nama-hero1

Slovėnijos prekybos centrų tinklas „Nama“ pagerina saugumą su „Canon“ tinklo kameromis

„Canon“ tinklo kamerų sprendimas tinklui „Nama“ buvo labai efektyvus, dėl jo pagerėjo galimybės aptikti vagystes. Bendras sistemos vaizdo kokybės pagerėjimas buvo ypač džiugiai priimtas ir jis tiesiogiai koreliavo su padidėjusiu pažeidimų aptikimo skaičiumi ir pranešimų apie incidentus vietos policijos skyriui skaičiumi.

Naujosios sistemos valdymas taip pat paprastas ir patogus naudoti, dėl to nuostolių prevencijos komanda gali daugiau laiko praleisti stebėdama ir aptikdama vagystes vietoj to, kad kruopščiai tikrintų prastos kokybės filmuotą medžiagą. Sistemos valdymo naujus darbuotojus galima išmokyti per vos dvi valandas. Be to, techninės priežiūros sutartis su integravimo specialistu užtikrina skubų atsaką, jei kiltų kokių nors techninių nesklandumų – taip pasirūpinta, kad sistemos prastovos minimaliai paveiktų jos veikimą.

nama-image1

„Galime paprastai pridėti papildomas kameras, kai to prireikia, ir pakeisti senesnius modelius. Tai – ilgalaikė investicija. Džiaugiamės tęsdami darbą su „Canon“, ir ateityje greičiausiai paleisime šį sprendimą ir kitose savo parduotuvėse.“

Branka Jerala, rinkodaros vadovas