Pavyzdžių nagrinėjimas

Čia mes leidžiame kalbėti savo klientams. Mūsų klientai patys paaiškina, ką gavo dirbdami su „Canon“, – nuo naujų pajamų srautų grafinio meno versle iki sumažintų spausdinimo sąnaudų valstybės įstaigoje.

Žiūrėkite ir skaitykite toliau pateikiamas mūsų klientų istorijas ir sužinokite, kaip „Canon“ pasiūlytos priemonės padėjo atsakyti į tikrus verslui kylančius iššūkius.

Visi pavyzdžių tyrimai

ABC- Hero1

„ABC Imaging“

"Su darbų eiga „Océ PRISMA“ ir „Canon imagePRESS“ technologija supaprastinome savo operacijas, dėl to gauname naudos iš 50 % didesnio pralaidumo ir 30 % mažesnių išlaidų."

Ray Hawkins, generalinis direktorius

Skaitykite visą istoriją

Al-Amiriya Printing Press

"We have been a Canon client since 2007 and the best thing about Canon is their after sales and maintenance support; we have 1 copier which printed 22 million copies - this can never happen unless these 2 factors are present: the team and the staff are well trained, and the service and maintenance support are outstanding."

Emad Fawzi Farag, President Of The General Affairs

Watch the video

DWF-logo.jpg

„Alfa Laval“

"Dabar spausdinimo skyrius yra vertinamas kaip pelningas ir, palyginti su išorinėmis alternatyvomis, ekonomiškesnis pasirinkimas spausdinimo darbams."

Jørgen Beck-Jørgensen, spaudos produkcijos vadovas

Skaitykite visą istoriją

„Antonius Hypercare“

"Įrengti „Canon“ tinklo saugos kameras buvo fantastiškas sprendimas – ir dėl aukštos jų kokybės, ir dėl to, kaip jos paveikė mūsų kasdienį darbą. Rezultatai buvo matomi iškart."

René Groot, generalinis direktorius

Skaitykite visą istoriją

AH-Hero1

„Armstrong Watson“

"Prieš teikdama rekomendacijas, bendrovė „Canon“ daug dirbo, kad perprastų mūsų organizaciją ir išsiaiškintų, ką ir kaip kuo geriau reikia patobulinti. Klientų verslo specifikos supratimas yra ir mūsų pačių vertinama strategija, taigi buvome tvirtai įsitikinę, kad „Canon“ yra mums tinkama partnerė."

David Clarkson, komercijos direktorius

Skaitykite visą istoriją

„Barry Callebaut“

"„Canon“ padėjo pritaikyti bendro spausdinimo metodą. „Canon“ vienu ypu padėjo transformuoti šią organizaciją visame pasaulyje."

Skaitykite visą istoriją

DWF-logo.jpg

BD&H

"Peržvelgus įvairių gamintojų pasiūlymus tapo akivaizdu, kad „Océ“ įrenginiai galėtų mums pasiūlyti didžiausią gamybos greitį ir geriausią vaizdo kokybę už konkurencingą kainą. Su „Canon“ technine priežiūra ir moderniausiomis „Océ“ technologijomis dabar esame kūrybinė jėga, su kuria reikia skaitytis."

James Fox, direktorius

Skaitykite visą istoriją

„Beiersdorf“

"Tai ne tik padeda sutaupyti laiko, tai – visiškai kitoks darbo būdas."

Papanikolaou Zina, rinkodaros skyrius

Skaitykite visą istoriją

DWF-logo.jpg
DWF-logo.jpg

„BM Druck“

"Kalbėjomės su daugeliu tiekėjų, bet buvo sunku nepastebėti „Canon“ – tai tiekėjas, su kuriuo jau daugelį metų palaikome labai pozityvius santykius."

