Spazio-hero1

„Spazio81“ stiprina ryšius su „Canon“, kad dar labiau paskatintų greitai augantį savo verslą

Nuo dailės kūrinių vizualizavimo specialistų „Spazio81“ įsteigimo Milane 2008 m. jų spausdinimo verslas ir reputacija sparčiai augo. Sukaupusi pavydėtiną klientų visame pasaulyje sąrašą, į kurį įeina aukščiausios klasės fotografai ir prabangos prekių ženklai, dėl fotografinių spaudinių kokybės, kurią pavyko pasiekti su „Canon imagePROGRAF“ 60 col. 12 spalvų didelio formato spausdintuvu, „Spazio81“ tęsia bendradarbiavimą su „Canon“ ir remiasi jungtiniu abiejų įmonių skaitmeniniu paveldu, kad išplėstų savo paslaugų gamą ir pasinaudotų daugeliu galimybių, kurias teikia skaitmeninė spauda.

„Spazio81“ suprato, kad, norint plėtoti verslą, reikia prisitaikyti prie pasikeitusių aplinkybių ir plėstis. Dirbdami greta „Canon“ italų vizualizavimo specialistai siekė parengti papildomą sprendimą, kuris ir toliau tenkintų bei viršytų klientų poreikius, taip pat padėtų taikytis į naujas rinkas, tokias, kaip architektūros, inžinerijos ir statybos (AEC) bei interjero dizaino.

Spazio-image1

„Puikus komplimentas mūsų verslui – tai, kad Marco, gyvenantis kitoj pasaulio pusėj, Niujorke, vis tiek primygtinai reikalauja mūsų spausdinimo paslaugų savo darbams.“

Alessandro Locatelli, „Spazio81“ generalinis direktorius