ABC- Hero1

Francis Combe akademija išsiruošia į kelionę su „Canon“ – kaip paversti vidinį spausdinimo skyrių pelno šaltiniu

DWF-logo.jpg

Vaikštinėdamas judriais Diuseldorfo parodos koridoriais 2012 m. Chris Turton – Francis Combe akademijos JK el. vadovas – turėjo aiškų tikslą: rasti partnerį, kuris padėtų paversti jų reprografijos skyrių pelno šaltiniu.

Rezultatai

Padidėjo apimtys – pagaminama 70 % akademijos vienspalvių spaudinių

Padidėjo apimtys – pagaminama 70 % akademijos vienspalvių spaudinių

Naujų aukštos kokybės projektų gamyba vietoje

Naujų aukštos kokybės projektų gamyba vietoje

Sumažėjo išlaidos atliekoms – 7 % sumažėjo popieriaus sunaudojimas ir spustelėjimo įkainiai

Sumažėjo išlaidos atliekoms – 7 % sumažėjo popieriaus sunaudojimas ir spustelėjimo įkainiai

Sutaupyta 7 000 svarų per metus spausdinant vietoje. Toliau planuojama mažinti išlaidas specialistams iš išorės 12 000 svarų ir įvesti spalvinį spausdinimą bei pažangųjį apipavidalinimą 2016 m., kad būtų sustiprintas papildomų paslaugų sektorius

Sutaupyta 7 000 svarų per metus spausdinant vietoje.
Toliau planuojama mažinti išlaidas specialistams iš išorės 12 000 svarų ir įvesti spalvinį spausdinimą bei pažangųjį apipavidalinimą 2016 m., kad būtų sustiprintas papildomų paslaugų sektorius

francis-combe-objective

Tikslas

Plėtoti įmonės vidinę spausdinimo aplinką, teikiant platesnį gaminių asortimentą, ir veikti našiau išlaidų bei laiko atžvilgiu, kad padidėtų pelningumas.

Iššūkiai

Spaudinių gamybos padalinio plėtojimui trukdė pasenusi neintensyvios gamybos darbų eiga.

francis-combe-595wide

Sprendimo būdas

• 1995 m. Francis Combe paskyrė pradinę investiciją į biuro spausdinimo įrenginius.

• Ši partnerystė pasistūmėjo į priekį po to, kai 2009 m. Francis Combe buvo įsteigta kaip akademija, ir iš „Canon“ ji tikėjosi teikiamų rimtų verslo konsultacijų, kaip centralizuoti ir supaprastinti spausdinimo darbų eigą. Be investicijų į aparatūrą ir programinę įrangą, klientas dalyvavo Verslo pagrindų kūrimo programos (EBBP) moduliuose ir „Canon“ renginiuose.

• Iki 2014 m. Francis Combe buvo tiek sužavėtas progresu ir „Canon“ technologijomis bei konsultacijų paslaugomis, kad buvo papildomai suinvestuota į „VarioPrint“ technologiją. Francis Combe taip pat turi planų įtraukti spalvinio spausdinimo technologiją, o ateityje taikyti pažangesnį apipavidalinimą.