Rene Cassis, generalinis direktorius

Skaitykite visą istoriją

„Borealis AG“

"Mūsų tikslas buvo sklandžiai pereiti prie standartizuotos spausdinimo aplinkos, kuri taip pat visapusiškai sujungta į tinklą. To vedančioji motyvacija – teikti mūsų naudotojams labiau centralizuotą palaikymą, taip pat ir sutaupyti išlaidų priežiūrai bei palaikymui."

Jacky Cillen, informacinių technologijų ir sistemų (IT&S) komandos vadovas

Skaitykite visą istoriją

borealis
British-image1

Britų biblioteka

"Aukštos kokybės „Canon“ tinklo kameros paliko mums tokį stiprų įspūdį, kad planuojame padidinti turimą jų modelių kiekį iki 400 kamerų."

Bhanu Goud, apsaugos sistemų vadovas

Skaitykite visą istoriją

„Cavelti“

"„Canon“ išanalizavo visas mūsų verslo sritis, kad nustatytų, kaip galime pagerinti savo daugelio kanalų sprendimo būdą."

Marcel Bieri, apdorojimo prieš leidybą ir skaitmeninės medijos vadovas

Skaitykite visą istoriją

DWF-logo.jpg

Clive Booth

"Laikant spaudinį rankose apima ypatingas pojūtis. Jei perkate meno kūrinį, jis paprastai būna ant drobės. Tas pats yra su fotografija: kai ją perkate, norite ją pirkti ant popieriaus, ne monitoriuje, nes kai spaudiniai pagaminami ant popieriaus, galite juos laikyti rankose, o tai yra ypatinga. Tai – pagrindinė priežastis, kodėl turiu spausdintuvą."

Clive Booth

Skaitykite visą istoriją

Kolčesterio institutas

"Mums labai patiko „Canon“ rekomenduotas sprendimo būdas „Managed Print Services“, taip pat pasiūlytos „Canon“ projektų komandos profesionalumas ir tai, kaip glaudžiai jie buvo nusiteikę bendradarbiauti su mūsų pačių projektų komanda."

Gary Horne, direktoriaus pavaduotojas finansams ir operacijoms

Skaitykite visą istoriją

ABC- Hero1

„Documenteam“

"Ofsetine spauda neįmanoma ekonomiškai gaminti mažų kiekių. O dideli kiekiai yra per brangūs spausdinti dažų pagrindu veikiančiomis sistemomis."

Thorsten Bischof

Skaitykite visą istoriją

„Druck and Medien“

"Mūsų, MSP, pagrindinis tikslas – geriausias, koks tik galimas, klientų poreikių tenkinimas. Esame pasirengę imtis visko, kad mūsų klientai būtų patenkinti. Manome, kad perėję prie skaitmeninio rašalinio spausdinimo galėsime teikti naujoves, kurios laukia mūsų rinkų šiandien ir ateityje. „Canon“ nuo pat pradžių buvo puikus partneris priimant sprendimus dėl būsimos strategijos ir įgyvendinant tinkamus sprendimus. Su „Canon“ savo pašonėje kaip partneriu jaučiamės tinkamai pasirengę ateičiai."

Markus Stricker

Skaitykite visą istoriją

DM-hero1.jpg
DWF-logo.jpg

DWF

"„Canon“ paskyrė laiko suprasti unikalius mūsų organizacijos kaip visumos poreikius ir jos viziją, o jos konsultacijos padėjo mums nustatyti sritis, kuriose technologijos galėtų mums padėti dirbti sumaniau."

Janice Moores, paslaugų teikimo ir įsigijimų vadovas

Skaitykite visą istoriją

Rytų Lodiano taryba

"Mes daugmaž įsivaizdavome, ko siekiame, bet nežinojome kaip. „Canon“ patirtis diegiant daugybę skirtingų priemonių kitiems klientams mums išties padėjo atrasti tinkamą sprendimą."

