ABC- Hero1

„BM Druck“ skatina skaitmeninių spaudinių gamybą su „Canon“

DWF-logo.jpg

Skaitmeninis spausdinimas visuomet vaidino antraeilį vaidmenį „BM Druck“ versle pastaruosius 15 metų. Visgi 2014 m. Šveicarų ofsetinio spausdinimo įmonės generalinis direktorius Rene Cassis pripažino ryškų klientų poreikio vykdyti skaitmeninio spausdinimo projektus padidėjimą, o tai reiškė tinkamą laiką šiai verslo sričiai imti dalintis pagrindine padėtimi.

Rezultatai

„Canon imagePRESS C700“ sklandžiai veikė aštuonis mėnesius be priežiūros

„Canon imagePRESS C700“ sklandžiai veikė aštuonis mėnesius be priežiūros

Išlaidos specialistams iš šalies sumažėjo 80 %

Išlaidos specialistams iš šalies sumažėjo 80 %

Produktyvumas padidėjo 30 %

Produktyvumas padidėjo 30 %

Įvairesnė gaminių gama

Įvairesnė gaminių gama

BMDruck-objective

Tikslas

Tradicinė ofsetinio spausdinimo paslaugų teikėja siekia atnaujinti skaitmeninio spausdinimo aplinką, kad galėtų patenkinti padidėjusius klientų poreikius – teikti paslaugas sparčiau ir plėsti siūlomų gaminių asortimentą.

Iššūkiai

• Esamas skaitmeninio spausdinimo technologijas („Canon“) reikėjo atnaujinti, kad būtų tenkinami didėjantys skaitmeninės spaudos poreikiai

• Didžioji dalis skaitmeninio spausdinimo užduočių buvo patikima specialistams iš šalies dėl didelių gaunamų apimčių, kainuojančių 20 000 Šveicarijos frankų (maždaug 18 440 eurų), per šešių mėnesių laikotarpį (nuo 2014 m. birželio mėn. iki 2014 m. gruodžio mėn.)

• Mažinti skaitmeninio spausdinimo apimčių išlaidas specialistams iš šalies, perkeliant darbus į įmonės vidų

• Tenkinti klientų poreikį gaminti spaudinius ant sunkesnio / struktūrinio tipo laikmenų

Sprendimo būdas

„Canon“ vėl pateikė pasiūlymą ir laimėjo konkursą dėl sutarties su esamu klientu: tai pavyko dėl aukštų priežiūros ir palaikymo standartų, geriausios technologijos („imagePRESS C700“) ir kainos-kokybės santykio.