„Sanders Group“ pritraukia naują klientūrą su „Canon“ plokščiaisiais UV spausdintuvais

Kas 1985 m. prasidėjo kaip įmonė, vykdanti tik magnetinių padėklų importavimą ir pardavimą spausdintuvų, dizainerių ir reklamos įmonėms, greitai tapo lyderiaujančia pasaulinės rinkos žaidėja, gaminančia ir platinančias lanksčias magnetines medžiagas dideliems mažmeninės prekybos tinklams ir ženklių tiekimo rinkai.

1998 m. įmonę perėmus Marco de Wert, dabartiniam vykdomajam direktoriui, o 2009 m. radikaliai pertvarkius verslo modelį ir įvedus naują UV plokščiųjų spausdintuvų technologiją iš „Canon“, „Sanders Group“ ėmė energingai dirbti visai kita kryptimi – galvojama apie įmonės ateities perspektyvą, atsivėrė įvairių galimybių pritraukti didelės maržos darbus ir iš esmės pasikeitė spausdintų magnetinių gaminių gamybos procesas.

Sanders-image1
Sanders-image2

„Océ Arizona“ pakeitė mano įmonę. Per finansinę krizę daug kitų įmonių bankrutavo, bet su šiais įrenginiais pavyko uždirbti daugiau pinigų, turint mažesnę apyvartą. Iš esmės, mano apyvarta smuko, bet marža pakilo, nes pakeičiau medžiagą, kuria anksčiau prekiavau, į didesnės vertės dalyką. Pavyko įgyvendinti rinkos reikalavimą užtikrinti trumpą apdorojimo laiką, taikomąsias programas pagal užsakymą ir kūrybinius sprendimus.“

Marco de Wert, vykdomasis direktorius