Julie Caughey, finansų vadovė

Skaitykite visą istoriją

„EH Booth & Co Ltd“

"Dėl mūsų strategijos kuo daugiau dirbti su vietiniais tiekėjais, mūsų parduotuvėms jų pateikiamų sąskaitų asortimentas ir formatas panašiai skiriasi – nuo rašytų ranka ir keleto puslapių popierinių sąskaitų iki elektroninių sąskaitų. Su naująja sąskaitų apdorojimo sistema „Booths“ gauna daugiau funkcijų, susijusių su sąskaitų apdorojimu, ir daugiau žinių apie versle cirkuliuojančias sąskaitas."

Steve Sumner, finansų kontrolierius

Skaitykite visą istoriją

„Elwe“

"Su „Arizona 660XT“ galime išsaugoti kokybę ir pateikti užsakymus laiku. Galime pasiūlyti pardavimo vietos medžiagą mažesniais kiekiais ir už konkurencingą kainą."

Kirsten van Brummen, „Elwe“ specialiosios akcijos

Skaitykite visą istoriją

Sarab-LOGO.jpg
DWF-logo.jpg

Enfildo taryba

"Dirbdami su „Canon“ pasiekėme reikšmingų žingsnių kurdami pagrindus skyriaus padėčiai išsaugoti ir būsimam augimui paskatinti."

Skaitykite visą istoriją

„Eureco-Pharma BV“

"Iki praėjusių metų aš buvau susitaikęs su informacinių lapelių spausdinimo už bendrovės ribų trūkumais ir niekad nesvarsčiau kitų galimybių. Tačiau pasitaręs su „Canon“ atstovu ėmiau suvokti, jog galima daryti ir kitaip bei gauti iš to naudos."

Jan de Kreij, vykdantysis direktorius ir savininkas

Skaitykite visą istoriją

DWF-logo.jpg

„Evercore“

"Tai yra sveikatos priežiūros įmonė, todėl jos prekių ženklui labai svarbu, kad jis būtų nepriekaištingas ir skatintų pasitikėjimą tiek organizacijos viduje, tiek jos išorėje. „Canon“ atliko svarbų vaidmenį užtikrinant šį vientisumą."

Vanessa O’Reilly, rinkodaros vadovė

Skaitykite visą istoriją

„Eyes on Media“

"„Arizona“ įrenginių teikiama vaizdo kokybė ir pritaikymo galimybės gerokai patobulino mūsų nuotraukų spausdinimo paslaugas ir padėjo mums pritraukti naujų verslo galimybių. Labai nudžiugome, kai su mumis susisiekė „World Press Photo“, kurias žavimės jau daugelį metų. Žinojome, kad padedami „Canon“ ir „Arizona“ galėsite įgyvendinti daug pastangų reikalaujančias direktyvas."

Martin Minoli, įmonės savininkas

Skaitykite visą istoriją

„Falquon“

"„Canon“ teikė mums daug palaikymo, kad galėtume geriausiai pasinaudoti ONYX darbų eigos programų komplektu pažangiam spalvų valdymui. Mums tai – kritiškai svarbus darbų eigos aspektas, o dabar „Océ Arizona“ išvesties nuoseklumas yra išskirtinis."

Martin Prager, „Falquon“ direktorius

Skaitykite visą istoriją

„FC Dordrecht“

"Norėjome įrašyti ypač aukštos kokybės vaizdus visą laiką, ypač tose stadiono dalyse, kurioms tenka minimalus apšvietimas. Jautėme, kad pereiti nuo analoginio prie skaitmeninio sprendimo buvo vienintelis būdas tai pasiekti."

Jacques de Zeeuw, saugumo pareigūnas

Skaitykite visą istoriją

FC-hero1

„Formara“

"Nuo pat pradžių „Canon“ glaudžiai dirbo su „Formara“, padėjo mums atrasti poreikius atitinkančių priemonių, tada pateikė mums išsamią apžvalgą, kaip tos priemonės tiktų ir praverstų mūsų verslui, o galiausiai įdiegė įrangą ir surengė mokymus, užtikrinusius sklandų perėjimą ir didesnį darbo našumą."

