Darbui

Mažas arba namų biuras

Užsiimant verslu, reikia pasirinkti sau tinkamiausius tikslus, uždavinius ir įrangą. „Canon“ yra vienas vaizdo apdorojimo įrangos rinkos lyderių dėl savo gaminių našumo, kokybės ir paprastumo, tad galite būti ramūs – mūsų didžiausiame lig šiol įrangos smulkiajam verslui asortimente surasite sau tinkamiausias spausdinimo ir nuskaitymo priemones. Tai tinkamiausias pasirinkimas įmonėms, norinčioms siekti didelių tikslų.

Žingsniai į priekį

Namų biuras

Nedidelis biuras

Keliaujant

Home Office

Išradingos ir paprastos spausdinimo bei nuskaitymo priemonės jūsų namų biurui, bet kokioje situacijoje pasižyminčios aukšta kokybe bei patikimumu, o taip pat papuošiančios namus.

  Small Office

  Mažiems biurams skirti „Canon“ spausdintuvai ir skaitytuvai patikimai teikia aukštos kokybės rezultatus ir didesnį našumą už mažesnę kainą. Įvairios prijungiamumo parinktys leidžia nesudėtingai visame biure bendrinti įrenginių funkcijas.

   On the Move

   Išlikite produktyvūs ir kelyje, naudodami „Canon“ kompaktines per USB ir elementais maitinamas spausdinimo bei nuskaitymo priemones. Spausdinkite iš ir nuskaitykite į debesijos paslaugų serverius, kompiuterius bei išmaniuosius telefonus, kad ir kur būtumėte.

    Kodėl pasirinkote „Canon“?

    Perform

    Našumas

    Mūsų spausdinimo ir nuskaitymo priemonės veikia sparčiai, kokybiškai ir patikimai, tad maksimaliai padidins bet kokios smulkaus verslo įmonės darbo našumą ir pajėgumus, nesvarbu, ar dirbate namuose, biure, ar keliaudami.

    Connect

    Ryšys

    Daug įvairiapusiškų prijungiamumo parinkčių, leidžiančių paprastai pasiekti ir bendrinti spausdinimo bei nuskaitymo funkcijas, užtikrina mūsų įrangos tinkamumą bet kokio pobūdžio smulkiajam verslui, įskaitant darbą per debesijos ir mobiliojo ryšio tinklus.

    Save

    Taupumas

    Tokios įtaisytosios technologijos kaip automatinis maitinimo įjungimas ar dvipusis spausdinimas, o taip pat spausdinimo ir nuskaitymo per mobilųjį ryšį priemonės, gali padėti sutaupyti laiko ir energijos bei maksimaliai padidinti jūsų verslo našumą ir užtikrinti didesnį pelną.

    Sustain

    Tvarumas

    Sumažinkite savo daromą poveikį aplinkai naudodami mūsų energiją taupančią įrangą, kuri suvartoja mažiau popieriaus ir rašalo. Be to, galite labai paprastai perdirbti rašalo ir dažomųjų miltelių kasetes.

    Reikia pagalbos ieškant spausdintuvo?

    Mūsų spausdintuvo pasirinkimo priemonė padės jums rasti namams ar biurui tinkamiausią spausdintuvą. Palyginkite tarpusavyje mūsų stalinius universaliuosius, lazerinius ir „inkjet“ nuotraukų spausdintuvus.

     Reikia pagalbos renkantis geriausią skaitytuvą?

     Pasirinkite tinkamiausią skaitytuvą iš plataus „Canon“ plokščiųjų nuotraukų skaitytuvų, nešiojamųjų ir stalinių ADF dokumentų skaitytuvų bei didelio formato skaitytuvų asortimento.

     Aptarnavimas

     Dirbkite ramiai, pasitikėdami įvairiapusiška „Canon“ teikiama pagalba po pardavimo ir siūlomomis paslaugomis verslui, kurios jums padės plėstis.

     Eksploatacinės medžiagos

     Apsaugokite savo investiciją naudodami tik originalias aukštos kokybės „Canon“ eksploatacines medžiagas – taip optimaliai išnaudosite resursus, būsite įvairiapusiški ir galėsite jaustis saugiai.