Bendradarbiavimas tarp „Eyes On Media“ ir „Canon“ žymi naują aušrą „World Press Photo“

Amsterdame įsikūrusi įmonė teikia platų paslaugų asortimentą profesionaliems fotografams: padeda jiems fiksuoti, redaguoti ir spausdinti aukštos kokybės vaizdus elitinėms rinkos sritims – ypač parodų, muziejų, architektūros, dailės ir mažmeninės prekybos sektorių. Glaudžiai bendradarbiaudama su „World Press Photo“ ir „Canon“, kad nustatytų geriausią galimą sprendimą, „Eyes On Media“ panaudojo „Canon“ plokščiąjį spausdintuvą „Océ Arizona 480 GT“ ir skaitmeninį pjaustymo stalą „Océ Procut“ spausdinimui tiesiai ant 1 mm „Forex“ plokščių ir „Dibond“ lakštų, kad būtų gautas labai tikslus ir profesionalus apipavidalinimas.

Galutinis rezultatas ne tik pateikė „World Press Photo“ ilgaamžį sprendimą, itin sumažinantį galimo pažeidimo transportuojant riziką, bet ir prikėlė fotografijas gyvenimui nauju būdu, sukuriant vizualiai prikaustantį efektą, kuris, organizacijos nuomone, suvaidino svarbų vaidmenį parodai sulaukiant sėkmės.

EOM-image1

„Arizona“ įrenginių teikiama vaizdo kokybė ir pritaikymo galimybės gerokai patobulino mūsų nuotraukų spausdinimo paslaugas ir padėjo mums pritraukti naujų verslo galimybių. Labai nudžiugome, kai su mumis susisiekė „World Press Photo“, kurias žavimės jau daugelį metų. Žinojome, kad padedami „Canon“ ir „Arizona“ galėsite įgyvendinti daug pastangų reikalaujančias direktyvas.“

Martin Minoli, įmonės savininkas