Freddie Kienzler, vykdomasis direktorius

Skaitykite visą istoriją

Francis Combe akademija

"„Canon“ buvo vienintelis tiekėjas, kuris iš tiesų sutelkė dėmesį mūsų poreikiams ir pasiūlė aiškias priemones, kurių galima imtis, norint įgyvendinti mūsų ilgalaikę viziją."

Chris Turton – el. vadovas

Skaitykite visą istoriją

DWF-logo.jpg
FT-hero1

„FT Solutions“

"Investuoti į šias moderniausias skaitmenines spausdinimo sistemas – kritiškai svarbu mūsų sėkmei judant į priekį, ir jos jau pasirodė esą nepaprastai naudingos „FT Solutions“ bei mūsų klientams dėl, pvz., geresnės kokybės ir didesnio lankstumo."

Tom Gurd, generalinis direktorius

Skaitykite visą istoriją

Gary Knight

"Ši spausdintuvą turiu jau šešerius metus, ir aš jokiu būdu nesvarstyčiau galimybės įsigyti ką nors kita. Jis tikrai atlieka viską, ko tik jo paprašau, ir padaro tai labai gerai ir nuosekliai. Esu juo sužavėtas – iš tiesų, tai mano mėgstamiausias įrenginys."

Gary Knight

Skaitykite visą istoriją

GEV

"Man reikėjo ko nors patvaraus, paprasto naudoti ir pritaikomo mūsų poreikiams. Yra daug gero dizaino priemonių, bet tokiam smulkiam verslui kaip manasis (dirba septyni darbuotojai) kai kurios dokumentų valdymo priemonės neatsipirktų niekada."

Friedrich Staller, generalinis direktorius

Skaitykite visą istoriją

Hertsmero miesto taryba

"„Canon“ pademonstravo savo įsipareigojimą laikytis mūsų ilgalaikės strategijos, išsamiai paaiškindama, kaip skaitmeniniai spausdinimo sprendimai galėtų mums padėti dirbti veiksmingai, sparčiai, lanksčiai ir laikantis aukštų tarybos iškeltų standartų"

Mark Roberts

Skaitykite visą istoriją

DWF-logo.jpg

„hs Druck“

"Mūsų įmonėje „Canon“ surengė Verslo pagrindų kūrimo programos mokomąjį kursą, supažindinantį su spausdinimo paslaugų pritaikymu naudotojo poreikiams. Ekspertų patarimai išties padėjo mūsų komandai perprasti technologijų potencialą ir pasitikėti savimi tiek vykdant užduotis, tiek supažindinant su šiomis galimybėmis savo klientus."

Helmut Hörmanseder, vienas iš įmonės įkūrėjų

Skaitykite visą istoriją

„Imagination“

"Mes gavome pačios įvairiausios naudos. Labai sumažėjo spausdinimo sąnaudos, todėl gauname kur kas daugiau pajamų. Naudojame mažiau, bet universalesnių ir patvaresnių įrenginių, ir reikiami įrenginiai veikia reikiamose vietose. Dabar galime tiksliai apskaičiuoti spausdinimo išlaidas, taip pat visada klientams teikti aukštos kokybės spalvinio spausdinimo paslaugas."

Sue Chick, projektų vadovė

Skaitykite visą istoriją

ipack-logo

„I-Pack“

"Siekiame padidinti apimtis 25 % iki 2015 m. pabaigos ir papildomai 15 % iki 2016 m. Dėl „Canon“ palaikymo ir technologijų mes jau gerokai pasistūmėme į priekį, siekdami savo verslo tikslų."

Atle Andreassen, steigėjas

Skaitykite visą istoriją

„Jetsign“

"Bendradarbiaudami su „Canon“ sugebėjome sukurti palyginti sparčiai augantį ženklų padalinį."

