„Screentec“ teikia visų spalvų pasaulio vaizdus

Pietų Velse įsikūrusi „Screentec“ ėmė atkreipti dėmesį į besikeičiančią rinką, kurioje klientai matė, kaip spausdinimas gali peržengti didelės apimties ir ribotų spalvų realijas ir vietoj to teikti pagal užsakymą pagamintus trumpalaikius gaminius, pagaminamus begale atspalvių. Pagrindinis aspektas, kaip išlikti vienais iš lyderių, buvo pasinerti į skaitmeninio spausdinimo pasaulį ir padaryti tai greitai.

Šiandien, į savo arsenalą įtraukę du „Océ Arizona“ plataus formato spausdintuvus, „Screentec“ padidino savo apyvartą daugiau nei 40 procentų, atvėrė prekybos internetu padalinį ir išplėtojo unikalius būdus, kaip derinti skaitmeninio, šilkografinio ir litografinio spausdinimo metodų galią ir pateikti klientams anksčiau neįsivaizduotą gaminių ir paslaugų asortimentą. Svarbiausia „Screentec“ yra tai, kad, į derinį įtraukus skaitmeninius spausdintuvus iš „Canon“, įmonei dar neteko nukelti nė vieno kliento termino.

screentec-image1
screentec-image2

„Jei buvimą „Canon“ klientu galėčiau apibendrinti viena fraze, tai būtų „jaučiantis palengvėjimą“. Pradedant nuo įrenginių patikimumo ir lankstumo, baigiant darbuotojų ir inžinierių teikiama priežiūra ir aptarnavimu – man būtų sunku rasti kokį nors trūkumą.“

Darren James, vykdomasis direktorius