apdoroti, šifruoti ir perduoti vaizdus.

DIGIC DV III variklis, taip pat naudojamas „Canon Cinema EOS“ profesionaliose kino kamerose, užtikrina išskirtinę vaizdo įrašų kokybę, mažą vaizdo triukšmą, sklandžius atspalvių perėjimus bei ryškias ir tiksliai atkurtas spalvas, ypač esant silpnam apšvietimui.

Vaizdo analizė

Su kameroje įrengta išmaniąja vaizdo įrašų turinio analizės priemone galima realiuoju laiku analizuoti potencialius saugos pažeidimus. Vienoje scenoje galima nurodyti aptikti iki 15 sričių naudojant 8 skirtingus algoritmus, įskaitant įsibrovėlių ir riksmo aptikimo algoritmus.

Tokios galimybės pakeičia tradicinius pavojingų situacijų aptikimo metodus ir padeda sumažinti netikrų pavojaus signalų skaičių, padidinti efektyvumą bei sutaupyti vietos filmuotos medžiagos talpinimui, nes vaizdas paleidžiamas įrašyti tik esant tikram pavojui.

Pasitelkus susijusių įvykių funkciją pavojaus signalus galima logiškai derinti taip, kad būtų sudaryti sąlyginiai pavojaus signalų paleidikliai.


Image Analysis

Mechatronika, pritaikyta miniatiūriniam masteliui

Miniaturised Mechatronics


Esame stiprūs mechatronikoje (kompiuteriais valdomos elektromechaninės posistemės), pritaikytoje miniatiūriniam masteliui, todėl galime kurti gaminius, teikiančius daug naudos mūsų klientams.

Viena iš tokių sistemų – unikali nuotolinės konfigūracijos galimybė mūsų tinklo kamerose: PTRZ.

Įrengus ir prijungus prie tinklo, kameros padėtis ir matymo kampas gali būti elektroniniu būdu koreguojami, pasitelkus kameros kampo nustatymo įrankį. Kameros kryptį galima keisti intuityviai, spaudžiant panoraminio vaizdo / pakreipimo mygtukus, valdant sukimo ir mastelio keitimo slankiklius, matomus koregavimo lange. Dėl to konfigūravimą gali vykdyti tik vienas asmuo, o taip sutaupoma ir laiko, ir pinigų.