Adrie Hoogeveen, įmonės direktorius

Skaitykite visą istoriją

Sarab-LOGO.jpg
DWF-logo.jpg

„Kahle“

"Nors technologijos yra labai svarbios, bet „Canon“ pasirinkome ne tik dėl jų. Apsisprendimą lėmė su jos įrenginiais siūlomų paslaugų rinkinys, apimantis gaminių techninę priežiūrą, mokymus ir paramą. Iš patirties žinojau, kad ši įmonė pasistengs užtikrinti, kad gautume mūsų verslą pakeisiantį spausdinimo sprendimą."

Dan Batek, KAHLE technologijų ir finansų skyrius

Skaitykite visą istoriją

KEPLERIO universitetas

"Bendradarbiaudami su „Canon“ ieškojome atsakymo, kuris suteiktų skubų palengvėjimą mūsų studentams mažiausiai griaunančiu būdu."

Alexander Freischlager, pagrindinis operacijų vadovas

Skaitykite visą istoriją

kepler-logo

Kuttab Publishing

"Over time, the Workflow Portal provided us with the business intelligence to take decisions on areas where we should focus investments and resources, and areas that we should outsource. I believe that for a company of our size and nature, speed and agility is a deciding factor of success, and without Canon’s enabling solutions, we would not have been able to build such an encouraging and culturally-relevant offering for the UAE"

Jamal Alshehhi, Founder

Read the full story

„KnowledgePoint“

"„Canon“ pasiūlytas sprendimo būdas, kaip padėti mums įveikti savo verslo iššūkius, atspindi mūsų pačių metodiką, o tai visuomet labai vertinama. Šis ryšys bus esminis aspektas svarstant visas ateities investicijas. Mums patiko dirbti su „Canon“ iki šiol, ir mes neabejotinai tęsime bendradarbiavimą su jais ateityje."

Andre Philpot, operacijų direktorius

Skaitykite visą istoriją

KP-Hero1

„Kyas Photography“

"„imagePROGRAF“ prisideda prie mūsų studijos plėtros. Gauname geresnių, stambesnių užsakymų ir, kas svarbiausia, mus įkvepiančių projektų. Įrenginys mums palieka daugiau laiko, tad galime nuosekliai susitelkti ties individualizuotais visų klientų projektų portfeliais ir itin atidžiai kurti, koreguoti ir gerinti savo nuotraukas, kad jos būtų geriausios, kokios gali būti."

Jörgas Kyasas, „Kyas Photography“

Skaitykite visą istoriją

Londono Niuhamo rajonas

"IT srityje nuotolinė diagnostika ir priežiūra yra įprastas dalykas, ir mes nusprendėme, kad tokia prieiga labai praverstų mūsų spausdinimo ūkiui. Be to, supratome, kad taip geriau perprastume savo spausdinimo įrangos naudojimo tendencijas, o tai savo ruožtu padėtų mums formuoti ateities spausdinimo strategiją."

Gary Sussex, IKT paslaugų vadovas

Skaitykite visą istoriją

DWF-logo.jpg

Lidso miesto taryba

"Svarbiausia mums buvo įgyvendinti išmanų sprendimą, kuris padėtų tarybai sutaupyti pinigų, o mums – laiko."

Kirsty McCarthy, MPS vadovė

Skaitykite visą istoriją

„LO Media“

"Pritaikę iš „Canon“ ir nepriklausomų mokymų gautas žinias, dabar mes galime pasiūlyti aukštos kokybės skaitmenines paslaugas ir turime viziją bei kantrybės mąstyti strategiškiau."

Lars Langbo, gamybos vadovas

Skaitykite visą istoriją

DWF-logo.jpg
DWF-logo.jpg

„Mailing Andalucia“

"Investicija į „Canon imagePRESS 1135“ vienspalvės produkcijos presą ir didelės talpos dėtuvę tiesiogiai paveikė produktyvumą"

Daniel Sánchez, direktorius

Skaitykite visą istoriją

Marne Drukkers

"Norint ranka sudėlioti didelio formato plakatą, reikia daug laiko ir pinigų, todėl nusprendėme ieškoti geresnio sprendimo."

