„The Print Foundry“ klesti meno ir fotografijos rinkoje su „Canon“

„The Print Foundry“, įsteigta 2008 m., pradėjo savo veiklą kaip skaitmeninio nuotraukų spausdinimo paslaugų įmonė, pavadinta „Creative Wall Art“, gaminanti plataus naudojimo fotografijos gaminius, pavyzdžiui, paveikslus ir įrėmintus spaudinius. Persivadinusi „The Print Foundry“ ji užsibrėžė tikslą atnaujinti savo skaitmenines spausdinimo technologijas, kad galėtų gaminti pageidaujamus aukštos kokybės vaizdus.

„Canon imagePROGRAF“ ir jos 12 rašalų spausdinimo technologija buvo aiškus laimėtojas, ji pasirinkta dėl vaizdo kokybės ant skirtingų medžiagų ir pranašių spalvų kalibravimo galimybių. Šios savybės tiesiogiai parėmė spartų „The Print Foundry“ augimą tikslinėse rinkose per vos daugiau nei metus, jai pavyko suburti įspūdingą klientų grupę, kurioje yra didelių mažmeninių parduotuvių bei visas sąrašas menininkų ir gerai vertinamų fotografų.

TPF-image1

„Canon“ – puikus bendradarbiavimo partneris. Dažnai per juos „perleidžiame“ idėjas, aptariame naujus gaminių sumanymus ir kaip geriausiai panaudoti „imagePROGRAF“, o jei mums ko nors prireikia, jie pasirodo per sekundę.“

Renato Tavares, steigėjas