„Stralfors“ praturtina ateities bendravimą su klientais spalvomis su „Canon“

Ryšių su klientais valdymo paslaugų teikėja „Stralfors“ – tai gilias tradicijas turintis verslas spaudos pramonėje. Įmonė, įsteigta kaip spausdinimo paslaugų teikėja Švedijos mieste Ljungby 1919 m., išaugo ir išsiplėtojo: šiandien ji veikia septyniose šalyse – Danijoje, Suomijoje, Prancūzijoje, Norvegijoje, Lenkijoje, Švedijoje ir JK.
Sparčiai besikeičiančiame ryšių versle įmonė didžiuojasi plėtodama ir parduodama novatoriškus ryšių sprendimus, kurie suteikia įmonėms naujų galimybių megzti stipresnius, asmeniškesnius ryšius su klientais. Viena svarbi šio pasiūlymo atrama – įmonės „baltosios knygos“ sprendimas, su kuriuo klientai gali spausdinti tikslinius, pritaikytus pranešimus rentabiliau ir dinamiškiau: kiekvienam pranešimui reikiama informacija spausdinama vienu perdavimu.

Stralfors-image1
Stralfors-image2

„Daugelis mūsų klientų dabar panaudoja vieno kelio gamybą. Dėl „ColorStream“ galimybių dabar jie gali padaryti daugiau, pvz., įtraukti skaitmeninių vaizdų, palaikančių jų dinamiškus pranešimus. Tikslas – gerinti informaciją, pateikiamą klientams, ir padaryti ją aktualesnę.“  Tony Plummer, „Stralfors“ JK padalinio vykdomasis direktorius