Guus Sligter, įmonės direktorius

Skaitykite visą istoriją

Parr-Hero1

Martin Parr

"Ir savo studijoje Londone, ir laikinuose („pop-up“) pasirodymuose visame pasaulyje, palaikomi „Canon“, galime prikelti Martin fotografiją gyvenimui dėmesį patraukiančiais būdais ir užtikrinti, kad jo darbai atlaikys laiko išbandymą."

Louis Little, spaudinių gamybos vadovas

Skaitykite visą istoriją

Maya Vik

"Didelę dalį mūsų sėkmės nulėmė neįtikėtinai aukšto lygio „Canon“ profesionalumas ir pagalba. Įranga, kurią mums pasiūlė „Canon“, gautos produkcijos kokybė buvo išties aukšta, o turėti partnerį, galintį patenkinti visus mūsų poreikius įgyvendinant tokį skirtingų terpių projektą, buvo tiesiog puiku."

Pål Laukli, profesionalus fotografas

Skaitykite visą istoriją

nama-hero1

„Nama d.d.“ Liubliana

"„Mes be galo patenkinti savo naująja sekimo sistema. Nuo jos įdiegimo vagysčių parduotuvėje žymiai sumažėjo, o dabar iškėlėme sau naują tikslą – tą kiekį dar sumažinti. Sistemą paprasta naudoti, dėl jos pavyko pagerinti būdus, kaip bendraujame su klientais ir jiems parduodame."

Branka Jerala, rinkodaros vadovas

Skaitykite visą istoriją

Notingemo universitetas

"Mūsų universitete taikomos naujausios technologijos, pvz., 3D spausdinimas. „Canon“ sprendimas buvo fantastiškas – mes galime kurti architektūros studentams reikalingus tikslius, delikačius modelius."

John Morgan, architektūros profesoriaus padėjėjas

Skaitykite visą istoriją

online-repro-hero1

„Online Reprographics“

"„Canon“ nuo pat pradžių mumis tikėjo, ir mes mėginame tai atkartoti, dirbdami su savo klientais."

John Foy, steigėjas

Skaitykite visą istoriją

„Orange Business Services“

"„Canon“ ne tik įrodė, kad turi mums reikalingų žinių mobiliojo spausdinimo srityje, bet ir žinojome, kad „Canon“ veiklos mastai pakankamai dideli, kad galėtų užtikrinti paramą mūsų pasaulinei įmonei už JK ribų."

Nick Jones, Šiaurės ir Vakarų Europos nekilnojamojo turto ir finansų valdymo skyriaus vadovas

Skaitykite visą istoriją

DWF-logo.jpg
DWF-logo.jpg

PCS

"Su „Canon“ palaikome nuolatinį dialogą, kaip reklamuoti savo paslaugas."

Asad Butt, spausdinimo vadovas

Skaitykite visą istoriją

„Polomnis“

"Sprendimą pakeisti senąjį spausdintuvą į „Arizona“ lėmė problemos su senojo spausdintuvo rašalo sukibimu."

Job ten Doeschate, įmonės direktorius

Skaitykite visą istoriją

„Printondemand-worldwide“

"Žinoma, efektyvumas yra esminis faktorius, bet patikimumas taip pat yra kritiškai svarbus. Galbūt turite puikų įrenginį, bet jei 10 % laiko jis neveikia, turite problemą. Su „Canon“ tokios problemos neturėjome. Net jei įrenginys sugenda, tai niekada netrunka ilgai, nes prižiūrintis personalas apsisuka per mažiau nei dvi valandas."

Andy Cork, „Printondemand-worldwide“ vykdomoji direktorė

Skaitykite visą istoriją

„Pulp Grafisk“

"Padedama „Canon“, „Pulp Grafisk“ padvigubino savo didelio formato spaudos pajėgumus ir panaikino priklausomybę nuo trečiųjų šalių spaudos paslaugų teikėjų."

