FC-hero1

„FC Dordrecht“ patobulina savo CCTV sekimo sistemą su „Canon“

Olandų futbolo komanda „FC Dordrecht“ neseniai pateko į aukštesnę lygą – „The Eredivisie“, aukščiausią profesionalaus futbolo lygą Nyderlanduose. Klubui reikėjo atnaujinti savo apsaugos sistemą, norint užtikrinti, kad per rungtynes savame stadione bus saugu, nepaisant didėjančio sirgalių skaičiaus. Be to, „FC Dordrecht“ buvo svarbu glaudžiau bendradarbiauti su vietos valdžia, siekiant geriau apsaugoti klubo patalpas, taip pat ir jo sirgalius.

Dabartinis apsaugos sistemos atnaujinimas yra tarpinis sprendimas vieneriems metams, nes klubas planuoja pastatyti naują, modernų stadioną su gerokai daugiau erdvės sirgaliams ir atitinkama moderniausia apsaugos sistema. Projektas skirtas patikrinti, kaip technologijos veikia realybės sąlygomis, jo tikslas – atkartoti apsaugos sistemą naujajame stadione, kai jis bus pastatytas 2016 m.

FC-image1

„Norėjome įrašyti ypač aukštos kokybės vaizdus visą laiką, ypač tose stadiono dalyse, kurioms tenka minimalus apšvietimas. Jautėme, kad pereiti nuo analoginio prie skaitmeninio sprendimo buvo vienintelis būdas tai pasiekti.“

Jacques de Zeeuw, saugumo pareigūnas