Terje Gulbrandsen

Skaitykite visą istoriją

DWF-logo.jpg
DWF-logo.jpg

„RDaSH“

"„Canon“ požiūris buvo labai tiesus, jie pasakė mums labai tiksliai, ką galima pasiekti su DSF ir kokios naudos galėtume tikėtis gauti."

Lisa Grandcourt, įstaigų vadovė

Skaitykite visą istoriją

„Replay Studio“

"„Canon“ visuomet buvo mums puikus sumanymų aptarimo partneris, keliantis idėjas ir prireikus teikiantis kompetentingų patarimų. Jie atidžiai mūsų klausėsi ir tiksliai žinojo, kas suteiktų mūsų įmonei pranašumo."

Andy Halasz, administratorius

Skaitykite visą istoriją

Replay-logo
DWF-logo.jpg

„Ritz“

"„Canon“ patarimai, pateikti per „Business & Innovation Scan“ ir kaip pardavimo pasiūlymo dalis, nukreipė link labiau strateginio požiūrio, kaip perkurti savo verslą."

Kurt Habersatter, generalinis direktorius

Skaitykite visą istoriją

„Rohner Spiller“

"Dėl bendradarbiavimo su „Canon“, susikertančiosios medijos dabar sudaro didelę dalį mūsų siūlomų paslaugų ir mūsų klientų kampanijas tapo lengviau įvertinti."

Remo Martin, generalinis direktorius

Skaitykite visą istoriją

DWF-logo.jpg

„Sanders Group“

"„Océ Arizona“ pakeitė mano įmonę. Per finansinę krizę daug kitų įmonių bankrutavo, bet su šiais įrenginiais pavyko uždirbti daugiau pinigų, turint mažesnę apyvartą. Iš esmės, mano apyvarta smuko, bet marža pakilo, nes pakeičiau medžiagą, kuria anksčiau prekiavau, į didesnės vertės dalyką. Pavyko įgyvendinti rinkos reikalavimą užtikrinti trumpą apdorojimo laiką, taikomąsias programas pagal užsakymą ir kūrybinius sprendimus."

Marco de Wert, vykdomasis direktorius

Skaitykite visą istoriją

„Sarab Entreprenad AB“

"Ji pakeitė mūsų darbo pobūdį. Gaunamos sąskaitos faktūros išrikiuojamos tokiu būdu, kokio anksčiau neįsivaizdavome. O man lieka daugiau laiko praleisti projekto vietoje su darbuotojais ir klientais."

Johan Selenius Rosengren, įmonės direktorius

Skaitykite visą istoriją

Sarab-Entreprenad

„Screentec“

"Jei buvimą „Canon“ klientu galėčiau apibendrinti viena fraze, tai būtų „jaučiantis palengvėjimą“. Pradedant nuo įrenginių patikimumo ir lankstumo, baigiant darbuotojų ir inžinierių teikiama priežiūra ir aptarnavimu – man būtų sunku rasti kokį nors trūkumą."

Darren James, vykdomasis direktorius

Skaitykite visą istoriją

„Spazio81“

"Kadangi teikiame skirtingas paslaugas, turime didelę ir įvairią klientų bazę, kuri yra labai ištikima ir mėgsta su mumis dirbti. Tai sutvirtina mūsų pasaulinę reputaciją, ir dabar gauname užsakymų net iš tokių tolimų šalių kaip JAV ir Kinija."

Alessandro Locatelli, generalinis direktorius

Skaitykite visą istoriją

„Staples“

"Mums prireikė konsultacijų, kad galėtume naujai pažvelgti į savo klientų lūkesčius. Mums reikėjo sprendimo ir strategijos, bet neatrodė, kad jie egzistuoja, kol į pagalbą neatėjo „Canon Enterprise Services“."

Richard Houppermans, verslo paslaugų vadovas

Skaitykite visą istoriją

„Stralfors UK“

"Daugelis mūsų klientų dabar panaudoja vieno kelio gamybą. Dėl „ColorStream“ galimybių dabar jie gali padaryti daugiau, pvz., įtraukti skaitmeninių vaizdų, palaikančių jų dinamiškus pranešimus. Tikslas – gerinti informaciją, pateikiamą klientams, ir padaryti ją aktualesnę."

Tony Plummer, JK vykdomasis direktorius

Skaitykite visą istoriją

Stralfors-Hero1

„The Print Foundry“

"„Canon“ – puikus bendradarbiavimo partneris. Dažnai per juos „perleidžiame“ idėjas, aptariame naujus gaminių sumanymus ir kaip geriausiai panaudoti „imagePROGRAF“, o jei mums ko nors prireikia, jie pasirodo per sekundę."

Renato Tavares, steigėjas

Skaitykite visą istoriją

„The Student Hotel“

"„Canon“ mums pasitarnavo daugeliu būdu – ne tik gavome aukštos kokybės kameras, bet ir džiaugėmės puikaus lygio aptarnavimu prieš pardavimą. Pavyko sukurti sprendimą, paprastą mūsų komandai naudoti ir idealiai atitinkantį mūsų poreikius.“"

Jan-Pieter Muis, turto valdytojas

Skaitykite visą istoriją

student-hero1
TJI-hero1

„TJ International“

"Technologijos ir darbų eiga padarė žymų poveikį produktyvumui: dabar knygas minkštais viršeliais galime pagaminti per vos 24 valandas, o knygas kietais višeliais – per 48. Tai nebūtų buvę įmanoma be „Canon“ specialistų įgūdžių, kompetencijos ir konsultacinių paslaugų."

Angus Clark, generalinis direktorius

Skaitykite visą istoriją

UKE

"Šiandien mūsų spausdintuvų ir daugiafunkcių sistemų priežiūra yra kur kas efektyvesnė, nes ją atlieka „Canon“ ekspertai. Dėl to mes, kaip IT padalinys, galime imtis sau svarbiausių uždavinių. Be to, dabar mes spausdiname pigiau nei kada nors anksčiau."

Florian Benthin, IT paslaugų padalinio vadovas

Skaitykite visą istoriją

DWF-logo.jpg

Glazgo universitetas

"Vykdant 5 metų trukmės projektą turėtų būti sutaupyta daugiau kaip 5,5 mln. svarų sterlingų – ir tai yra išties fenomenali istorija."

Skaitykite visą istoriją

„Van Dillewijn Group“

"Dabar tvirtai valdome savo apmokėtinų sąskaitų sistemą ir apdorojame sąskaitas 40 % greičiau nei prieš tai. Pridėjus ir pinigus, kuriuos sutaupėme sumažėjus baudų, „Canon“ pasiūlytas sprendimas iš viso mums padėjo sumažinti sąnaudas 30 %."

Bert Rijkmans, informacijos ir komunikacijos vadovas

Skaitykite visą istoriją

„Volkswagen“

"Du mūsų įsigyti „Canon imagePRESS“ įrenginiai puikiai papildė mūsų jau naudojamą ofsetinės ir skaitmeninės spaudos derinį. Jie užtikrina tokį našumo ir kokybės balansą, kuris puikiai tinka didelei daliai mūsų darbų, kai, klientų pageidavimu, turime vis greičiau atlikti nedideles užduotis."

Helmuth Oschmann, spausdinimo cecho vadovas

Skaitykite visą istoriją

„Von Hagen“

"„Océ Arizona“ pasižymi visomis svarbiomis savybėmis – dydžiu, produktyvumu ir universalumu, kad būtų galima apdoroti plačią lanksčių ir standžių medžiagų įvairovę. Kartu tai reiškia, kad klientams galime pasiūlyti gerokai rentabilesnį ir mažiau laiko reikalaujantį būdą kurti jų stendus. Dabar, kai galime spausdinti ant bet kokių padėklų, galime įgyvendinti bemaž bet kurią kūrybinę idėją."

„Von Hagen“

Skaitykite visą istoriją